Nişanyan'ın Öğretmen Öldürmeyi Normalleştiren Açıklaması

deathcrushh

sadece özgürlük
Konular
25
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
870
Sevan Hoca yaslandikca iyice kafayi yedi ya. Yani neden boyle cikislar yapiyor anlamiyorum bir ara Ruscu olmustu simdi boyle sacma sapan seyler paylasiyor. Bu kadar entelektuel ve Turk diline bu kadar katkisi olan, nisanyanyeradlari ve nisanyansozluk gibi gorulmemis seyleri 5 kurus para almadan hayata geciren, Sirince gibi muazzam bir projenin mimari olan adamin bazen boyle les oglu les aciklamalar yapmasi gercekten rezillik.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Sevan Hoca yaslandikca iyice kafayi yedi ya. Yani neden boyle cikislar yapiyor anlamiyorum bir ara Ruscu olmustu simdi boyle sacma sapan seyler paylasiyor. Bu kadar entelektuel ve Turk diline bu kadar katkisi olan, nisanyanyeradlari ve nisanyansozluk gibi gorulmemis seyleri 5 kurus para almadan hayata geciren, Sirince gibi muazzam bir projenin mimari olan adamin bazen boyle les oglu les aciklamalar yapmasi gercekten rezillik.
1715228302891.png
Yerim onun entelektüelliğini. Fetö gazetelerinde Atatürk karalayarak meşhur olan bir etnik soytarı. Yunan bile bunu persona-non-grata ilan etmişken şunları yazmak baya üzücü.

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
Sevan hoca. 🧐🧐

Click here to login using your socials account