Fenerbahçe - Tartışma Konusu

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Şampiyonluğun gittiği yok. Takımların beyniyle kalbi celismezse şampiyon olacağız biz, bugün bizim icin de aynısı dendi ama Sivas türlü türlü çirkeflik yaparak puanı aldı Pendik gibi saibelere mahal bırakmadı. 5/5 ve şampiyonluk. Yola devam.
Hocasız bir takım anca bu kadar yapabilirdi şampiyonluk umutlarını kessek iyi olur çünkü bu sene hiçbir şekilde hak etmedik.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Hocasız bir takım anca bu kadar yapabilirdi şampiyonluk umutlarını kessek iyi olur çünkü bu sene hiçbir şekilde hak etmedik.
Hocasız takım toplanacak 99 puanın 86'sını toplarsa ne ala başkası gelsin hemen şu kalan 5 maç için. Adamın başarısını fazla kucumsuyorsunuz, GS medyasının algısına kapılmayalım şurada tek maç kaldı sezonun kaderine, o maça takımı en iyi haliyle çıkarmaya gayret edelim

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Hocasız takım toplanacak 99 puanın 86'sını toplarsa ne ala başkası gelsin hemen şu kalan 5 maç için. Adamın başarısını fazla kucumsuyorsunuz, GS medyasının algısına kapılmayalım şurada tek maç kaldı sezonun kaderine, o maça takımı en iyi haliyle çıkarmaya gayret edelim
Hoca ligin 2.yarısından beri sistemsiz oynuyor 2 maçı Cengiz kurtarıyor, 2 maçı İrfan kurtarıyor, 2 maçı Serdar kurtarıyor, TS maçı Fred'in golleri ile çözülüyor zaten Bats'ın son dakika gollerini saymıyorum bile. Sistemi oturmuş bi takım, hocalı bir takım böyle olmaz 200 milyon euroya bir sistem oturtur her maça gönlümüz rahat çıkarız fakat bugün GS maçına çıktığımız kadro ile çıktık fakat sonuç ortada.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Hoca ligin 2.yarısından beri sistemsiz oynuyor 2 maçı Cengiz kurtarıyor, 2 maçı İrfan kurtarıyor, 2 maçı Serdar kurtarıyor, TS maçı Fred'in golleri ile çözülüyor zaten Bats'ın son dakika gollerini saymıyorum bile. Sistemi oturmuş bi takım, hocalı bir takım böyle olmaz 200 milyon euroya bir sistem oturtur her maça gönlümüz rahat çıkarız fakat bugün GS maçına çıktığımız kadro ile çıktık fakat sonuç ortada.
Bugun kilitlenmiş Sivas savunmasını 2 kez açtık hatta 3 kere açmaya çok yaklaştık ama olmadı mı olmuyor. Bu komedi penaltı olmasa takım hala GS'nin ensesinde olacaktı. Zar zor kazanıyoruz olayına da katılmıyorum. Hepsinde golü atacağımız belli zaten ama gol zor geldiği için bize zor kazanıyoruz gibi geliyor. Böyle anlarda Livakovic'in gelen 2 3 topu çıkarması lazım ama o da mümkün olmadı.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Bugun kilitlenmiş Sivas savunmasını 2 kez açtık hatta 3 kere açmaya çok yaklaştık ama olmadı mı olmuyor.
Olmadı mı olmuyor değil, Dzeko ile bir yerlere gidemiyorsun, ama baştaki kaloriferci bir şeylerden dolayı bu Dzeko ile devam ediyor. Dzeko ile 11 başlasaydı biz USG maçında devam ederdik, ama güzel bir taktiksel değişiklik ile Batshuayi maça başladı ve ilk yarım saatte 1 tane tıklattı. Sonraki 2 gol de malumun ilanı, Olympiakos 1. maçta bunu yapmadı, 2. maçta yine yapmadı ve elendik. Bu maçta hem 71'de sokup hem çift forvet için soktu, adamın düzeni bozulmadı. Toplam 6-7 tane maçı tek başına Batshuayi kurtardı ve laf etmiyor diye İsmail Kartal'ın kafası şöyle bir algıya kaydı: Ben hiyerarşide üst sırada olan - Balkan - futbolcularımı 11'de başlatayım, 70'e önde girersek sıkıntı yok, berabere girersek Batshuayi'yi sokayım toparlar, Batshuayi bana trip de atmaz. Böyle bir takım sistemi olamaz, 58'de girip 90+4'te Başakşehir'e atıp 1-0 kazandırmış, 83'te girip 90+5'te atarak Antalyaspor'a karşı 2-0 yapmış, 77'de girip 90+6'da atarak Kasımpaşa'ya karşı 2-1 kazandırmış, 83'te girip 87'de atarak 3-2 Trabzonspor maçını kazandırmış ve son olarak 46'da girip 57'de atarak Karagümrük maçını 2-1 kazandırmış. Bu adam trip atıp ya da ben 11 oynamıyorum diye motivasyonunu düşürseydi buraya kadar gelemezdik, kaloriferci de bu adamı konsol oyununda sanıp bir yerleri sıkıştığında oyuna alınca banko gol atacakmış gibi düşünmeseydi bugün buraya düşmezdik. Bu adamın bu sene 14 tane 11 çıktığı maçı var, ona rağmen 22 gol 3 asist yapmış. bu adam 2 gol diye atarsa kariyer rekoru kıracak ve sen hala her maça ısrarla Dzeko ile başlayıp tempoyu düşürüyorsun. Size yalı ve kalorifer desteklemenizde başarılar. 2022'de ne demiştik? Başarı İsmail'e, başarısızlık Ali'ye yazar. Şimdi de diyoruz ki başarı futbolculara, başarısızlık İsmail ve Ali'ye yazar. İyi forumlar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: