CHP İzmir Belediyesinden Kurtulmak İçin Salavat Zinciri

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Yine varsayım yapıyorsun burada da. Ben seçime 6 ay önce girişen bir adamın şansını düşük görmüyorum kesinlikle. Çok bütçe ile yarışmadığı için görünür olmayabilir alacağı oy.

Bence Hamza Dağ, Özlale'nin AKP'den aldığı oyları büyük ölçüde topladı. Özlale %10 bandındaki İP seçmenin oyunu alabilir ama bana kalırsa o kitleden de Hamza'ya oy geçişleri olacak. Hatta ben Zafer'den de geçiş olacağı kanaatindetim. Özlale ise CHP'ye tepkili seçmenden oy alabilir.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Yapmadılar aslında, boyun eğdiler. Tek derdi rant ve güç olan birini, sırf ana muhalefetten geliyor diye desteklememiz söyleniyordu ki burada yine söylenmiş. Tüm alternatifleri bitirmeye uğraştığı kadar ülke için uğraşmayın bu parti umarım yarın elindeki her yeri kaybeder.

İşin garibi de aydın geçinen sanat sepet tayfanın da yine chpye oy verin diye piyasaya çıkması vermiyoruz kardeşim.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
malum partiye oy vermenin amasız fakatsız açıklanabilir hiçbir yanı yok. tatsız bir konu.

Vr kardeşim yeter ya. Her seçim cehapeli efendilerimize oy mu vereceğiz? Merak etmeyin zaten chpnin botoks doktoru seçilecek.

Siz İzmir'in ne yaşadığını cidden bilmiyorsunuz? 5 km ötemdeki Alsancak'a 2 aktarma ile bir saate anca gidiyorum. Metro, izban devamlı arıza yapıyor. Bisiklet sporucusuyum antrenmanlarımda yollardaki çukurlar hayatımı riske sokuyor. Alt yapının yetersizliği su baskınlarına sebep oluyor. Hani CHP İmamoğlu gibi yüksek profilli birisini mi aday gösterdi? Her seçim cehapeli efendilerimize oy vermek zorunda mıyız?

Kara

-
Konular
147
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
İşin garibi de aydın geçinen sanat sepet tayfanın da yine chpye oy verin diye piyasaya çıkması vermiyoruz kardeşim.
Herkes ekmeğinin peşinde. Birazdan AKP destekçisi olarak yaftalanırız, kendinden olmayanları ayrıştırmak tanıdık geliyor. Neyse yarın kapattığımız cehennemin kapılarına kilit vuracağız dostum.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Be careful what you wish for gençler.

Tabii ki herkes oyunu vermekte özgür. Herkesin haklı gerekçeleri de var özellikle geçen sene genel seçimlerde yaşananlardan sonra. Lakin bir de sarı öküz hikayesi vardır. 4 yıl seçim yok. Dengeleri bir taraf lehine aşırı bozarsanız tamiri çok zor olabilir.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Be careful what you wish for gençler.

Tabii ki herkes oyunu vermekte özgür. Herkesin haklı gerekçeleri de var özellikle geçen sene genel seçimlerde yaşananlardan sonra. Lakin bir de sarı öküz hikayesi vardır. 4 yıl seçim yok. Dengeleri bir taraf lehine aşırı bozarsanız tamiri çok zor olabilir.

Kanki 20 sene biz bu eşşşşşşek partiyi taşıdık. Genel seçimi kaybetmişsin, genel başkanın değişmiş senin yerel seçimlere bomba gibi hazırlanman lazımken çıkarttığı nadaylar rezalet ve proje yerine akp adayına laf atıyorlarsa burada bir iş var demektir.

Geçen yerel seçimde muhalefete İstanbul Ankara Adana gibi yereleri verdik peki enflasyona ona buna etkileri oldu mu hayır. CHP 81 ili de alsa iktidara gelmemek için 🍑 yırtar.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
527
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Şimdi @Styles Clash in serzenişini özellikle de bir İzmirli olarak çok iyi anlıyorum. Bu noktaya gelmesini de. Gerçekten artık CHP belediyeciliğinden bıktım. Ha ama AKP'ye de oy atmak istemiyorum. O kadar da değil. Hamza Dağ AKP'nin bu zamana kadar göstermiş olduğu en makul aday orası ayrı. CHPli olup olmamakla da alakası yok. Kendime AKPyi oy atmayı yediremiyorum ama sırf Bana özelinde değil İzmir'in bu halinden ötürü yeter artık AKP'ye oy atacağım diyen kim varsa da saygı duyuyorum. Olay böyle bir raddeye geldi çünkü.

CHP'nin aday gösterirken takındığı tavır rezalet İzmir BŞB için. Mutlaka konuşmuşuzdur daha farklı bir aday çıksa veyahut her şeye rağmen Soyer devam etse AKP'ye bu kadar tepki oyu gider miydi Hamza Dağ'ın kampanyasına rağmen? Pek sanmıyorum.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Kanki 20 sene biz bu eşşşşşşek partiyi taşıdık. Genel seçimi kaybetmişsin, genel başkanın değişmiş senin yerel seçimlere bomba gibi hazırlanman lazımken çıkarttığı nadaylar rezalet ve proje yerine akp adayına laf atıyorlarsa burada bir iş var demektir.

Geçen yerel seçimde muhalefete İstanbul Ankara Adana gibi yereleri verdik peki enflasyona ona buna etkileri oldu mu hayır. CHP 81 ili de alsa iktidara gelmemek için 🍑 yırtar.

Memetçim diğer gerekçelerin yollar çukurlar cepte oy görülmek vs. benim %100 katıldığım şeyler lakin CHP’ye belediyeleri verdik enflasyonu düşürdük mü hayır demekle Kılıçdaroğlu EYT getirdi ülke battı Kılıçdaroğlu iyi muhalefet etse AKP daha iyi yönetirdi falan demek aynı şey. İkisinin de sorumlusu belli. Lütfen bunu deme, sevdiğim insanların bu tarz şeyler söylemesi beni üzüyor.

Dediğim gibi size şuna buna oy verin demem. Lakin verdiğiniz oy sonucunda birkaç ay sonra buraya gelip “abi şu festivali yasaklamışlar niye ki, şurada bir park vardı imara açmışlar, abi şurada gezerdik güzel bir boş alandı kocaman bir cami projesi başlamış, aga içki ruhsatlarını iptal etmişler sebep ne, bir tane eski üniversitemin orada yurt vardı Hacıbakkalefendi İlim Yayma derneğine vermişler vs vs.” gibi şeyler lütfen yazmayın. Oylarınızın sonuçları olacaktır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: