TAKEOVER: New York City Değerlendirmeleri

Lütfen 10 Üzerinden Puanınızı Verin

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

Oy: 1 11.1%
  • 8

• 9

• 10

Oy: 8 88.9%

• Kullanılan toplam oy
    9

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
146
Beğeni sayısı
1,895
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Öncelikle puanımı verip başlayayım. @keka bilir, ben öyle ayağımız alışsın ayağına yüksek puan vermem, gerçek düşüncemi söylerim. Bu şova benden 7 çalıştı. Nedenlerimi açıklayayım.

- Şovda diğer arkadaşlarımın da değindiği üzere çok fazla şaibeli bitiş vardı. Şov öncesinde paylaşılan konularda buna özen göstereceğinizi düşünmüştüm. Açıkçası bu kadar fazla olması beni bir tık hayal kırıklığına uğrattı. Ancak hepsini tekil olarak ele aldığımda nedenlerini anladığım için buradan fazla puan kırmadım.
- Son maç hariç süreleri yerli yerinde buldum. Ana maçta süreyi biraz daha kısa tutsanız daha tatlı olabilirdi.
- Scramble maçı amaçsız gerçekleşti. Aksiyon olarak başarılı olsa da diğer maçlar kadar önemli hissettirmedi.

Bunları bir kenara koyarsak hikayeler çok başarılıydı. Bizim maçtaki bitişi başarılı buldum. @American Psycho ya da benim temiz bir kayıp yaşaması iki oyuncuyu da zora sokardı. Bu bitiş ile bir düşmanlığın önü de açılmış oldu. @Kras Mazov ve @Ensiferum hocaların kapışmasını ayrıca bekliyorum. Oyun başlarken bile birbirlerine sataşıyorlardı. Güzel şeyler çıkacaktır. Tekrara binecek ama, Chavo'nun dönüşü gerçekten çok iyiydi. Prime Target'ta Shawn Michaels "o en kötüsü" dediğinde ne dediğini anlamamıştım ama şovda görünce taşlar yerine oturdu. Hakeza, gecenin ana maçında da güzel bir foreshadowing vardı.

Elinize sağlık.

keka

🍓
Konular
35
Beğeni sayısı
889
PG Nakit
225
Normalde de 10'u alabilir ama 9'a daha yakın bence şov. İlk şov olduğu için 10 verdim direkt. PGW'nun 6-7 ayda oturttuğu şov kalitesini NOW ilk şovdan yakalayarak ileriye dair iyi bir mesaj verdi. Haftalık şov bekliyoruz.

Kanka sana bu foruma kaydolmadan önce her yorumunun en az bir kısmında saçmalamazsan selo'yu öldürürüz diye bir şart falan mı koştular?

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Kanka sana bu foruma kaydolmadan önce her yorumunun en az bir kısmında saçmalamazsan selo'yu öldürürüz diye bir şart falan mı koştular?
Chairman hesabında da aynı üsluba hakimdin daha kişisel olarak kullandığın hesabında da bu değişmemiş maalesef. Söylediğimde yanlış birşey yok.

keka

🍓
Konular
35
Beğeni sayısı
889
PG Nakit
225
Chairman hesabında da aynı üsluba hakimdin daha kişisel olarak kullandığın hesabında da bu değişmemiş maalesef. Söylediğimde yanlış birşey yok.

Senin bu forumda söylediğin, savunduğun her şey saçmalıktan ibaret. Bu düzgün bir şekilde belirtildiğinde bile değişmediği için üslup olarak kimsenin cana yakın davranmasını bekleyemezsin. PGW'dekilerin 6-7 ayda bir taşı zor doğrulttuğunu söyleyerek içten içe oraya emek verip senin sikimsonik Stardust'ını bile yazmış insanları aşağılıyorsun. Ve bu aşağılamayı örtük bir şekilde yaparak aslında kötü bir şey demedim algısı yaratmaya çalışıyorsun. Neyse. Savunduğun, benimsediğin fikirleri göz önünde bulundurursak aslında her şeyi böyle saman altında yürütmene şaşmamalı.

NOW'ın ilk şovunu hazırlayan insanlar aynı zamanda PGW'nin de en başındaki şovlarını da hazırlayan insanlar. Cevabım bu kadar sana. Ne kadar boş bir yorum yaptığını şapkanı önüne alıp kendin düşün. Hatta ne düşünüyorsan düşün. Ama düşünürken bir daha benim ve arkadaşlarımın emeklerini aşağılamaya çalışmazsan sevinirim.

American Psycho

PG.com Kullanıcısı
Konular
14
Beğeni sayısı
146
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Charles Mason
Öncelikle Hobbs'un biraz dark görünümünü sevdim. Dominant bir karakter şaklaban bir gimmick'e bürünse bu olmazdı ama Hobbs'un da ortası yok yani ya Dark olacak ya da çocuk karakteri gibi olacak. Secim yapmak kolay olsa da şaşırmadığı için ekibe tebrik ediyorum. Mason'un aktifligi iyi değil herhalde ama eğer aktif olursa kısa sürede title shot alacak bir vibe var kendisinde.
Şirketin daha ilk şovu yayınlandı aktifliğimin iyi olmadığını nasıl uydurdun acaba? Karakteri alır almaz promo kestim, her RPG konusunun altında aktif oldum. Şov ertelenince pazartesi günü evde olamadığım için takip edemedim.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Şirketin daha ilk şovu yayınlandı aktifliğimin iyi olmadığını nasıl uydurdun acaba? Karakteri alır almaz promo kestim, her RPG konusunun altında aktif oldum. Şov ertelenince pazartesi günü evde olamadığım için takip edemedim.
Olman gerekiyor.

CEO

CEO
Konular
37
Beğeni sayısı
211
PG Nakit
0
CEO üyeliğini ifşalayıp sonra da senaryosunu beğenmeyenlerin karakterine hakaret etmediği sürece her şova ezberden 10 verriz yav.
Oyuna karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim ancak @keka ve diğer ekip arkadaşlarının hakkını yedirmem. PGW’yi kurduktan sonra çok erken bir aşamada ekipten ayrılmam gerekmişti. Eğer onlar işin altına girmeseydi hepimizin çok sevdiği, bugün 2 şirket olarak yazdığımız RPG bölümü bugün olmayacaktı.

Kayfabe olarak yürüttüğümüz rekabetin arkasında saklanıp çirkin şekilde diğer ekibe laf çarpılmasına müsade etmeyeceğim. Sizi alıntılıyorum diye sizin özelinizden düşünmeyin. Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Oyuna karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim ancak @keka ve diğer ekip arkadaşlarının hakkını yedirmem. PGW’yi kurduktan sonra çok erken bir aşamada ekipten ayrılmam gerekmişti. Eğer onlar işin altına girmeseydi hepimizin çok sevdiği, bugün 2 şirket olarak yazdığımız RPG bölümü bugün olmayacaktı.

Kayfabe olarak yürüttüğümüz rekabetin arkasında saklanıp çirkin şekilde diğer ekibe laf çarpılmasına müsade etmeyeceğim. Sizi alıntılıyorum diye sizin özelinizden düşünmeyin. Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla.
Ben ekibi küçük düşürecek veya başka şekilde kötüleyecek birşey yapmadım. Son cümlenizi anladım ve o anlam içerisinde yorum yapıyorum. Sözüm sadece o şahsın genel üslubuna yönelik.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: