İtiraf ve Dertleşme Konusu

BerzerkBryan

Boliever
Konular
376
Beğeni sayısı
427
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Tyler Breeze
Favori Güreşçi
Shawn Michaels Daniel Bryan CM Punk Ve Bayley
1
İyi geceler değerli Kent dinleyenleri, "Kaybedenler Kulübü" burası. Aşık olmak çok anlık bir şey. Birden her şeyin çok parlak göründüğü, birden en pastel renklerin bile ısınmaya başladığı, birden tüm yemeklerin çok daha lezzetli olduğu bir an bu. İnsan karar vererek aşık olmaz. Sadece bir bakar olmuş.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Çok saf bir arkadaşım var, manitası Eskişehir'de okuyor 2 gün önce sarhoş kafayla canlı yayın açtı saat gece 3 falan full bad boy ortamı zaten 3-5 kişinin içinde kumral bir hatun vardı kendiyle birlikte muhtemelen mekan bir öğrenci evi. Forum ahalisi o ortamın sonucunu biliyordur ve bende iyi biliyorum. Normalde dobra bir insanım ama arkadaşım çok naif ve saf birisi ona ağır gelecek bir mevzu olduğundan dillendiremedim. En son söyleyeceğim herhalde.

Centria

almancıların allahı
Konular
213
Beğeni sayısı
988
PG Nakit
330
Her şeyden şikayet ediyorum, secemediğim, elimde olmadan yaşanan her şeye lanet okuyorum. Her sabah uyandığımda küfürler ediyorum. Geçmişe çok takıntılı kalıyorum, geleceğim varsa bile hep geçmişe bakıyorum, kendimi tembel ve ise yaramaz hissediyorum. Hayattan ve kendimden nefret ediyorum. Yavaştan düzeltmek için başladık bir şeylere ama giden son 4 yılımı bana nasıl verecekler?

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Arkadaş pasaport sırası bulmak ne büyük dert ya. Sürekli hem Bursa'yı hem Yalova'yı aratıyorum ama yok. 10 yıllık bir bordo kopartmak gibi bir niyetimiz var.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,607
PG Nakit
370
Konfor alanından çıkma zamanı geldi çünkü hiçbir şey yapmıyorum. Şu birkaç ayımı hedeflerim ve düzenli bir yaşam için monk moda bağlamayı düşünüyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: