RPG FURY #1 Şov Değerlendirmeleriniz ve Puanınız

FURY #1 Şov Değerlendirmeleriniz ve Puanınız

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

Oy: 0 0.0%
  • 3

Oy: 1 5.6%
  • 4

Oy: 7 38.9%
  • 5

Oy: 10 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    18

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Chavo Guerrero muazzam bir karakter her şeyiyle, nefret ediyoruz tabi rolü gereği ama oyuncu iyi karakter iyi yazanlar iyi her şey iyi o da başrol olunca izletiyor yani. Onun dışında yeni karakterler de şova iyi yedirildi. Dean Ambrose fav karakterimdi bugün.

Kendi karakterime gelirsem yenildim, üzdü tabi ama karakterim gereği gayet normal bir yenilgi. Bundan sonra karakterime nasıl yön verilecek merak ediyorum, yakında bir promo patlatırız. Yeni ve uzun vadeli bir feud olabilir ya da Snitsky ile devam eder ya da bambaşka bir yola gireriz bakacağız ama beklentim büyük yalan söylemeyeceğim.

Puanım 5 valla 4'e elim gitmedi bu sefer. Eğlendik mi eğlendik, tamamdır.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
5. Hem hızlı aktı hem de güzeldi. Segment ve maç kalitesi olarak en iyi şovdu diyebilirim. Galibiyette iyi oldu tabi. Bu maçtan sonra ben ve Randy nasıl yol alacak merak ediyorum.

EnyapxaM

GOD
Konular
8
Beğeni sayısı
52
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Randy Orton
İlk üç şovda tam puan verdiğim tek şov bu oldu. Diğerleri de güzeldi, kötü olduğundan değil ama tadındaydı. Belki de rekabetler vs. yavaş yavaş oturmaya başladığından da olabilir ama bu şov ayrı bir keyif verdi bana. Ambrose'un ve Rollins'in sahnelerinde arka arkaya eğlendim. F4W zaten fenaydı, Main Eventler olaysız olmaz yine Chavo'nun karakterinin güzel bir şekilde işlenmesiyle sona erdi. Şovdaki tek fazlalık R-Truth ve Pat arasında gerçekleşen sahne oldu gibi ama onu da şimdilik eleştirmeyeceğim çünkü buradan ileride çok eğlenceli senaryolar çıkacak gibi duruyor. Exclusive hakkında yorum yapmak için henüz erken, güzel bir senaryo geliyor olabilir ama Trump çok sevmediğim bir karakter olduğu için o kadar yükselemiyorum. Eğer Cornette'in ortağı olacaksa sektörden birinin olmasını tercih ederdim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Çok keyifli bir şov oldu. Chavo Guerrero'nun yaptığı iş harika, tarihi bir monster heel performansı izleyeceğiz ECH'den belli. F4W maçını zaten bayağı övdüm, burada da yeniliyorum. Mülteci olayları da bugün tadında bir biçimde işlendi, o da kendini merak ettirmeye başladı ufak ufak. Grimes'ın debutu güzeldi, Ospi sonunda bir maç kazandı ama Regal'i tatmin etmeyecek gibi. Rowan'ın debutu da bir artı bu arada. Ambrose'un olaylar da hem güldürdü hem efkarlandırdı beni, karışık duygular hissettirdim.

Şova dair eksim ise, sanırım F4W hariç bütün maçlar bir alengirli ve temiz olmayan bir biçimde bitti. İlk şovlarda senaryoların şekillendiği süreçte bu anlaşılabilir bir durum elbette, diğer şovlarda bunun azalacağını düşünüyorum ama yine de bir eleştiri olarak belirtmek istedim. Şova ise puanım 4/5. Tekrardan ellerinize sağlık, büyük bir sabırla önümüzdeki şovu beklemeye koyulduk bile...

Elkeson

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
30
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Christian Cage
Açılış sağlam olmuş. Chavo çok iyi nefret topladı ve şirketteki top heel rolünü çok rahat oynayabilecek bir duruma geldi. Bobby Gunns ise dün WALTER, bugün Chavo'yu bölerek büyük bir cesaret gösterdi. Bu final boss cenderesinden üstün çıkabilirse büyük underdog başarısı olur. Çok zor gözüküyor ama olursa saygı duyulur. JBL ve Donald Trump'ın gimmickleri her şova renk katacak türden. Ama sanki kaslı sıradan adamlardan daha fazlasına ihtiyaçları var gibi. Sağlam bir oluşum ile Hurt Business'ın zamanında RAW'u Retribution'dan korduğu gibi FURY ve MAYHEM'i mültecilerden koruyabilirler. Main eventte yaşanan olaydan da anlaşılacağı gibi, biri bunların önünü kesmeli artık.

Goldberg vs. Snitsky
Bu maç, Enzo vs. Gunns maçını görene kadar benim için gecenin maçıydı. Yaş 70 iş bitmemiş dedirtti adamlar. Maçı taşıyan ismin Snitsky olduğu aşikar ama Goldberg da az değildi. Burning Hammer yapması falan aşırı alevlendirdi maçı. En azından ikisi için de benim gözümde "yaşlı adam" tanımı yok olmuş oldu.Bu kadar mücadeleden sonra maç sonunda sarılmalarını çok istedim. Geçen şov çok sinirli değillerdi birbirlerine karşı nasıl olsa. Ama Snitsky'nin gimmicki buna müsade etmedi maalesef.

The Pat McAfee Show
McAfee ve R-Truth her zaman belli bir seviyenin üstünde komedi karakterleri olmuşlardır. McAfee'nin biraz daha ciddi heel olan versiyonunu daha çok sevsem de bu şekilde yine idare ediyor. Burada da feud başlangıcını görmüş olduk. Umarım tek maçla bitmeyecek sağlam bir feud olur. Birbirlerini iyi bulmuş bu ikili.

Los Lotharios vs. Aussie Open
Aussie Open'ın beleşten de olsa yükselmesi sevindirici. Ancak Moxley hangi mektuplardan bahsediyor anlayamadık. Gelecek şovda daha ayık bir haliyle anlatacaktır diye tahmin ediyorum. Los Lotharios'u daha iyi yerlerde görmek güzel olur. Moxley buna izin verir mi? İnan bilmiyorum.

Jey Uso vs. La Knight vs. Rey Mysterio vs. Samoa Joe
Şirketin multi maçları gerçekten her seferinde sağlam geçiyor. Maçın içi de, kazananı da tatmin ediciydi. Joe tepe adamı, bu tür galibiyetlere ihtiyacı var.

Logan Paul vs. Mustafa Ali
Bir başka dikkat dağınıklığı sonu olmuş. Mustafa Ali ve Mohammed Hassan arasında feud tarzı bir şeyler izlemek zevkli olacaktır. Hassan, çırağına güzel bir ders verir. Logan Paul da sağlamlardan. Debutu güzel olmuş.

Randy Orton vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Cody Rhodes
Diğer 4-Way'den daha iyiydi. Maçın sonundaki RKO PARTY zevkliydi ama Cody'nin kazanacağının da sinyaliydi. Debutunda galibiyet alması hoş, umarım güzel değerlendirir.

Cameron Grimes vs. Will Ospreay
Hem Grimes'ın karizmasını çizmeden, hem de Ospreay'in hikayesini ilerleterek yazılacak en iyi son olmuş. Debutu böyle bir olayın içine girerek yapmak avantaj mı olacak yoksa dezavantaj mı, Grimes'ı izleyip göreceğiz.

Şeref Yoksunları Segmenti
Sonra soruyorlar bize, "JBL'e neden yardım etmiyorsunuz? Eliniz armut mu topluyor?". Biz de burada bunlar gibilerle uğraşıyoruz işte. Hanımefendiler rahat olsun. Çok uzatmayacağız.

Enzo Amore vs. Bobby Gunns
Maçın ne kadar klas olduğunu anlatmaya kalksak olmaz şimdi. Gecenin maçı. Ama sonunu anlatmaya kalksak şurada 40 satır düzeriz. Bu kriminal kaçaklar bizim şirketimizde, bizim güreşçimize saldırıyor. Big Cass ve Enzo Amore denilen iki omurgasız da zevkle izliyor. Golden ticket için şanssız bir an oldu bu. Tebrik etmek düşer ne diyelim. Benim bildiğim Bobby Gunns bunu yanına bırakmaz.

Debutları yaptırma çabasından olsa gerek, bu hafta hikayeler konusunda çok ileri gidilememiş gibi geldi. Maçlarla ve momentum kazanan isimlerle bir sorunum yok ama Chavo dışında feud ilerletme açısından aksiyonlu bir segment görmedik gibi. Dikkat dağınıklığı yaratma, arka alan kavgaları ve laflaşmaları biraz ağır bastı bu şov. Eğlence olarak yine güzeldi ama önceki haftalara göre kalite anlamında bir tık düşüş hissettim. 3 verdim. Eline sağlık ekibin tekrardan.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: