Edge, AEW'da Herhangi Bir Adam Mı?

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
"Reis'in Özgür Özel'e takacağı lakabı merak etmeyen var mı?"
"Zulme karşı mukavemet dimi reis"
"AEW bok gibi dimi reis"

640

Konular
143
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Edge iyi hoşta Adam Copeland tam olarak... herhangi bir adam fotosu
Edge olarak değil de Adam Copeland öyle.
Adam Copeland herhangi bir adamdır. Asıl marka olan Edge'dir.
Herhangi bir adam.
Edge değil, Adam Copeland herhangi bir adam.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Royal Rumble 2021'i kazandığında @Johnkorey ve @Rise Above Hate evde sevinç çığlıkları atmıştık. Müthiş bir andı. Gel görelim ki ondan sonrası serbest düşüş. Evet, ring içinde yine güzel şeyler yaşattı yaşına göre performansı iyiydi. Ama WWE özelinde konuşacak olursam return sonrası inanılmaz zayıf kaldı ve Edge'in mirasına zarar verdi. Hele o The Judgment Day muhabbeti falan... töbeler olsun. Yine de 2016 sonrası Undertaker kadar da düşmedi diyelim. Oradan + yazılır.

AEW kısmını hiç bilmiyorum ona yorum yapamam. Ama söylendiği gibiyse Tony Khan'ın allah belasını versin. Koskoca Edge ne hallere düşmüş.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,063
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Bu eleman aynı tweeti geçen ay da atmıştı ve yine aynı etkileşimi almıştı, "AEW bok gibi 🤣🤣" yorumu yapmak trend şu an, insanların birbiri etkisinde bu kadar kolay kalabilmesi beni hayrete sokuyor, özellikle pek çoğunun en son pandemide oturup AEW izlediğini düşünürsek sebebi iyice anlaşılmaz hale geliyor. Gerçekten izleyip şirketin eksiklerini, yanlışlarını söyleyen istisnaları kenara koyuyorum ama bir şirketi eleştirmek için önce oturup izlemek gerekiyor diye düşünüyorum. Another brick in the wall olmak da bir tercih tabii.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: