EURO 2024 F Grubu | Türkiye - Gürcistan

Kim Kazanır?

• Türkiye

Oy: 2 100.0%
  • Gürcistan

Oy: 0 0.0%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
591
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,405
Beğeni sayısı
3,719
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ne top oynadı ya Kvara falan hikaye.
Fh9E5vzXgAMEOFg.jpg:large

KVARA'YI HİKAYE DEĞİL MASAL ETTİ MASAL

Bogi

Jön Türks
Konular
17
Beğeni sayısı
345
PG Nakit
0
Güzel bir takım oyunu ve gelen galibiyet. Turnuva bitmeden yıkıcı konuşanlara ve en önemlisi kendi topçusu dışında gelene geçene çöp muamelesi çekenlere güzel cevap oldu. Barış, Orkun ve Mert Günok günün formsuzlarındandı. Golü, Kvara'dan topu alışı, Gürcistan'ın direğe takıldığı pozisyonda adamı bozuşu ve top takibiyle Arda günün yıldızlarından oldu. Fiziksel olarak ezildiği zamanlar oldu ama normal karşılanabilir.

ek olarak ilk yarı apokerim in etkisizliğini de eklemek lazım, mertin hatası kadar onun da daha uyanık olması lazımdı. Sonradan daha düzenli oynadı allahtan. Samet, müldür bunlar günün öne çıkan isimleri bence. Arda’ya söyleyecek söz yok… İlk iki gol turnuvanın gollerine seçilecek kadar iyi goller. Mamardashvili de aslında baya baya iyi kaleci.

sonraki maçlarda semihi veya cenki mecbur 9a atıp barışı da asıl pozisyonuna çekip devam etmek daha doğrusu gibi. Keza gölcüklü gerrardım ismailimin de acilen geri dönmesi lazım. Orkunla olacak iş diil. Valla eksikler var ama beklediğimden daha istekli bir milli takım izledim. İlk hedef sorunsuz gruptan çıkış. Sonrası da adım adım.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,262
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Macin basindan beri yaptigimiz baskiyi, golü bulduktan sonra biraktik. Adamlar yanimizdan gecip gitmeye basladilar. Zaten ilk pozisyonlari da gol oldu. Toplu oyunda iyi olmadiklarini dusunerek onlara birakmak istedik biraz ama bence gayet iyi oynadilar gurculer. Orkun cok elestirilmis forumda ama ben cok begendim. Hucumda isiran savasan tek adamdi zaten. Kenan takimin geri kalaniyla pek anlasamiyor gibi pas konusunda sikinti cok yasadi. Cok top kaybetti ama itin gotune sokmaya da gerek yok. Dribling yapip ferdiye al da at dedigi pozisyonda takima ne kadar faydali olabilecegini bir kez daha gorduk. Arda defansif olarak iyiydi. Golu attiktan sonra bir de yuzde yuz golu onledi. Bazen top ezdigi oldu ama nolursa olsun Hakanla beraber bu takimin degismezi oldugunu gosterdi. Hucumda bir tik daha hizli olmamiz gerekiyor, oyunu cok yavas kuruyoruz. Portekiz macina bir degisiklik beklemiyorum. Bir beraberlik bizi gruptan cikarir.

Bir de samet akaydin elestirileri zaten suru psikolojisi. O kadar abartildigi gibi kotu bir adam degil. Karakteri de hassas olunca ozguven kaybiyla daha da kotu performans sergiliyor adam.

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
440
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
ek olarak ilk yarı apokerim in etkisizliğini de eklemek lazım, mertin hatası kadar onun da daha uyanık olması lazımdı. Sonradan daha düzenli oynadı allahtan. Samet, müldür bunlar günün öne çıkan isimleri bence. Arda’ya söyleyecek söz yok… İlk iki gol turnuvanın gollerine seçilecek kadar iyi goller. Mamardashvili de aslında baya baya iyi kaleci.

sonraki maçlarda semihi veya cenki mecbur 9a atıp barışı da asıl pozisyonuna çekip devam etmek daha doğrusu gibi. Keza gölcüklü gerrardım ismailimin de acilen geri dönmesi lazım. Orkunla olacak iş diil. Valla eksikler var ama beklediğimden daha istekli bir milli takım izledim. İlk hedef sorunsuz gruptan çıkış. Sonrası da adım adım.
Apokerim'in toparlayışından dolayı yazmadım, bildiğimiz apokerim gibi başlamadı. Samet, Müldür ve Kaan Ayhan benim gözüme çarpanlar oldu, ufak tefek hatalar elbette olur. Kalecileri formda, piyasa değeri olarak en iyi 10 kaleciden biri bildiğim kadarıyla. Forvet konusu sıkıntı, Enes Ünal'a hiç bu kadar ihtiyaç olmamıştı takıma cuk otururdu. Şunu da söyleyerek bitireyim, Arda attığı golden daha önemli işler yaptı bence. İyi bir kurgu da 8.5 oynarsa kendisinden alınan verim en üst düzeyde olacaktır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: