Promo Çeviri l Sen Aşağılık Bir Adamsın Vince McMahon!

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555

Birazdan boş zamanımda Vince McMahon'u büyük şirketinin sahibi olduğu bir televizyon programında seyircisinin önünde ringine çağıracağım. En azından bu Pazar günü Survivor Series'e kadar. Shane, Stephanie ve benim yaptıklarımızı ne kadar takdir ettiğinizi biliyorum. Shane, Stephanie ve ben Vince McMahon'un zulmüne nasıl karşı çıktık? Ve bayanlar baylar, durum oldukça basit: Dünya Güreş Federasyonu bu Pazar ölecek. Ama bunun için beni suçlama. Benim hatam değil. "Stone Cold" Steve Austin'in başardığı her şeyi mahveden ben değilim. Görüyorsunuz, Survivor Series'te bu, işin içine dahil olan kişiliklerden çok daha fazlası anlamına geliyor. Bu, Vince McMahon'un başarmaya çalıştığı şeye son vermekle ilgili. Pazartesi günü orada o masaya oturdum ve Mick Foley'i dinledim ve Mick Foley'nin söylediği her şeye katılıyorum; WWF gerçekten berbat! Beni yuhalama! Son zamanlarda televizyon programını izlediniz mi? Vince McMahon aklını kaybetmiş! Adamın artık yok! O, geçmişte kalmış biri. Fikirleri eskimiştir. Onun fikirleri Draconian ve Mick Foley haklıydı çünkü WWF içeriden çöküyor. Her büyük imparatorluk gibi WWF de içeriden çöküyor. Vince'in "Stone Cold" gibi sadık çalışanları onu terk etti, tıpkı Mick Foley'nin onunla hiçbir şey yapmak istemediği gibi, Vince'in kendi çocukları da onun Cehennemde yanmasını istiyor ve ben onları suçlamıyorum. Vince McMahon bu Pazar günü Survivor Series'te WWF'nin ölümünü görecek ve değerli şirketini kurtarma umudu yok. Vince McMahon'un, bir futbol ligi kurma hayalini gerçekleştirme şansıyla WWF'yi kurtarma şansı aynı. Dizlerimin üstüne çöktüğümü bilmeni istiyorum çünkü erkeklerin kıçını öpmesine alışkın olduğunu biliyorum, Vinnie. Arkadan her geçtiğinizde Patterson ve Brisco, 'Ah, ne kadar harika bir fikrin varmış, Vince!' diyorlar. Erkeklerin kıçını öpmesinden hoşlanıyorsun, değil mi Vince? Çünkü sen tamamen bununla ilgilisin; bir milyarder! Milyarder Vince McMahon! Spor eğlencesinin yaratıcısı! Seni böyle yüz yüze görmek için çok bekledim. Ve kokuşmuş bağırsaklarından nefret ettiğimi yüzüne karşı söylemek için o kadar çok bekledim ki. Ve senin kokuşmuş bağırsaklarından nefret eden sadece ben değilim, çocukların da var, Vince ve Survivor Series'te, hayatım boyunca birisinin sana yapmasını beklediğim şeyi çocukların sana yapacak, Vince. Sen, Tanrım bana yardım et, hayatımda gördüğüm en iğrenç, aşağılık, veledi zinasın!! Hulk Hogan'ın kanını aldın ve Titan Towers'ı inşa ettin. Bret Hart'ın hayalini çaldın ve o parayla kendine üzerinde 'WWF' yazan bir uçak aldın. Bunu sen yaptın ve bunu biliyorsun, seni orospu çocuğu! Shawn Michaels'ın gülümsemesini çaldın, şirketini halka açtın ve kendini milyarder yaptın. Ama senin herkese öyle olduğunu söylemekten hoşlandığın gibi, kendi kendini yetiştirmiş bir milyarder değil, ah hayır. Bak, başkalarının sıkı çalışmasıyla milyarder oldun. Baban - baban, Vince McMahon - baban ülkeyi dolaştı ve herkesin elini sıktı... Doğruyu söylediğimi biliyorsun, değil mi? Sana gerçeği söylediğimi tüm yüreğinle biliyorsun... baban bu ülkedeki tüm destekçilerin elini sıktı ve onlarla asla rekabet etmeyeceğine, oğlunun da onlarla asla rekabet etmeyeceğine dair onlara yemin etti. Ve baban öldüğünde yarıştın! Ve acımasız, merhametsiz, esir almayan tavrınla herkesi işin dışına ittin, değil mi Vince? Bütün rekabeti yerle bir ettin, onların bütün fikirlerini çaldın ve bundan kendini milyarder yaptın! Peki en çok kimin fikirlerini çaldın biliyor musun Vince? Sen benimkini çaldın. Görüyorsunuz, Don Owen, Sam Mushnick ve Jim Crockett umurumda değil; Bana ve aileme yaptıkların umurumda. Hayallerimi nasıl çaldın, mirasımı nasıl çaldın, Extreme Championship Wrestling'in temsil ettiği her şeyi nasıl çaldın. Çünkü Palyaço Doink'in yeşil saçları ve lastik burnu varken, "Stone Cold" Steve Austin ECW'de ilk birasını içiyordu, kahretsin. Bobby Heenan ve Gene Okerlund "Tutti Frutti" şarkısını söyleyerek etrafta dans ederken, ECW sizin "Tutum" adını verdiğiniz sıra dışı TV'nin yapımcılığını üstleniyordu. 'Ah, Tutumumuz var!' Hiçbir şeyin yok dostum! Elindeki şey benim fikirlerim ve sen benim hayatımı, paramı, mirasımı çaldın! KAHRETSİN! SİZİ VE AİLENİZİ VURUN! Sana bir şey söyleyeyim, çocukların senin cesaretinden nefret ediyor! Ve pazar günü çocuklarınız benden çaldığınız her şeyin, onlardan çaldığınız her şeyin intikamını alacak! İşlerini karının önünde gösteriş yapıyorsun! Çocuklarınızın okuması için Playboy'da işlerinizi sergiliyorsunuz! Seni p * ç! Tazz'a bak! Tazz'a bak! Bu adam bir katildi, o bir makineydi! O bir güreşçiydi, büyük bir güreşçiydi, gerçek bir adamdı. Ama güreş sana göre ayıp bir kelime değil mi Vince? Baban bir güreş şirketi kurdu ve sen de spor eğlencesi yapmak zorundaydın. 'Spor eğlencesi yapmalıyız, ha ha ha! O bir pehlivandı, o büyük bir pehlivandı, o bir insandı. Ve şimdi o, şişman, küçük, iğrenç bir renk yorumcusu ve hatta iyi bir yorumcu bile değil! Kendisi bir spor spikeridir. O bir pehlivan değil çünkü sen güreşi kirli bir kelime haline getirdin. Güreşi kirli bir kelime haline getirdin, Vince. Sen nasıl bir adamsın? Nasıl bir insan güreşi alıp spor eğlencesi haline getirir? Survivor Series'te dibe vuruyorsunuz. Düşeceksin, Vince. Sana söz veriyorum, düşeceksin ve ben de bunu izleyeceğim ve çocukların bacaklarını kaldıracak, mezarının başında duracak ve biz güleceğiz. Başka ne yapacağım biliyor musun Vince? Seni işinden edeceğim. Ve yapabileceğin hiçbir şey yok. Kendimi iyi hissediyorum...​

Click here to login using your socials account