CHP İzmir Belediyesinden Kurtulmak İçin Salavat Zinciri

Root

Elevated
Konular
4
Beğeni sayısı
23
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Ben en muhalif insanların bile AKP'nin nasıl bir kötülük oluşumu olduğunu anladıklarını sanmıyorum. AKP'ye işgalci düşman muamelesi yapılması gerekiyor. Ama ne muhalif vatandaşlar ne de siyasetçiler böyle görmüyor AKP'yi. CHP'yi cezalandırmak istiyorsanız AKP'ye oy vermek yerine başka bir adaya oy verin. CHP'ye ceza vermeniz için belediyeyi kaybettirmenize gerek yok.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Ben en muhalif insanların bile AKP'nin nasıl bir kötülük oluşumu olduğunu anladıklarını sanmıyorum. AKP'ye işgalci düşman muamelesi yapılması gerekiyor. Ama ne muhalif vatandaşlar ne de siyasetçiler böyle görmüyor AKP'yi. CHP'yi cezalandırmak istiyorsanız AKP'ye oy vermek yerine başka bir adaya oy verin. CHP'ye ceza vermeniz için belediyeyi kaybettirmenize gerek yok.
CHP’nin adı CHP. AKP’nin ana muhalefeti olmaya fit, sadece sağladığı siyasi alanı koruma derdinde. Kurultayda gösterilen özveriyi seçimlerde göstermeyen bir partiyi Atatürk’ün partisi olarak görmem, oy falan da vermem.

Son düzenleme:

Styles Clash

Littlefinger
Konular
92
Beğeni sayısı
1,637
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles

VAR ABİ VAR ANLAYIN ARTIK VAR!

Bak güzel kardeşim senelerce bu motivasyon ile kokan körfeze, bozuk yollara ve kötü altyapıya eyvallah dedik ve dedik ki AKP gelmesin ne olursa olsun ama bu ucubeler som seçimi bile bile sattılar. Ve son seçimde bir kız AKP kazandı diye intihar etti. Peki chpli vekiller o gün ne yaptılar? Bir tane genç şeriatçı bir elemana yumruk attı diye hukuksuzca tutuklu kaldı. Ülkenin adliye koridorlarında şeriat naraları atıldı peki bu Özgür bey ne yaptı Şeyh Sait'in torunlarının hassasiyetleri ile upraşıp durdu. Bu muhalefetin derdi seçim kazanmak değil, ülkeye sokulan 13 milyon kaçak değil, deprem değl, enflasyon değil sen değilsin. Erzincan'a seçilen o zibidinin örneğin her gün maden kazasını gündeme getirmesi gerekirken tiktokta Erzincan peyniri paylaşıyor. Bunun sebebi de ne biliyor musun? Murat Kurum aleyhine bir durum olduğu için ve Ekrem'i sevmediği içn bunu yapıyor.

Beşli çete diyorsunuz 5'li çeteye 32M değerindeki araziyi 20M'ye satan bir adamı BŞB yapıyorlar.

CHP'nin derdi iktidar değl rant ve akpnin kırmızısı. Ve normalde ben gidip Özlale'ye ya da Naşit Bey'e oyumu atacaktım ama bu ucube seçmenin yollar bozuk olsa da körfez koksa da oyum chpye koyunluğu ve Hamza Dağ'ın yürüttüğü seçim çalışması içime sindiği in sırf şu ucube tyfaya ibret olsun diye gidip hayatımda ilk defa AKP'ye oy atacağım.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
CHP'nin derdi iktidar değl rant ve akpnin kırmızısı. Ve normalde ben gidip Özlale'ye ya da Naşit Bey'e oyumu atacaktım ama bu ucube seçmenin yollar bozuk olsa da körfez koksa da oyum chpye koyunluğu ve Hamza Dağ'ın yürüttüğü seçim çalışması içime sindiği in sırf şu ucube tyfaya ibret olsun diye gidip hayatımda ilk defa AKP'ye oy atacağım.
Sen bence yine git Özlale’ye oy at. Seçimler sandıkta belli olur. Sen AKPye atıp Özlale 2. çıkarsa daha fazla üzülürsün.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
92
Beğeni sayısı
1,637
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Sen bence yine git Özlale’ye oy at. Seçimler sandıkta belli olur. Sen AKPye atıp Özlale 2. çıkarsa daha fazla üzülürsün.

Özlale seçimi kazanabilirdi ama partisi sebebiyle kazanamayacak. Hamza Dağ'ın şansı daha yüksek.

Ayrıca Hamza Dağ cidden içime sinen bir aday oldu. Demek istediğini anladım işte 1. CHP 2. İYİP senaryosu için diyorsun ama o senaryoda CHP epey fark atmış olur. 1. AKP 2. İP ise gocundurmaz.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
92
Beğeni sayısı
1,637
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Hepsinin profilinde Atatürk, Zübeyde Ana
Hepsi sözde milliyetçi Kemalist Atatürkçü
Fakat gerçekten CHP'nin ne kadar kirlenmiş bir parti olduğundan bihaberler

Örneğin Yüksel Taşkın İzmir CHP adayı oldu? Bir tane CHPliden itiraz var mı?

Senelerce akp seçmenine koyun dedik ama onlara koyun demek yerine önce onları anlamaya çalışsaydık bugün hala RTE rejimini konuşmuyor olurduk.

RTE 2M oy farkı ile kazandı. 2M abi kapanmayacak mı fark cidden? Ben bir İzmirli olarak chpnin bu yükünü taşımaktan yoruldum. CHP'ye oy vermeyeceğim dediğimde oktroll teyzelerin dededen chpliyiz tayfanın lincinden baskısından bunaldım. Benim damarıma bastılar yarın Hamza Dağ'a oyu basacağım. Gram gocunma yok.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
1. CHP 2. İYİP senaryosu için diyorsun ama o senaryoda CHP epey fark atmış olur.
Yine varsayım yapıyorsun burada da. Ben seçime 6 ay önce girişen bir adamın şansını düşük görmüyorum kesinlikle. Çok bütçe ile yarışmadığı için görünür olmayabilir alacağı oy.

Kara

-
Konular
147
Beğeni sayısı
1,216
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Hatay halkının tüm isyanına rağmen Lütfü Savaş'ı neden aday yaptılar?
Yapmadılar aslında, boyun eğdiler. Tek derdi rant ve güç olan birini, sırf ana muhalefetten geliyor diye desteklememiz söyleniyordu ki burada yine söylenmiş. Tüm alternatifleri bitirmeye uğraştığı kadar ülke için uğraşmayan bu parti umarım yarın elindeki her yeri kaybeder.

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: