(WM XL 2. Gün Spoiler) WWE Tarihinin En İyi 5 Dakikası

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,247
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Cena'nın yardımını anlayabiliyorum. The Rock'ın dönüşü de harika oldu. İkili yıllar sonra WM sahnesinde face to face yaptılar. Hikaye olarak altyapısı vardı buraya kadar. Taker'ın gelişi alakasız oldu ama Taker abi. AEW Rampage'de gelse heyecanlandırır. Rollins de daha dün Cody'le omuz omuzaydı. O da kel alaka sayılmaz, fakat SHIELD göndermesi gereksizdi bana kalırsa. Yine de bu tarz üst üste görünüşlerin ve finisher kombolarının sık yapılmadığı sürece keyif verdiğini düşünüyorum. Ben izlerken keyif aldım.

jaques

çlk
Konular
38
Beğeni sayısı
1,106
PG Nakit
170
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
Drew McIntyre
Bu adamın saltanatı yüzünden bir sürü iyi güreşçi şu kemere prestij kazandırabilecekken sadece herkesin unutacağı saçma sapan maçlarda kurban oldular. Prestiji uzun saltanatla eş değer tutan bir gerizekalı yönetim anlayışı var şirkette. Hadi Roman'dan modern zamanın en uzun dominasyonunu çıkarmak istediniz eyvallah da Seth'inkinin anlamı ne? Ki Rollins sevdiğim bir güreşçiydi, şu adama 1-2 aylık bir serüven izletseler herkes gayet güzel anardı. Fakat şu halde sadece yazık diyorum. Umarım kemeri kaybettikten sonra emekli olacağı vakite kadar tutacağı tek kemer Tag Team kemeri falan olur.​
rollins-1024x577.jpg
GKnHecWWwAAgfQ5

Onu bunu bilmiyorum da ben seni affettim ağabey... Tüm gece Shakespeare trajedisi izletti herif.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: