İmamoğlu’nun Rakibi Murat Kurum

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Ben AKP İzmir hariç bütün büyükşehirleri alır diye düşünüyordum bu seçim ama küçümseyip bu kadar silik adaylar çıkarırlarsa yalandan bir muhalefet galibiyeti gelebilir.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
92
Beğeni sayısı
1,631
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Herkes küçümsemiş de bence kimi koyarlarsa koysunlar kazanma oranı yüksek bu seçim.

Aynen öyle. Zaten HDP ve İP'nin aday çıkartması da yetiyor yani ve hem seçim travmasından hem de KK mevzusundan küskün seçmen var. ZP, TİP, TKP gibi partilere de iyi rağbet olacaktır. YRP ve MHP aday çıkartmazsa Kurum'un şansı çok yüksek.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Herkes küçümsemiş de bence kimi koyarlarsa koysunlar kazanma oranı yüksek bu seçim.
Adam geçen seçim mağdur oldu diye bir kitle AKP’ye tepki oyu verdi. Bunlardan bir kısmı belediyeden memnun değil. CHP yeni seçmen devşirmez, genel seçimlerde küsen seçmeni sandığa getirmezse; çoğu şehirde “kutu kola”lara kaybedecek.

Edit: Ben kaybetmelerini istiyorum. CHP kapatılmalı. Atamın adını kullanarak Kürtçülük yapan, Süleymancıları devletin içine sokan adamlar vergilerimi çalamasın diye elimden geleni yapacağım.

Son düzenleme:

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Aynen öyle. Zaten HDP ve İP'nin aday çıkartması da yetiyor yani ve hem seçim travmasından hem de KK mevzusundan küskün seçmen var. ZP, TİP, TKP gibi partilere de iyi rağbet olacaktır. YRP ve MHP aday çıkartmazsa Kurum'un şansı çok yüksek.
TİP ve HDP, İmamoğlu destekleyecek muhtemelen.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
92
Beğeni sayısı
1,631
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
TİP ve HDP, İmamoğlu destekleyecek muhtemelen.

Valla Sosacığım karşı taraf her türlü daha güçlü. Bu seçim travmasından sonra muhalif seçmen iyice dağıldı ve Eko karizmasını kaybetti. HDP ve TİP'in bir şekilde varlık göstereceğini düşünüyorum. Onlar olmasa bile KK mevzusundan ötürü Eko'ya tepkili bir kitle var bunu benden daha iyi biliyorsun. O kitle şimdiden Eko'ya Alevilik üzerinden saldırıya geçmiş durumda. KK'nın adaylık duyurusuna katılmaması da keza bir şeylerin göstergesi ve Rende binası bu yarayı iyice kaşıyacaktır. Öte tarafta MHP-YRP-AKP ortak adayı Murat Kurum... Bu saatten sonra Zafer, HDP, İP, TİP, MP, TKP direkt Ekoyu desteklese bile bu partilerin tabanı gider Kurum'a oy verir buna KK destekçileri de dahil.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Valla Sosacığım karşı taraf her türlü daha güçlü. Bu seçim travmasından sonra muhalif seçmen iyice dağıldı ve Eko karizmasını kaybetti. HDP ve TİP'in bir şekilde varlık göstereceğini düşünüyorum. Onlar olmasa bile KK mevzusundan ötürü Eko'ya tepkili bir kitle var bunu benden daha iyi biliyorsun. O kitle şimdiden Eko'ya Alevilik üzerinden saldırıya geçmiş durumda. KK'nın adaylık duyurusuna katılmaması da keza bir şeylerin göstergesi ve Rende binası bu yarayı iyice kaşıyacaktır. Öte tarafta MHP-YRP-AKP ortak adayı Murat Kurum... Bu saatten sonra Zafer, HDP, İP, TİP, MP, TKP direkt Ekoyu desteklese bile bu partilerin tabanı gider Kurum'a oy verir buna KK destekçileri de dahil.
İstanbullu KK destekçilerinin genel durumu zorunluluk yüzünden CHP verecegiz kafasında dolanıyor ama aramıza AKP trollerini çoktan soktular bu da bir gerçek. Benim bu seçimle alakası tek endişem AKP adayı gene senin benim paramla bana karşı algı yapacak, şu an iki aday da 40 bandında başlıyor bence.

E; Demirtaş'ın babasına taziye mesajı yollanmaması en az %3-4 goturdu birde. HDP desteklese bile seçmeni %50-50 ya Eko'ya verecek ya da sandığa gitmeyecek. HDP'nin gönlü alınmazsa bu secim kazanılamaz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: