Meltzer : "Triple H Ospreay'i Almayarak Batırdı"

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,872
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black

Wrestle Observer Radio'nun son bölümde Meltzer;

"Triple H'in yorumları süt gibi yıllanmış, bayat süt gibiydi. Onu izleyip de bizim için iyi değil ve tavrı iyi değil diyemezsin. Daha iyi bir teklif yapamayıp batırdın. Hepsi bu."

demiş.​

jaques

clk
Konular
40
Beğeni sayısı
1,183
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
hakan-bayrakci-2-tur-icin-anketini-paylasti_2ce5f468.jpg

Verdiği güven. @Danke

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
219
PG Nakit
100
Dembo dedi. 👏 Yalan haber vermez. WWE'nin maç takvimi çok yoğunmuş. 👐 Live event'ler yüzünden galiba.
Adamın Britanya'dan Jr. Heavyweight'e oradan Heavyweight'e oradan ABD'ye olan yolculuktaki temposunu yazsak roman olur kank. Herkes anasını babasını çoluğunu çocuğunu daha çok görmek ister, aynı parayı kazanacakken daha rahat takvimi tercih etmek ayıp değil. Onu da geçmişte herkesten daha fazla çalışarak hak etti herif. Tempodan kaçan adam dünkü Danielson maçını çıkartamaz.

AEW tarafı WWE'ye laf atınca sinirlenip burada nefret saçan ama WWE tarafı böyle şeyler söyleyince haklı qnq xdd wqeqweqwe diyen arkadaşlar inşallah işlerinden dolayı ailelerini haftalarca göremedikleri bir duruma düşmezler. Millete bol keseden sallarken biraz temkinli olmak lazım. Burada beylik beylik laflar ediliyor ama tercih şansı bize verilse daha az yoğun takvimde daha çok para kazanmayı tercih ederiz çoğumuz.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,332
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
AEW tarafı WWE'ye laf atınca sinirlenip burada nefret saçan ama WWE tarafı böyle şeyler söyleyince haklı qnq xdd wqeqweqwe diyen arkadaşlar inşallah işlerinden dolayı ailelerini haftalarca göremedikleri bir duruma düşmezler. Millete bol keseden sallarken biraz temkinli olmak lazım.
Benim mesajı kastediyorsan ayda yılda bir yazıyorum zaten bu konulara, onlar da çoğunlukla dalga dümen. Bu kadar ciddiye almamak lazım her şeyi, ayrıca niyet okumamak lazım. Lafın bana değilse eyvallah.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
219
PG Nakit
100
Benim mesajı kastediyorsan ayda yılda bir yazıyorum zaten bu konulara, onlar da çoğunlukla dalga dümen. Bu kadar ciddiye almamak lazım her şeyi, ayrıca niyet okumamak lazım. Lafın bana değilse eyvallah.
Bahsettiğim davranışı açıkça tanımladım, öyle bir şey yapmıyorsan lafım sana değil. Mesajımda niyetle ilgili bir cümle de yok. Konuyu ciddiye almamın sebebini de rahatsız olduğum şeyleri açıklarken belirttim. Bu noktalarda seni rahatsız eden bir şey yoksa benden de eyvallah.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: