RPG Purification Era'ya Kim/ler Damga Vurur?

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
179
Beğeni sayısı
1,399
PG Nakit
0
Son zamanlarda haberlerde söylendiği üzere Chairman Era'nın bitişi sonrası başlayan bu yeni döneminin isminin "Purification Era" olacağı konuşuluyordu.

PGW'nin sitesindeki The Eras of PGW listesinin bugün aldığı güncellemeden de anlıyoruz ki, bu isim resmi olarak onaylandı ve Purification Era başladı!

Bloody Era ve Chairman Era'dan sonra gelen bu döneme damga vuran güreşçiler veya senaryolar hakkında öngörüleriniz nedir?​

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Velveteen Dream, Val Venis, Christopher Daniels'ın bu performansla zirveden düşeceklerini zannetmiyorum. CM Punk, Goldust, Joe Gacy, Daniel Bryan ve Wes Lee zirveeyi görmemiş kişiler olarak o noktalara çıkmaları şaşırtmaz. O noktayı görüp düşmüşlerde ise Rumble'da gösterdiği üzere Alberto El Patron bu dönemde ayağa kalkacaktır. Bray Wyatt da bir sürpriz yapabilir.

Mid-card ve upper mid-card için Malakai Black, GUNTHER, Tyler Breeze, Samoa Joe, Kenny Omega, Tyler Bate en önemli adaylar. Will Ospreay de mc kemerlerinde veya bireysel feudlarda bulunur diye düşünüyorum Boss'un paylaştığı haberlere göre düşünürsek.

Son düzenleme:

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
45
Beğeni sayısı
592
PG Nakit
200
golddust-wwe.gif

Son düzenleme:

Mamy D Way

🍓
Konular
26
Beğeni sayısı
268
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Cm Punk ve Seth Rollinsden beklentilerim fazla,Bu iki ismin beklenmedik bir anda şovları çalmaya başlayacağını düşünüyorum. Velveteen'in ospeay gibi bir dominasyon yakalayacağını düşünüyorum.

Jey ve Cody karakterleri en keyif veren hikayeleri izletebilir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: