Role Play: RealmFall (İLK BÖLÜM YAYINDA)

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,087
PG Nakit
280
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Karakter Adı: Haggard (bastard da olur agam kafana göre
Kişilik özellikleri: Ağırbaşlı, çok konuşmayı sevmeyen genelde yaptığı şeye odaklanan bir adam. İşlerin zanaat tarafında bilgili ve bunlarla uğraşmayı seviyor. Bu zanaat işinde de patron sensin. Belli başlı kırmızı noktalara sahip ve bunlarda çabuk sinirlenen bir yapısı var. Bu kırmızı noktaları da tamamen sana bıraktım agam. Aile olabilir mesela biri. Başka bir hususta da talebim yok.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kişilik özellikleri: Ağırbaşlı, çok konuşmayı sevmeyen genelde yaptığı şeye odaklanan bir adam. İşlerin zanaat tarafında bilgili ve bunlarla uğraşmayı seviyor. Bu zanaat işinde de patron sensin. Belli başlı kırmızı noktalara sahip ve bunlarda çabuk sinirlenen bir yapısı var. Bu kırmızı noktaları da tamamen sana bıraktım agam. Aile olabilir mesela biri. Başka bir hususta da talebim yok.

il_570xN.3565677637_nk6s.jpg

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
61
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,500
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bu gizemli şövalye denen lavuk benim oğlanı ne hakla yenebiliyor? İki oğlum da sanki birer umutsuz vaka gibiler ama çözecez. Bir şekilde adam edecez onları. Şövalye merak ettirdi, bölüm uzunluğu da gayet yerinde olmuş sıkmadan okuttu bir çırpıda.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Bu gizemli şövalye denen lavuk benim oğlanı ne hakla yenebiliyor? İki oğlum da sanki birer umutsuz vaka gibiler ama çözecez. Bir şekilde adam edecez onları. Şövalye merak ettirdi, bölüm uzunluğu da gayet yerinde olmuş sıkmadan okuttu bir çırpıda.

Oğlun değil yeğenin. Bölüm uzunluğunu beğenmene sevdim bu arada benim için de yazması kolay oluyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: