Atılmış En İyi Diss?

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Dinledin mi bilmiyorum ama mtbmb ve mtbmb side b bayağı sağlam işler. Onlar gerçekten yeniden eskisi gibi hissettiriyor. Ama kral artık 50 yaşına geldi ya, canlı söylerken artık nefesi zar zor yetiyor.
Dinledim. Konsept albüm zaten Hitchcock'a güzel saygı duruşu var ama onun dışında açıp dinlemem. Albümden fav şu:

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Karşıdaki adam adam olsaydı çok güzel diss de iste yarısı boşa gitmiştir dissin.
Zaten senin kariyerini yok etmem için sana bir kariyer vermem gerekiyordu diye de şarkının içinde kendisi de söylüyor. Ama bu MGK'i gömmekten daha çok insanlara eski Em'i hatırlatmak için lazımdı.

Porridge Boss

To Whom It May Concern
Konular
7
Beğeni sayısı
66
PG Nakit
60
RPG Karakteri
Rey Mysterio
Favori Güreşçi
Big Show
Zaten senin kariyerini yok etmem için sana bir kariyer vermem gerekiyordu diye de şarkının içinde kendisi de söylüyor. Ama bu MGK'i gömmekten daha çok insanlara eski Em'i hatırlatmak için lazımdı.
Hocam katılıyorum tabii ki de sadece diss açısından bakarsak bence en iyi dissler arasına yazılamayacak bir şarkı. Bana kalırsa bir dissin güzel olması için karşı taraf da önemli. He eğer sadece diss olarak atılmış şarkı kalitesine bakıyorsak evet kral şarkıdır.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: