Elite Üyelik Renkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CZW Moxley

CZW World Champion
Konular
2
Beğeni sayısı
3
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Jon Moxley
Selamlar. Destek olmak için Elite Pro üyeliği almayı düşünüyorum fakat rengini beğenmediğim için alamıyorum. Renk değişim hakkı vs olarak güncellenebilir mi? Örnek olarak Elite üye rengi sabit kalabilir, Elite Pro ve Elite Plus'a renk değiştirme hakkı tanınabilir.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,450
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Tezat'ta renkli nickler oluyordu Elite üyeliklerde. Şahsen onun dönmesini ben de isterim. Onun dışında adminler renk konusunda bir ayar yapabiliyorlar diye biliyorum.

CZW Moxley

CZW World Champion
Konular
2
Beğeni sayısı
3
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Jon Moxley

CZW Moxley

CZW World Champion
Konular
2
Beğeni sayısı
3
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Jon Moxley
Tezat'ta renkli nickler oluyordu Elite üyeliklerde. Şahsen onun dönmesini ben de isterim. Onun dışında adminler renk konusunda bir ayar yapabiliyorlar diye biliyorum.
Tezat'ta ki sistem iyidi aynen. Xenforo'da renk ayarı yapılması mümkün. Tabii son söz adminlere kalmış.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Elite üyeliklerin renkleriyle alakalı bir değişiklik henüz ne yazık ki düşünmüyoruz. Forumda zaten birçok rank bulunuyor ve Elite için bu noktada farklı bir renk seçebilmek oldukça zor, hatta forumun kuruluş aşamasında da bu konuda zorluk yaşamıştık. Tezat'taki farklı renk seçebilme sistemini ise konuşalım kendi aramızda, onu da en son forumdaki genel kozmetik çok göz yorucu olsun istemediğimiz için koymayı tercih etmemiştik ama bir fikir değişikliği olabilir.

Onun haricinde, bu tip istek ve önerilerimizi, 2 ayda bir açılan İstek & Öneri konusunda belirtiyoruz. Mayıs ayının İstek & Öneri konusunu da bugün bitmeden açmış olacağız. Bu konuyu kilitliyorum o yüzden, öneriler ve fikirler için teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: