Başıboş Köpeklerin Geleceği

Sizce?

• İtlaf

Oy: 4 36.4%
  • Sahiplenilmezlerse Uyutulsunlar

Oy: 5 45.5%
  • Kısırlaştırma

Oy: 2 18.2%
  • Sorun Değiller, Sokakta Kalsınlar

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
5b85vnPtGEGtKLMMxEm9pQ.jpg
Son günlerde sonunda bir kesimin baya dert yakındığı -bende dahil- bu soruna bir çözüm geleceği gündemde. Bu konuyu foruma taşımak istedim. Sizce bunların geleceği nasıl olmalı?​

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
İdeal/vicdani bir çözümü yok. Sokak köpekleri özellikle son 3 yıldır ülkenin en mühim sorunlarından biri ki ben de çok sıkıntısını çektim. İtlaf vicdani değil, bırakın kalsınlar desen çoluğa çocuğa yazık kaç insan öldü. Barınaklar hakkında da iyi şeyler duymadım. Benim aklıma gelen ideal bir çözüm yok.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hepsi barınaklara gönderilmeli desem barınaklardaki koşullar inanılmaz kötü, sokakta kalmalarına zaten kesinlikle karşıyım. İki ucu boklu değnek kısaca, barınaklardaki imkanları kuvvetlendirmeleri gerekiyor desem de bunun gerçekleşmeyeceğini hepimiz biliyoruz.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,262
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Türkiye'de dert yokmuş gibi köpek problemi gündeme geliyor sürekli. Evet, ölenler ve yaralananlar var ama doğal seyrinde. Haberlerin kasıtlı yapıldığını düşünmekle birlikte nedenini bilmiyorum.

Her şeyi evrim teorisiyle açıklayan solcu arkadaşlar konu hayvanlar olunca insandan çok hayvana değer veriyor. Halbuki doğada güçlü olan hayatta kalır. Köpek kendine has gücüyle bana saldırıyorsa ben de zeka gücümle ona engel olurum... Hayvandan daha aşağılık zibilyonlarca insan var, doğrudur ama önce can sonra canan. Bu da bir gerçek. İnsanların yarısı köpekten korkuyorken bunu görmezden gelmek akıl karı değil. Bana kalırsa çözüm köpeklerin takibinde. Saldırgan, agresif, uyumsuz köpek görüldüğünde uyutup barınağa falan bırakacaksın. İşimiz gücümüz yok bir de bunlarla mı uğraşacağız anasını satayım?

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,262
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena