RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟑𝟒 "𝘋𝘰𝘨̆𝘳𝘶 𝘻𝘢𝘮𝘢𝘯"

PGW: Son Eklenen Parta Git

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
50
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Şovu canlı takip edemedim ancak şimdi bitirdim, gayet kendini okutturan hikayeler ve süpriz kemer maçlarıyla keşke canlı kalsaydım dedirtti. Şov kendini okutturuyor. Lodge'un Tag Team kemerini almasını başta anlayamasamda hem Wyatt Family'nin dönüşü hemde main eventte olanlar taşları oturttu. Ellerinize sağlık

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu PGW adamı öyle bir yorar ki Val Venis'in bile içini öldürmüş yahu, şaşkınlıkla izledim Venis'in şov boyu hallerini. The Lodge vitesi durdurmaya niyetli değil, gittikçe daha da üst kademeye takıyorlar. Wyatt Family'nin saldırısı kan dondurdu, Gacy & Dust ile çok keyifli bir feud izletirler ama. Bu Seth Rollins ne ayak ya... @Layne Staley sen normal psikolojiye sahip bir karakter oynayamıyor musun güzel kardeşim bu zirzopluklara kafayı yeriz yaaaaaaaaaa. Main event için ise... Yani tam bir RTWM main eventi, okurken kafamda canlandırdığım şahane bir maç+segment kombosu oldu her şeyiyle. Wes Lee'nin çanta draması gerçekten muazzam, tabi canlı olarak çok vakıf değilim ama Rumble'da da bunu gördüğüm için yapılan şey az çok anlaşılıyor. Ama Serpençe'nin bu çantayı ikiye bölmesiyle bu drama bitmez, dinamikleri ve mizacıyla çok farklı bir ekip gerçekten Lodge; bu çanta draması da çok farklı bir noktaya evrilecektir bununla paralel olarak.

Kendi gelişimden ise keyif aldım ya, Lesnar karakteri için return benim için debut... Yıllardır bu oyunu oynuyorum asla Lesnar w/ Heyman oynamak nasip olmamıştı, RTWM dönemindeki hypeı da sonuna kadar kullanabilelim diye düşünerek Lesnar'ı alayım dedim. Hep birlikte keyifli bir RTWM dönemi geçirip sonrasında tarihi bir WM şovuna şahitlik edeceğiz bundan yüzde yüz eminim. Kalben hoş bulduk diyelim o zaman...

Layne Staley

🍓 original
Konular
12
Beğeni sayısı
427
PG Nakit
15
RPG Karakteri
Seth Rollins
Favori Güreşçi
alper mizanin
Bu PGW adamı öyle bir yorar ki Val Venis'in bile içini öldürmüş yahu, şaşkınlıkla izledim Venis'in şov boyu hallerini. The Lodge vitesi durdurmaya niyetli değil, gittikçe daha da üst kademeye takıyorlar. Wyatt Family'nin saldırısı kan dondurdu, Gacy & Dust ile çok keyifli bir feud izletirler ama. Bu Seth Rollins ne ayak ya... @Layne Staley sen normal psikolojiye sahip bir karakter oynayamıyor musun güzel kardeşim bu zirzopluklara kafayı yeriz yaaaaaaaaaa. Main event için ise... Yani tam bir RTWM main eventi, okurken kafamda canlandırdığım şahane bir maç+segment kombosu oldu her şeyiyle. Wes Lee'nin çanta draması gerçekten muazzam, tabi canlı olarak çok vakıf değilim ama Rumble'da da bunu gördüğüm için yapılan şey az çok anlaşılıyor. Ama Serpençe'nin bu çantayı ikiye bölmesiyle bu drama bitmez, dinamikleri ve mizacıyla çok farklı bir ekip gerçekten Lodge; bu çanta draması da çok farklı bir noktaya evrilecektir bununla paralel olarak.

Kendi gelişimden ise keyif aldım ya, Lesnar karakteri için return benim için debut... Yıllardır bu oyunu oynuyorum asla Lesnar w/ Heyman oynamak nasip olmamıştı, RTWM dönemindeki hypeı da sonuna kadar kullanabilelim diye düşünerek Lesnar'ı alayım dedim. Hep birlikte keyifli bir RTWM dönemi geçirip sonrasında tarihi bir WM şovuna şahitlik edeceğiz bundan yüzde yüz eminim. Kalben hoş bulduk diyelim o zaman...
aabi oynadıgım en sağlıklı karakter bu su an😔😔

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Layne Staley

🍓 original
Konular
12
Beğeni sayısı
427
PG Nakit
15
RPG Karakteri
Seth Rollins
Favori Güreşçi
alper mizanin
Bi tane Dean Ambrose vardı senin pandemi zamanı… Onun üstüne hiçbirisi çıkamaz galiba.
Pandemi döneminin getirdiği eve kapanmadan sebep doğan boşluk, forum ortamı, kalabalığı, rpg açlığı, o dönem her açıdan primedı ya. Kendim de hala onun üstüne çıkamadım vallahi.. primeını asla ikinci kez yaşayamazsın, prime ancak bir kere gelir diyen khabib tribine girdik laa

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Pandemi döneminin getirdiği eve kapanmadan sebep doğan boşluk, forum ortamı, kalabalığı, rpg açlığı, o dönem her açıdan primedı ya. Kendim de hala onun üstüne çıkamadım vallahi.. primeını asla ikinci kez yaşayamazsın, prime ancak bir kere gelir diyen khabib tribine girdik laa
Saçını kestirmeden inanmam primeın bittiğine...

Luci

cm punk
Konular
1
Beğeni sayısı
18
PG Nakit
0
RPG Karakteri
The Miz
Favori Güreşçi
CM Punk
Şovu canlı takip edemedim. Promo kesmek için de şovun gerçekleşmesini bekliyordum. Bu sebeple bir aktifliğim olmadı bu hafta. Ben en iyisi şovu baştan sona yorumlayayım.

1. Öncelikle Mr. Berto'nun ismen kim olduğunu bilmiyorum. Fakat The Rock'ın şov yönetiminde olduğunu biliyordum. Öndeki konuşma benim için parçaları birleştirmek niteliğinde oldu.
  2. Val Venis tanıdığım bir karakter değil. Fakat bizim kuzenin tam olarak bilinçaltını yansıtan bir kahraman olduğunu net olarak söyleyebilirim. RPG karakterleri arasında en doğru tercihi yaptığı çok açık. Onu yine şampiyon görmek ise tesadüf değil. Her daim RPG'lerde ana kemer alan bir oyuncu. Nasıl bir şeytan tüyü var anlamadım, fakat yine onun şampiyonluk döneminde RPG'ye başlıyorum. Val Venis'in penisine çok üzüldüm, Mr. Berto ve Dwayne bile yardım edip toparlamak için çalışmışlar :D Umarım düzelir. Tyler Bate ile olan ilişkileri belli ki sağlam. Bryan'ın buradaki konumu da belli ki Bate'in kafasını karıştırmaya yönelik. Bate ileride bir seçim yapacak olabilir. İzleyelim görelim.
  3. Harland çok sevdiğim bir karakter. Burada sanrıım tek takılıyor. Lesnar ile eşleşmesi feci bir maç olur doğrusu.
  4. Yeni şampiyonları tebrik ediyorum. The Lodge güzel bir takım gibi görünüyor, MITB var TTC var. Sağlam bir ekip belli ki. Gacy & Goldust komik bir ikili olmuş, burada komik bir şey olmasa da karakter olarak öyleler. Wyatt Family'nin klasikleşmiş dominasyonu güzeldi. Yerde bir kemer daha görmek enteresan olmuş.
  5. Velveteen Dream iyi bir karakter. Rumble galibi olarak ana şampiyonlardan önce House of Black'i yenmesi gerekecek gibi. Emin Cahit detayı yine eski günlere döndürttü beni :D Basın toplantısı konseptini seviyorum, daha çok olmalı.
  6. Punk'ın kazanması sevindirici. Rollins'in Rhodes üzerinde garip bir etkisi var. Bryan Danielson'ın Bate üzerinde olduğu gibi o da Cody üzerinde hakimiyet kurmaya çalışıyor. Cody ise öfkeyle onu itiyor. Güzel bir finaldi.
  7. Venis-Humberto Carillo segmentini beğendim. Punk sanırım bir önceki şirketten geldi. Bu sebeple kavga çıkmış durumda. Carillo ortada duruyor. Fakat Punk Val Venis ile uğraşacak gibi.
  8. Del Rio'ya galibiyeti için tebrikler. Maç için ek bir yorumum yok.
  9. HIV Zeke, Rocky 3'teki adama çok benziyor. Kanım ısındı :D Mansoor'un ne yapacağını anlamadım, izleyip görelim.
  10. Roman Baba, Gunther'ı feci devirmiş. Hoşuma gitti. Kısa ve net bir segment.
  11. Main Event çok iyiydi. Anlamadığım tek konu, NOW WHC ile WHC'nin farkı. Jericho şampiyonlar listesinde şu an yok. Sanırım kemeri kendi insiyatifiyle taşıyor. Kapanan şirketin kemeri. Maç güzel gitti doğrusu ama sonu daha da güzeldi. Jericho'nun Daniels'a saldırıp Wes Lee'ye yardım etmesi çok iyiydi. Sonraki cash in ve The Lodge'un Wes Lee'yi satışı feciydi. Grubun, MITB'i ne zaman kullanacağını Wes Lee'ye söylemesi çok saçma gerçekten. Ben de Wes Lee olsam grubu indirirdim. Fakat grup kalabalık olduğu için Wes Lee'nin şansı yoktu. Sondaki kılıç ile MITB'i kesme detayı ve Nasrettin Hoca göndermesi de çok güzeldi.
RPG'yi özlemişim. Herkesin eline sağlık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: