(BACKLASH FRANCE) Beast Incarnate İle Yüzde Yüz Güreş

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
891
Beğeni sayısı
938
PG Nakit
165
Favori Güreşçi
Joey Janela
1 1
Baba Dynasty ciddi manada ivme yakalanabilecek bir şov oldu ve bunun devamını getirmeleri lazım, ibrenin Swerve ve Ospreay eşleşmesine kayması da doğru yola girdikleri konusunda umut veriyor bana. Erken başlaması da zannımca iyi oldu önümüzdeki pek çok haftayı dibine kadar sıyırabilirler bu eşleşme ile. Arkadan gelen Undisputed Kingdom hikayesini de şekillendirmeleri gerekiyor O'Reilly olayları bu şekilde bitmemeli, fazlasıyla geçmişi olan isimler var hikayede ve çok çeşitli kullanılabilir bu geçmiş hikayeler, hazır Cole da tekerlekli sandalyeden kurtulmuşken ve MJF'in dönüşü de yakınken Undisputed Kingdom hikayesi odak noktası haline getirilebilir. Onun dışında elimizde yeni ELITE ve Jack Perry olayları ve Jericho'nun topladığı nefreti lehine kullanmaları gibi potansiyel hikayeler var yaratabilecekleri. Kullan lan TK.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,852
Beğeni sayısı
3,297
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Baba Dynasty ciddi manada ivme yakalanabilecek bir şov oldu ve bunun devamını getirmeleri lazım, ibrenin Swerve ve Ospreay eşleşmesine kayması da doğru yola girdikleri konusunda umut veriyor bana. Erken başlaması da zannımca iyi oldu önümüzdeki pek çok haftayı dibine kadar sıyırabilirler bu eşleşme ile. Arkadan gelen Undisputed Kingdom hikayesini de şekillendirmeleri gerekiyor O'Reilly olayları bu şekilde bitmemeli, fazlasıyla geçmişi olan isimler var hikayede ve çok çeşitli kullanılabilir bu geçmiş hikayeler, hazır Cole da tekerlekli sandalyeden kurtulmuşken ve MJF'in dönüşü de yakınken Undisputed Kingdom hikayesi odak noktası haline getirilebilir. Onun dışında elimizde yeni ELITE ve Jack Perry olayları ve Jericho'nun topladığı nefreti lehine kullanmaları gibi potansiyel hikayeler var yaratabilecekleri. Kullan lan TK.
Dynasty bana da genel hava olarak çok keyifli geldi, bu keyifli havayı iyi değerlendirmeleri lazım kesinlikle. Undisputed Kingdom hikayesi hakkında dediklerine birebir katılıyorum özellikle, zaten bu hikaye NXT'de de işlenmesiyle beraber iyiden iyiye güreşte ana akıma oturmuş bir hale geldi ve bunun bilincinde olarak kesinlikle doğru hamlelerle nakış nakış işlemeleri gerekiyor. Swerve vs. Ospi'ye de zaten söylenecek bir şey yok, sadece WEMBLEY'E KAÇ DAKİKA KALDI KAÇ DAKİKA KALDI KAÇ DAKİKA KALDI diye sayıklanır dururuz Çukur'daki Aliço şekli.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,852
Beğeni sayısı
3,297
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Haftanın Menüsü #2

wwe nxt #730 (spring breakin' week 1)
nxt kadınlar şampiyonluğu - roxanne perez (ş) vs. tatum paxley vs. lyra valkyria: Aslında hiç hesapta yoktu bu maçı izlemek, şovu açtığım anda karar verdim, izledim ve bu karardan asla pişman değilim. Bazen ringdeki ismlere güvenmek gerekiyor işte böyle kararlarda. Öne çıkan bir Lyra Valkyria performansı vardı, çok istedi ama Tatum Paxley kadar yaklaşamadı; Roxanne gibi de kazanamadı. Roxanne'ın tam bir kurnaz gibi maçı koparıp alması eritti beni resmen. Bu tip "şampiyon gibi galibiyet" işlerinde feci varız. Paxley'nin 450 Splash'ler der susarım bir de, hoş bugün çok başka bir amaca hizmet etmiş oldu ama bir izleyici olarak biz her türlü memnunuz... | ***1/2
wwe nxt #730 (spring breakin' week 1)
nxt şampiyonluğu - ilja dragunov (ş) vs. trick williams: Güzel bir maçtı ama daha fazla zaman ayrılabilirdi ve bence daha önceki maçları arasından en iyisi kesinlikle değildi. Ayrıca Ilja Dragunov'un ana kadroya gelirken kendine acil yeni bir finisher bulması lazım. Şu maçtan sonra yalamaya döndü finisher çünkü. Yani çok daha iyi bir bitiş hikayesi yazılacakken bu denli üst üste finisher kullanma modası güreşin yeni dönemlerinde en sevmediğim şey olabilir. Ama bunlara rağmen dediğim gibi keyifli bir maçtı, maçın başlarında birbirlerine sarıldıktan sonraki saldırıya geçiş anı çok hoşuma gitti özellikle. Trick babayı tebrik ediyoruz ve kemeri elinde tuttuğu her gün Dave Meltzer denen foncu popülisti kıvrım kıvrım kıvrandırmasını diliyoruz. | ***3/4
wwe smackdown #1288 (draft day 1)
non-title - cody rhodes vs. carmelo hayes: Çok uzun sürmedi maç ama kısa sürede Carmelo Hayes nezdinde de anlatmaya çalıştığı şeyi çok güzel anlattı maç. Cody'nin Hayes'i ilk başta hor ve küçük görüp sonrasında bu adam tuş olmuyor dediği peş peşe denemelerinin olduğu an çok iyiydi. Bir de tabii şu an viral olan uçmalı sekans var. Ben sevdim o sekansı aslında ama Cody biraz fazla uçurmuş gibi kendini, uçursun bir şey değil de bir sakatlansa al başına belayı, bir şampiyonun bu konularda kendine biraz dikkat etmesi gerekir diye düşünüyorum. Bu arada Hayes'in Cross Rhodes'u satışına da eriyip bittiğimizi söylemeden geçemeyeceğiz. | ***1/4
aew collision #43
aew dünya şampiyonluğu - swerve strickland (ş) vs. claudio castagnoli: Uzun süreceğini bilmemden de hareketle çok daha farklı bir maç bekliyordum ama 21 dakika ayrılan bir haftalık şov maçına, hele ki ana kemer maçıysa bu kadar dümdüz bir booking verilmiş olmasını asla anlamıyorum. Maçta güzel anlar var mıydı? Elbette vardı, ama güreş maçı booklamak da tabii böyle bir şey değil, birkaç göze hitap eden anı sıkıştırıp kalan kısmı tabiri caizse Allah'a emanet edemezsin. Özellikle maçın ilk 10-12 dakikalık kısmı, yani hemen hemen yarısı haddinden fazla SİYASİ geçti, maçta kartlar ne zaman yeniden dağıtılacak diye bekledik durduk yani... Yine de maçta bulunan bu iki ismin ringdeki duruşları ve kalitesi bile maçı en azından kalburüstü bir kısma taşımayı başarmış oldu. Ayrıca Collision'ı pek izlemiyorum ama şovun reytinglerinin neden bu kadar düşük olduğunu şu maçtan dahi çok iyi anladım, seyirciye izlenmesini vadedecek herhangi bir şey sunmuyorlar ki kim niye açıp izlesin abi şu şovu yani? CM Punk için getirilip de Punk'ın olaylarından sonra amaçsız kalan bir şov görüntüsünden haftalardır asla kurtulamamış şov. Maça ise dediğim gibi daha yüksek bir puan verme umuduyla yaklaşırken ortalama bir puan vererek ayrılıyorum. | ***1/4

Son düzenleme:

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,852
Beğeni sayısı
3,297
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Babam yine kalemini konuşturmuş, dediklerine katılmakla birlikte Trick Williams'ta feci varız ya, adamı umarım draftlamazlar da 1 sene NXT'yi taşır eleman.
Babam son haberler tam olarak da bu minvalde zaten, NXTC'yi de verdiler hayatta bir yere kımıldamaz uzun bir süre.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,852
Beğeni sayısı
3,297
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Geçen @Nature Boy ‘a söylediğim unpopular opinion’ı hazır muhabbeti geçmişken burada da dile getirmek istiyorum. Şansı da yaver giderse Trick, son 20 yılın en iyi Afro-Amerikan güreşçisi olmaya aday bence.
Bu yönde umutlar besliyorum ben de. Swerve Strickland ile bu konuda ölümüne kapışacaklardır ama Swerve'ün şu an için WWE'ye olan inadı kırılmamaya devam ederse Trick bir adım daha önde görünüyor gibi.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
370
PG Nakit
225
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Bu yönde umutlar besliyorum ben de. Swerve Strickland ile bu konuda ölümüne kapışacaklardır ama Swerve'ün şu an için WWE'ye olan inadı kırılmamaya devam ederse Trick bir adım daha önde görünüyor gibi.
O sırada Kofi Kingston : merhabalar a... @Hacken

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
370
PG Nakit
225
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Kofi’ye bayılsam da bu herifte uzun soluklu Main Eventer potansiyeli var ya. Kofi abimde bence o hiçbir zaman olmadı.
Abi öyle gibi gözükse de sanmıyorum ben ya, illa belli zümreler Amerika'da ses edecektir bu işlere. Kofi'nin yaptıklarını kimse yapamaz diye düşünüyorum. Sbt.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: