Etkinlik Haftası 4. Etkinlik Haftası: WM Bilgi Yarışması - 1.'ye ELITE Üyelik!

Deeppy

BANKER
Konular
115
Beğeni sayısı
465
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Bero 1.5 saatimi yediğin için seni tebrik ediyorum. Hangi "WrestleMania" diye soruyorsun zaten, 29 diyorum saymıyorsun arkadaş yazım yanlışı yapınca sayıyorsun. Baştan söyleseydin de girmeseydim.

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,317
Beğeni sayısı
1,184
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Evet Beyler Güzel Bir yarışmanın sonuna geldik gönül isterdi ki katılımı daha fazla olsun. Ama yapacak bir şey yok Kaliteli adamlarla yapılınca katılım da önemli olmuyor. 👍

Yazım yanlışı yapılan soruyu iptal ettim katılım az ve fark çok diye kabul etmiştim. Fakat bizim yanlışımız sayıldı o sayılmadı durumu oldu haklı olarak. O yüzden o soruyu iptal ettim. Siz rahat olun arkadaşlar ben kimsenin hakkını yemem, yedirmem. Son puan durumu:

1.Deepy: 45
2. The Cerebral MadVillan: 40 Puan
3. Tolgamer: 10

Son düzenleme:

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,317
Beğeni sayısı
1,184
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Evet Beyler Güzel Bir yarışmanın sonuna geldik gönül isterdi ki katılımı daha fazla olsun. Ama yapacak bir şey yok Kaliteli adamlarla yapılınca katılım da önemli olmuyor. 👍

Yazım yanlışı yapılan soruyu iptal ettim katılım az ve fark çok diye kabul etmiştim. Fakat bizim yanlışımız sayıldı o sayılmadı durumu oldu haklı olarak. O yüzden o soruyu iptal ettim. Siz rahat olun arkadaşlar ben kimsenin hakkını yemem, yedirmem. Son puan durumu:

1.Deepy: 45
2. The Cerebral MadVillan: 40 Puan
@Deeppy @Tolgamer @The Cerebral MadVillan

Deeppy

BANKER
Konular
115
Beğeni sayısı
465
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
Brock Lesnar

1.Deepy: 50
2. The Cerebral MadVillan: 45 Puan
Seviyorum seni.

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,317
Beğeni sayısı
1,184
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Bizde yanlış olmaz baba, sen yazmasaydın da iptal edecektim onu zaten hatta @The Cerebral MadVillan'a da söyledim. Acemilik de var ilk defa yaptım böyle etkinlik. Artık devam ederiz.

Senin Elite 1 Ay daha uzatılacak, diğer arkadaşlar da nakitlerini alacaklar etkinlik haftasından sonra.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: