Fenerbahçe - Tartışma Konusu

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,873
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Yüksek ihtimal ikisi de gelecek. Bi de adı artık pek geçmese de Yves Bissouma da gelse on numara olur. Dominguez'e hiç sıcak değilim.
Bissouma Spurs'de rotasyona girer muhtemelen ismi geçtiğinden beri pek ümitlenmedim o transfere. Krunic'e de geçen sezon sonundaki performansından ötürü pek ihtimal vermiyordum da bayağı bayağı aşama kaydetmiş takım sevindirdi. Hala Ndombele istiyoruz...

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,332
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Hala Ndombele istiyoruz...
Hala tam karşındayım kral. Krunic'i 6 gibi kullandığı denklemde çok farklı bir orta saha izleyeceğiz gibi. Düşündürüyor ve heyecan veriyor. Toko'nun Türkiye'deki futbol anlayışı için önemini zaten sürekli vurguladık senle ve @agaoglu23 ile. Ancak formasyondaki yer tercihi de bir o kadar belirleyici olacak hücum hattında sizin için.

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,873
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Hala tam karşındayım kral. Krunic'i 6 gibi kullandığı denklemde çok farklı bir orta saha izleyeceğiz gibi. Düşündürüyor ve heyecan veriyor. Toko'nun Türkiye'deki futbol anlayışı için önemini zaten sürekli vurguladık senle ve @agaoglu23 ile. Ancak formasyondaki yer tercihi de bir o kadar belirleyici olacak hücum hattında sizin için.
Ndombele-Krunic giderdi bence Zajc soru işareti yaratıyor kafada uzatılsa dahi. Toko'yu aşırı istiyorum ben de Dzeko'nun daha besleyici oynayacağını düşünürsek aşırı iş yapar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: