RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐𝟓 "𝐸𝑔̆𝑒𝑟 𝑏𝑖𝑟 𝑒𝑧𝑖𝑘𝑠𝑒𝑛 𝑒𝑧𝑖𝑘𝑠𝑖𝑛𝑑𝑖𝑟. 𝐵𝑢 𝑑𝑒𝑔̆𝑖𝑠̧𝑚𝑒𝑧."

PGW: Son Eklenen Parta Git

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,829
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
pqy8pjm.jpg

hem suçlu hem güçsüz hem sexsiz

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,829
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Sen içten pazarlıklı bir orospu evladıymışsın.Sen içten pazarlıklı bir orospu evladıymışsın.Sen içten pazarlıklı bir orospu evladıymışsın.Sen içten pazarlıklı bir orospu evladıymışsın.Sen içten pazarlıklı bir orospu evladıymışsın.Sen içten pazarlıklı bir orospu evladıymışsın.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,829
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Val Venis: Nasıl bir orospu evladısın biliyor musun? Dinle ve anla. En başında... Tyler Reks ile bu şirkete geldiğimde beni gördün. O zaman da büyük oynayıp dibe çakılmakla meşguldün. Sonra bir sığıntı gibi yanımıza geldin. Tabii iki tane seks bağımlısı gerizekalıyı görünce aralarına kaynamak çok da zor olmadı. Beni sen seçtin oğlum. Sen! Birlikte çıktığımız ilk maçı hatırlıyor musun? Yerde duran o kemerlerin ilk sahibi olmak için çıktığımız o maç. Garzalara karşı Sex ve kimsenin umursamadığı diğer bir takım. O maçta ne oldu Johnny? Her şeyin amına koydun. Garzalara karşı ikiye bir savaştım ve kaybettim. VE MAYHEM #6. O şov... Yanımızdaki kemerler için bir şans daha elde edecekken maça sen girdin ve her şeyi berbat ettin. Göz göre göre ikinci defa kaybetmemize neden oldun ve ben ne yaptım? SENİN ELİNİ TUTTUM OROSPU ÇOCUĞU. SENİN ELİNİ TUTTUM. SENİN O SİKİK ELİNİ TUTTUM VE SENİ NE OLURSA OLSUN DOSTUM OLARAK GÖRDÜM. Aynı şovda bir ordu toplayıp bana hayatımın en büyük galibiyetini kazandırdın. Bunun için minnet duyduğum zamanları düşündükçe kendimi aciz bir herif gibi hissediyorum. Bunu neden yaptığını biliyorum Johnny. Neden Intercontinental kemerini bana kazandırdığını... Çünkü kendini bir sülük gibi hissettin. Val Venis'in vücuduna yapışmış ve ona hiçbir faydası olmayan bir sülük gibi hissettin. Ona sürekli kaybedip duran bir sülük olduğunu anladın ve insanlara bir şeyleri kanıtlamak istedin. Buna eziklik psikolojisi de diyebilirsin. Sonuç olarak istediğini aldın. Bana o kemeri kazandırdığın anda sana yöneltilen o aşağılayıcı bakışları susturdun. Kendi ezikliğini, beni başarıya boğarak kapatmak istedin ve başardın. Team Mayhem'e bile girmeyi başardın. Sonra ne oldu? İçindeki narsist puşt açığa çıktı. Kaybetmekten götü sikilen jobber Johnny birden underrated olarak anılmaya başladı. Her zaman kaybedip durmana rağmen bunu başardın. Mayhem'in kapanmasına neden olan adam olmana rağmen! Ama sen burada bile kendini suçlamadın. Senin R-Truth'a yenilmenden dolayı kapanan bir brand'den bile prim kasmaya çalıştın. Bu şirkette Mayhem'e en çok emek veren kişi Will Ospreay iken bunun ekmeğini yiyen sen oldun. Ve bunu Mayhem sevdalısı insanların duygularını sömürüp onları kendi hayranın yapmak için yaptın. Çünkü sen etik değerleri olmayan narsist bir orospu evladısın.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: