Kıyma Tartışma Konusu

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Sıfır Bir'den sonraki hiçbir işleri iyi değil. Bu ekstra kötüydü. Hani arkadaş arasında sohbet çevirmek için izlersin ama onun dışında vaktinize yazık. Sıfır Bir sonrası dikiş tutturamadılar.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Dizi iyidir kötüdür bir şey diyemem ama dijitalde en iyi TR yapımları kesinlikle Blu TV'de. En azından Netflix gibi beyaz yalamaların dümenden dertlerini çekmiyorlar.
Behzat Ç'yi rezil ettliler bence. Onun dışında falsosunu bilmiyorum.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
beyler ciddi ciddi izliyonuz mu bunları
Bu izlenmeyecek kadar kötü gerçekten de Sıfır Bir bayağı sarıyor ya. Guilty pleasure niyetine iş yapar. Arkadaşlarım mobing yapıyordu bana Sıfır Bir izliyorum diye. Ama cidden sarıyor yani akıcı.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ona lafım yok. Ancak rezil edilmiş Behzat Ç bile Netflix'in aynı telden çaldığı beyaz yalama dizilerinden kat kat iyi.
Netflix orijinal işlerinden üç tane tükettim kalanları hiç sarmadı. Narcos, After Life, Dota cartoonu. BCS ve Peaky Blinders'ı Netflix'den saymıyorum. Diğer hiçbir işleri bana geçmedi. Zaten Netflix artık büyük dizi üretemiyor.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Netflix orijinal işlerinden üç tane tükettim kalanları hiç sarmadı. Narcos, After Life, Dota cartoonu. BCS ve Peaky Blinders'ı Netflix'den saymıyorum. Diğer hiçbir işleri bana geçmedi. Zaten Netflix artık büyük dizi üretemiyor.

TR için söylüyorum ben.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: