(WM XL 2. Gün Spoiler) WWE Tarihinin En İyi 5 Dakikası

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
62
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
120
Valla günceli takip etmediğim için belki ben havayı yakalayamıyorumdur ama WWE'nin geldiği acınası hali gözler önüne koyan bir sekans olmuş.

- Samoalı elemanın berbat ötesi Clothesline satışı (WM ME'sinde bile bu kadar özensizse haftalıklarda düşünemiyorum)
- Stage'in kısalığı ve ringe giriş kısmının basitliği, Cena'nın zar zor koşması,
- WM ME'si bir maça iki dakikada bir run-in gerçekleşmesi, WM ME'si haftalıktaki tag maçı değildir bir ağırlığı olur,
- Spikerlerin şoke olmuş izlenimi vermek için aşırı çiğ reaksiyonları, Corey Graves'in sesi gerçekten şu anlara o kadar uymuyor ki inanılmaz,
- Rollins'in ne alakaysa 2014 kıyafetleriyle gelip 2 saniyede duman olması.

Yani güncel WWE'de durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. WM ME'sinde bile şok unsurunu kullanıp "reaksiyon alalım da nasıl alırsak alalım" çizgi filmimsi bir şey yazmışlar. Sanırım zamanın NJPW'sine özeniyorlar 1000 günlük reign'ler, abuk subuk run-in'ler falan.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
375
Beğeni sayısı
352
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Fan service mastürbasyonu. Bu adamlar kime niye yardım etti? Ne amaçları vardı? Feuda mı girecekler The Rock ile? Bu kadar run-in daha doğrusu anlamsız run-in sadece Rhodes'un galibiyetinin değerini düşürür başka bir şey değil.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,822
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Valla günceli takip etmediğim için belki ben havayı yakalayamıyorumdur ama WWE'nin geldiği acınası hali gözler önüne koyan bir sekans olmuş.

- Samoalı elemanın berbat ötesi Clothesline satışı (WM ME'sinde bile bu kadar özensizse haftalıklarda düşünemiyorum)
- Stage'in kısalığı ve ringe giriş kısmının basitliği, Cena'nın zar zor koşması,
- WM ME'si bir maça iki dakikada bir run-in gerçekleşmesi, WM ME'si haftalıktaki tag maçı değildir bir ağırlığı olur,
- Spikerlerin şoke olmuş izlenimi vermek için aşırı çiğ reaksiyonları, Corey Graves'in sesi gerçekten şu anlara o kadar uymuyor ki inanılmaz,

Yani güncel WWE'de durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. WM ME'sinde bile şok unsurunu kullanıp "reaksiyon alalım da nasıl alırsak alalım" çizgi filmimsi bir şey yazmışlar. Sanırım zamanın NJPW'sine özeniyorlar 1000 günlük reign'ler, abuk subuk run-in'ler falan.

Olayları kötü bulmadım ama eleştirilere katılıyorum. Özellikle spiker reaksiyonları bana çok yapay geliyor.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1

Spiker yorumu dışında zırva.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
707
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Abi sabah baktım, şaka sandım. Bir daha tamamını izledim, yine şaka sandım.

İNANILMAZ BİR SEKANS BU İNANILMAZ. KAÇ SENENİN TEK TEK NAKIŞ GİBİ İŞLENMESİNİ GÖRDÜK YA.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
2 senedir bu hikayede bahsi geçmeyen Undertaker'ın Final Boss Rock'a chokeslam vurup gitmesi tarihin en kötü sekansı, bu 5 dakika ise tarihin en kötü 5 dakikasıdır. Yarın Steve Austin değnekleriyle gelip Rock'a meydan okursa muhtemelen o da izlediğiniz en iyi şey olacak.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Undertaker'ı harbiden ben de çözemedim ama onun dışında Roman yenilecekse bir kişi değil birkaç kişi tarafından yenilmeliydi o yüzden gayet doğru ve WM'ya yakışan bir iş olduğunu düşünüyorum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: