BAB (Yeni Şov Yayında) EK Wrestling (EKW)

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
EKW Tag Team Championship Maçı:
New Day vs The Usos

Not: Takım maçları kapalı olarak sonuç şeklinde paylaşacağım şimdilik.

The Usos EKW Tag Team Championship maçında New Day'i 21 dakikalık fark maçında yenerek takımlar şampiyonu oldu.

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Ooo daha ilk dakikadan Rey'i patates etmişiz, çok güzel. Bu arada sorum var; neden USC maçı kadınlar ve takım maçlarından çok daha ayrıntılı. Ayrıntılı olsun vs... demiyorum da tutarsızlık var gibi geldi

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Ooo daha ilk dakikadan Rey'i patates etmişiz, çok güzel. Bu arada sorum var; neden USC maçı kadınlar ve takım maçlarından çok daha ayrıntılı. Ayrıntılı olsun vs... demiyorum da tutarsızlık var gibi geldi
Jade Cargill'in domine etmesi gerekiyordu reis o yüzden. Bir de olağanüstü işim çıktı yapmam gereken uzayınca kısa yaptık bu seferlik.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
@@@@MAIN EVENT@@@@

EKW World Championship Maçı:
Brock Lesnar vs John Cena

Michael Cole.jpeg

Cole: Wade şovun en merak edilen olayına geldik. Brock Lesnar vs John Cena. EKW World Championship kemerini almak için mücadele edecekler. Cidden çok merak ediyorum. John Cena uzun yıllar sonra full time olarak tekrar güreşecek.

Wade: Evet Cole Cena'yla güreşmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum bizzat yaşamış birisiyim ve gururla bakıyorum o yıllara. Neyse maziyi bir kenara bırakıp şovun en değerli kemeri kime gidecek ona odaklanalım bence.

Cole: Evet Wade'in de dediği gibi beyler bayanlar şovun en değerli maçı başlamak üzere güreşçilerin girişlerine odaklanalım.

Samantha İrvin.jpeg

Samantha İrvin: Beyler bayanlar gecenin son maçı ve EKW World Championship kemeri maçına hoşgeldiniz. İlk olarak Brock Lesnar'ı takdir ediyorum. İşte karşınızda Broooooock Lesnaaaaaar.

tenor.gif

Cole: Evet işte bu Lesnar ve kemeri ne kadar istediği ortada.

Wade: Evet karşısında Cena da olsa Tanrı yardımcısı olsun diyorum.

Cole: Cena demişken....

Samantha İrvin.jpeg

Samantha İrvin: Şimdi de gecenin ikinci ismi John Cena'yı Takdim ediyorum. Johhhhn Cenaaaaaaa.

tenor.gif

Wade: Evet büyük yıldızımız da geldiğine göre maçımız başlayabilir.

Cole: Evet gecenin maçı başlasın.

Hakem her zaman ki gibi kemeri güreşçilere tanıtıp sonrasında havaya kaldırıp görevlilere teslim ettikten sonra maç başlıyor.

Maçın ilk beş dakikasında ikili fırsatlar arıyor ama bulamıyor. İlk fırsatı Cena buluyor ve kendisine koşan Lesnar'dan sıyrılıp direğe çarmasını sağlıyor. Lesnar yerde ve Cena avantaj sağlıyor. Cena rakibine STF yaparak kilit deniyor.

images

1 dakikaya yakın süren bu kilit Lesnar'ın iplere tutunmasıyla bozuluyor. Cena sinirli bunu yüzünden anlayabiliyoruz.

Cole: Cena nerdeyse bitiriyordu Wade!

Wade: Evet çok az kalmıştı. Bakalım Lesnar ne kadar geri dönebilecek.

Maça dönüyoruz Lesnar ayağa kalkmış ve Cena'ya Multi Powerbomb yaparken görüyoruz. Üçüncü kez vurduğunda tuş deniyor.

urfSgz.gif

1-2 beeee hayır Cena kurtuluyor. Lesnar sinirden yerde yatan rakibine tekmelemeye başlıyor. Hakem araya girince hakemi itip yere düşürüyor. Bunun üzerine müzik çalıyor bu gelen Heyman yani eski yol arkadaşı. Heyman maçı durduruyor.

Heyman: Ne yaptığını sanıyorsun Lesnar?

Lesnar şaşkın bir biçimde eski arkadaşıma bakıyor ve sinirli bir şekilde kendini toparlayıp Heyman'a bağırıyor.

Heyman: Hakemlere saldıramazsın bunun bedelini ödeyeceksin.

Derken arkadan kalkan Cena Lesnar'ın taştaşlarına yumruğu geçiriyor. Heyman yeni hakemi yolluyor ve hareketin geçerli olduğunu söylüyor hakeme. Cena rakibini kaldırıp Attitude Adjustment yapıyor ve tuşa gidiyor.

rixjhvn.gif

1-2 ve 3.

Cole: İnanılmaz Cena şampiyon oluyor.

Wade: Bu adam şampiyon olarak doğmuş adamım.

Cole: Evet sayın seyirciler bu sonuçla gecemizi sonlandırıyoruz. Bizi izlediğiniz için teşekkürler.

EKW GKW #1
EK Wrestling ™ 2024
All Rights Reserved ©

Ekli dosyalar

• urfSgz.gif
    urfSgz.gif
    764 KB · Görüntüleme: 0

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
hgyu.jpeg

Şov: ZKW
Yayın Tarihi: 1 Şubat 2024
Yayın Saati: 19:00
Yayın Türü: Bant
Yayın Platformu: Amazon Prime

Kayıtlı Seyirci sayısı: 8900

Maç Kartı:

EKW Women's Tag Team Championship
Kairi Sane&Asuka vs. Bayley&Io Sky

EKW European Championship
Jeff Hardy vs. Adam Cole

EKW Women's US Championship
Sasha Banks vs. Alexa Bliss

EKW İnternational Championship
Seth Rollins vs. CM Punk

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
EKW Women's Tag Team Championship
Kairi Sane&Asuka vs. Bayley&Io Sky

Maç karanlık olarak yapıldı yani sadece seyircilerin izlediği bir maç oldu ve maçı submission ile Kairi Sane&Asuka takımı olup yeni EKW Women's Tag Team şampiyonu oldular.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
35bb89da53b62de5ff82935794b2856bc9d4beaf.gif

Mandy Rose arka alanda ilerliyor. Arka alanda ilerken beş maskeli kadın ona saldırıyor onu resmen ezip sonrasında çöpe atıyorlar ve kırmızı renkte üstünde AAA şeklinde işaret olan bir bayrak koyup uzaklaşıyorlar.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
EKW European Championship
Jeff Hardy vs. Adam Cole

Michael Cole.jpeg

Cole: Merhaba millet bugün ZKW şovunda hep birlikte güzel bir gece geçirmemiz dileğiyle şovu açıyoruz. Bugünün ilk maçı Jeff Hardy ile Adam Cole arasında EKW European Championship kemeri için olacak. Bu maç hakkında düşüncelerin neler Wade?

Wade: İki isimde çok değerli kazanan isim şaşırtmayacak çok değerli isimler ve iki isimde kemere büyük değer katacağını düşünüyorum.

Cole: Çok doğru söyledin Wade bugün güreşe doyacağız. Şimdi isimlerin girişlerine odaklanalım.

Samantha İrvin.jpeg

Samantha İrvin: EKW European Championship maçına hoşgeldiniz. Bugünün ilk ismini takdim ediyorum. Jeff Hardyyyyyyyyyyy

c9dc201c19fc5ec856cb70e859323f6f.gif

Jeff Hardy seyircilerin büyük desteğiyle girişini yapıyor ve ringe girip rakibini beklemeye başlıyor.

Samantha İrvin.jpeg

Samantha İrvin: İkinci ismi de takdim ediyorum. Adam Coleeeeeeeeee.

tenor.gif

Adam Cole ringe yuhlamalarıyla giriş yapıyor ve ringe giriyor.

Hakem kemeri iki isme de gösterip ringin ortasına geliyor ve kemeri havaya kaldırıp görevlilere teslim ettikten sonra maç başlıyor.

Maçın ilk üç dakikasında rakipler üstünlük kuramıyor. Maçın dördüncü dakikası biterken Cole, Hardy'e Dropkick çakıp ringin dış kısmına yolluyor ama Hardy iplerden tutarak düşmekten kurtuluyor. Cole bunu görünce koşarak rakibine tekme atıp düşürmek istiyor ancak Hardy kenara çekilip ipleri de çekince düşen isim Cole oluyor. Hardy avantajı sağladı ve ringin direğine çıkıp Swanton Bomb yapıyor ve Coleacı içinde kıvranıyor. Hardy rakibini kaldırıp spiker masasına dayıyor ve göğsüne peş peşe altı kez tokat atıyor ve rakibini İrısh Whip ile ring basamaklarına yollamak istiyor ancak Cole kendine geliyor ve o hareketi Hardy'e yapıyor ve Hardy'i basamaklara gömüyor. Hardy yerde ve rakibi direkten tutup seri şekilde tekmelemeye başlıyor hakem saymaya devam ediyor ve 8 e gelince Cole rakibini kaldırıp ringe sokuyor ve kendisi 9 olunca ringe girmeyi başarıyor. Cole rakibine Backstabber yapıyor ve tuşa gidiyor. 1-2 veeeee hayır Hardy kurtuluyor.

Michael Cole.jpeg

Cole: Ne dersin Wade Adam maçı alacak mı yoksa Hardy Come Back yapar mı?

Wade: Herşey olabilir Cole Hardy öyle pes edecek birisi değil.

Ringe döndüğümüzde Cole rakibini köşeye almış tekmelerken buluyoruz

Hakem hızlıca sayarken Cole 5 olunca bırakıyor ve bitirici Hareketi için hazırlanıyor. Hardy'i alıyor ve Panama Sunrise yapacakken arenada müzik çalıyor ve bu müzik Matt Hardy'nin giriş müziği. Cole hareketi bırakıp girişe odaklanıyor ve evet bu Matt ve girişte sinirli bir şekilde Cole'a bakıyor ve ilerlemeye başlıyor. Cole'un tüm dikkati Matt'e çevrilmiş durumda. Birkaç dakika böyle geçerken Hardy kendine geliyor ve rakibinin suratına Dropkick çakıp yere düşürüyor ve ring direğine çıkıp Swanton Bomb yapıyor ve tuşa gidiyor. 1-2 ve 3. Evet Jeff Hardy başarıyor ve EKW European Championship kemerini kazanıyor. Jeff kemeri alıp tur atarken Mart ringe giriyor ve Adam Cole'a yönlenirken birden dönüp Jeff'e saldırıyor. Jeff'i ringin köşesine alan Matt tekmelerle eziyor sonra Jeff'i kaldırıp Twist of Fate yapıyor ve yere düşen Hardy'e basıp EKW European Championship kemerini eline alıp kaldırıyor ve kendini gösterip asıl şampiyonun kendisi olması gerektiğini söylüyor.

Michael Cole.jpeg

Cole: Şok içerisindeyim Matt neden geldi niye Cole'a kaybettirdi sonra niye kardeşine saldırdı anlamadım?

Wade: Cidden anlamadın mı Cole? Mart kardeşini daha kolay lokma olduğunu düşündüğü için kemeri ona kazandırdı sonra da ona saldırıp Feudu başlatmış oldu.

Cole: Evet çok mantıklı düşününce neyse sıradaki maça geçmeden reklamlara gidiyoruz.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Heyman ve ekibi arka alanda koşuştururken beş kişi çoktan arabalarına binip alanı terk ettiğini öğreniyoruz. Bu isimlerin kim olduğunu öğrenmek istediğini bağırarak yanındaki adamlarına söylüyor ve sinirli bir şekilde ekrandan çıkıyor.

Kameralar bir Limuzin'in içinde yarı maskeli bir kadın ve bir erkek şahısları içki içerken görüntülüyor. Telefonu çalan erkek açıyor ve konuşmaya başlıyor.

Maskeli erkek: Ahahaha güzel gösteriydi o saldırıyı yapsaydınız harika olurdu ama yakalanmamak en önceki hedefimiz. Neyse yapacak bir şey yok çok iyi iş çıkardınız sıradaki hedefi sizlere söyleyene kadar ortadan kaybolun.

Maskeli Kadın: Tamam mı iş?

Maskeli erkek: Nerdeyse tamam kaos başladı.

Maskeli Kadın: Umarım sorun olmaz.

Maskeli erkek: Korkmana gerek yok bize bir şey yapamaz Heyman P*çi.

Maskeli Kadın: Tamam sen diyorsan.

Maskeli erkek: Sakin ol ve içkinizi içmeye devam edelim.

İkili gülerek içkilerini içerken kameralar kapanıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: