Galatasaray - Tartışma Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hele bir gelmesin o GERDENİ...

yiyecem.png
Muslera iti 5 yıldır eytli haliyle aynı maaşı alıp 5 kuruş bile indirim yapmazken Mertens babaninyo dolgun bir indirimle yeniletecekmiş sözleşmeyi. Vallahi aşık olduk biz bu adama ya…

Konular
1,749
Beğeni sayısı
820
PG Nakit
450
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Muslera iti 5 yıldır eytli haliyle aynı maaşı alıp 5 kuruş bile indirim yapmazken Mertens babaninyo dolgun bir indirimle yeniletecekmiş sözleşmeyi. Vallahi aşık olduk biz bu adama ya…

şundan yapmalıyız acil...

Cigaretta

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
37
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Edge
Tarihi bir dönemeç olacak yaz transfer dönemi. Eğer doğru hamleleri yaparsak 96-00'ın bir benzerini yaşarız. O dönem 2. yılın sonunda Taffarel ve Popescu gelmiş, takım Avrupa çapında iddialı bir hale gelmişti.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Tarihi bir dönemeç olacak yaz transfer dönemi. Eğer doğru hamleleri yaparsak 96-00'ın bir benzerini yaşarız. O dönem 2. yılın sonunda Taffarel ve Popescu gelmiş, takım Avrupa çapında iddialı bir hale gelmişti.
Yönetim ve seçimlere ilişkin soru işaretleri yüzünden transfer işine gerekli efor verilmeyeceğinden ve geçen seneden de kötü bir transfer sezonu geçireceğimizden ötürü çok kuşkuluyum ben açıkça söylemek gerekirse. Umarım korktuğum şey başıma gelmez.

Cigaretta

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
37
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Edge
Yönetim ve seçimlere ilişkin soru işaretleri yüzünden transfer işine gerekli efor verilmeyeceğinden ve geçen seneden de kötü bir transfer sezonu geçireceğimizden ötürü çok kuşkuluyum ben açıkça söylemek gerekirse. Umarım korktuğum şey başıma gelmez.
Ben de valla bu üstünlüğümüzün dominasyona dönüşmeden kesileceğini düşünüyorum nedense. Camia şimdiden kaynamaya başladı zaten.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ben de valla bu üstünlüğümüzün dominasyona dönüşmeden kesileceğini düşünüyorum nedense. Camia şimdiden kaynamaya başladı zaten.
Zaten bizim içerisi bu kadar fokurdamasa 96-00’daki başarılardan sonra çoktan buraların Bayern’i olmuştuk, belki Avrupa kupalarımız vardı… Bu camianın başarıdan daha çok sevdiği tek şey kaos olabilir maalesef. Tamam bir noktada bu kaostan güç alıyoruz ama getirdikleri kadar götürdükleri var.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: