Promo Çeviri | "Sen Yoksan, Ben de Yokum!"

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

Şov: WWE Friday Night SmackDown #1243
Tarih: 16.06.2023

Roman Reigns, Solo Sikoa ve Paul Heyman ringde.

Roman Reigns: Lexington, Kentucky! Acknowledge me!

Usos'un müziği çalıyor ve Jey Uso ringe geliyor. Seyirciler "Uso!" diye tezahürat yapıyor.

Roman Reigns:
Onların ne istediklerini biliyorum. Cevap istiyorlar, Jey. Peki, ne olacak? Var mısın, yok musun?

Jey Uso: Sen söyle uce. Ya o -Heyman'ı gösteriyor- ya da ben olacağım.

Roman Reigns: Pekala, dinle. 'Kabile Şefi' olduğunda, 'Bilge Adam'ın (Wise Man) olması için istediğin kişiyi seçebilirsin. Bu benim 'Bilge Adam'ım. Bloodline'ın 'Bilge Adam'ı değil. Jey'in 'Bilge Adam'ı değil. Jimmy'nin de değil. Hayır, o benim "Bilge Adamım". Ben liderlik ederken bana yardım etmek için burada. Anlamadığın şey bu. Ben sadece bizi hedefe (promised land) götürmek için varım. Sen bizi burada tutacaksın. Anlıyor musun? Bizi burada tutman gerekiyor. Bizi dağın tepesinde tutman gerekiyor. 'Bilge Adam' seni tımar etmeye başladığımızı söyledi ama hayır hayır seni üç yıldır yetiştiriyoruz. Üç yıldır! Sıkı çalışman ve öz değerin. Neden sağ kol (Right Hand Man) olduğunu sanıyorsun? Neden seni Main Event Jey Uso olma pozisyonuna koyduğumuzu düşünüyorsun? Çünkü sen liderlik etmek için yaratılmışsın, ama henüz değil. Yani sorun 'Bilge Adam' değil ve bunu sana daha önce de söyledim, sorun kardeşin. Biliyorum. Tüm hayatım boyunca sizinle birlikteydim. Birbirinizden ayrılamazsınız. İkiz olmanızın nedeni bu, ama anlamalısın--

Jimmy Uso: Yo yo. -Jimmy rampada belirip ringe doğru gidiyor- Sorun kardeşin değil, Jey. Sorun kuzenimiz. Evet, hemen konuya girelim. Hemen konuya girelim, uce. Onun liderin olduğunu söylüyorsun, seni yetiştirdiğini söylüyorsun ama aslında seni kullanıyor. Evet, bana bak. Ağzından çıkan bu saçmalıklara gerçekten inanıyor musun? Bana bak Uce. Benim yerime buna mı inanıyorsun? -Seyirci Uso! diye tezahürat yapıyor-

Roman Reigns: Onları (seyircileri) dinleyin! Bunu on yıl önce yapmıyorlardı. Lanet olsun, sizi WrestleMania'ya çıkarmak bile on yıl sürdü. Ve benimle birlikte olduğunuzdan beri, her birinde main event yaptınız! O bir çapa. Ben ise bir kanadım. Seni yukarı kaldırıyorum. O seni aşağı çekiyor. Önünde harika bir gelecek var. Sana söylemiştim. Sıradaki sensin. Halef sensin. Bir sonraki 'Kabile Şefi' sensin. Ve bil bakalım ne var? Aynı anda hem Kabile Şefi hem de ikiz olamazsın. Öyleyse devam et, bırak sana yalvarsın. Sana yalvarsın. Sana o kardeş sevgisini versin, ama dur, ben de maske takabilirim. Ne dediğimi anlıyorsun, ama gerçek şu ki, aslında... Bilge Adam! -Heyman Reigns'in mikrofonuna doğru eğiliyor-

Paul Heyman: Seni seviyorum 'Kabile Şefim'. Evet benim 'Kabile Şefim'.

Roman Reigns: Jey'e 'Right Hand Man' adını verdiğimizde, bununla sorunu olan tek kişi kimdi?" -Heyman ve Reigns bir süre bakıştıktan sonra Heyman Jimmy'i işaret ediyor- 'Bilge Adam' değildi, bu onun önerisiydi.

Paul Heyman: Özür dilerim. Çok özür dilerim.

Jey Jimmy'ye dönüyor. Jimmy yere bakıyor.

Jey Uso: Bu doğru mu? Bana bak! Bu doğru mu?

Jimmy Uso: Bu doğru, dostum. -Jey öfkeyle arkasını dönüyor ve volta atmaya başlıyor-

Jey Uso: Bekle, bekle. Bekle bir dakika. Bunca zamandır benden şüphe mi ediyordun?

Jimmy Uso: Senden hiç şüphe etmed...

Jey Uso: "Hayır! Hayır! Bunu ondan beklerdim, -Jey Roman'ı işaret ediyor- ama senden değil! Dur tahmin edeyim. Dur tahmin edeyim. Çünkü ikimiz için de en iyisinin ne olduğunu biliyorsun, değil mi? Abimsin, değil mi? Ağabeyini dinle, Joshua. O senin ağabeyin, Joshua! Büyürken duyduğum tek şey buydu! Beni duyuyor musun? Biliyor musun? Ben ve sen ona karşı yarışıyorduk, -Jey Roman'ı işaret ediyor- oysa gerçekte ben sana ayak uydurmaya çalışıyordum! Bay Balo Prensi, işte burada. Bay Balo Kralı, burada. Ha? Bay Yılın Oyuncusu. Bay Yılın Oyuncusu. Bay Başarılı Olma İhtimali En Yüksek Olan, ha? Evet! Ya tahmin et ne oldu? Şerden bir hayır doğdu. Sen sakatlandın, ben öne çıktım! SmackDown'da main event yaptım. Pay Per View'larda main event yaptım. WrestleMania'da main event yaptım. Neden biliyor musun? Artık bizi tanıyorlar! Ben Right Hand Man'im, Main Event Jey Uso'yum ve hepsi onun sayesinde! -Jey Roman'ı işaret ediyor- Bil bakalım ne oldu? Sen yoksan...

Jey Uso: Ben de yokum!

Jey dönüyor ve Reigns'e Superkick atıyor. Kalabalık coşuyor. Uso'lar ve Solo birbirlerine bakarken Heyman Roman'ı kontrol ediyor. Solo Sikoa daha sonra Jey'e clothesline yapmak için hamle yapıyor ancak Jey kaçıyor, Jimmy Sikoa'ya superkick atıyor ve ardından iki Uso da Sikoa'ya superkick atıyor. Usos ringi terk ederken, Reigns ikizlere bağırarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Reigns ayağa kalkarken, ikizler ona beraber superkick atıyor ve ringde bunu kutluyorlar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: