Selahattin Demirtaş: Hz. Muhammed Dönemin En Büyük Sosyalistlerindendir

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Demirtas dağa çıkıp askerimize ateş etmedigi takdirde meşru kalmaya devam edecektir. Öcalan'la sadece birkaç kez görüştüğünü de itiraf etti. Mevcut cumhurbaşkanı daha çok görüşmüştür. Söylediği her seyde de haklı.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
146
Beğeni sayısı
1,894
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Demirtas dağa çıkıp askerimize ateş etmedigi takdirde meşru kalmaya devam edecektir.
Bir de ağabeyi Nurettin gibi dağa çıkıp askere ateş mi etmeli?

TCK 215’e göre suçu ve suçluyu övmekten sadece bu demeci ile 2 yılı var. Kaldı ki bu arkadaşın ne tek vukuatı bu ne de en büyük vukuatı bu. Yaşın yetmediği için mazur görüyorum.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
46
Beğeni sayısı
635
PG Nakit
200
Röportajın devamında "ve ayrıca kürttür" demiş ama kesilmiş. İslam ayağı altına herkes kendi alternatif dinini yaratıyor, halbuki dinde mülkiyet düzeninin temeli özel mülkiyettir. Liberal tayfanın bu tarz kemalist sallaması fetvalara en önden destek çıkıyor oluşu hep çok komiğime gitmiştir. Bir de dinden sömürü yapacak en son grup bu maymunlar. Hüdapar etkisini göstermeye başlıyor belli ki.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Bir de ağabeyi Nurettin gibi dağa çıkıp askere ateş mi etmeli?

TCK 215’e göre suçu ve suçluyu övmekten sadece bu demeci ile 2 yılı var. Kaldı ki bu arkadaşın ne tek vukuatı bu ne de en büyük vukuatı bu. Yaşın yetmediği için mazur görüyorum.

Zaten kendisi 7 senedir tutuklu. Bu olaydan büyük vukuat göremiyorum ben açıkçası bir kisi terör örgutü liderini ağzında böyle kullanamaz. Ceza alsa bile yatmasına gerek kalmıyor ama oyle de bir durum var, ayrıca abisi terörist diye kendisi de mi terörist olacak? Herkesin ailesinden utandığı kişiler olabilir ama Demirtaş'ın kendisi daha dün barıştan yana olduğunu belirtti.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
146
Beğeni sayısı
1,894
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Zaten kendisi 7 senedir tutuklu. Bu olaydan büyük vukuat göremiyorum ben açıkçası bir kisi terör örgutü liderini ağzında böyle kullanamaz. Ceza alsa bile yatmasına gerek kalmıyor ama oyle de bir durum var, ayrıca abisi terörist diye kendisi de mi terörist olacak? Herkesin ailesinden utandığı kişiler olabilir ama Demirtaş'ın kendisi daha dün barıştan yana olduğunu belirtti.
Hendek olayları? Serhildan çağrıları? Bilmiyorsan konuşmayacaksın, canım. Bu adamın 7 seneyi boşver, 77 sene yatarı var.

Demirtaş ağabeyinden utanmıyor. Ağabeyim sizin yüzünüzden dağda diyerek daha ağabeyini meşrulaştırma çabasında. Üstüne üstlük, ağabeyi, kardeşi Eser cb adayı olduğunda; kardeşi için oy verenlere sözde Kürdistan(!) dağlarında tatlı ısmarlayacağım diye demeç veriyor. Bilmiyorsan konuşmayacaksın, cahilim diyeceksin.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
146
Beğeni sayısı
1,894
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Kürdistan derken Kuzey Irak'taki bölgesel yönetimi kastediyor, diğer türlü olacağına ihtimal vermiyorum. Hendek olaylarında Demirtaş oradaki yıkıma ses çıkardı, şehir içini de etkileyecek olaylar vardı. Ve ilk başta buna karşı normal bir protesto cagrisi teklif edildi Demirtaş tarafindan ancak sonradan olaylar koptu. Bu olayları göz ardı ederek konuşmak AKP'nin 2023 seçimlerinde yaptığı kampanyanın konuşma tarzına benziyor.
O günleri canlı yaşadım ben. Post Truth döneminin örneğisin resmen. Belge koyalım da sakız gibi mevzuyu uzatma.

AKP, Avrupa birliği dayatıyor diye kürt açılımı yaparken “Muhalefeti salla, Baykal ve Bahçeli’siz biz özerkliği geçiririz” diyen demokrasi aşığı(!) Demirtaş, Hendek kazan PKK’lılara nasıl destek çıkmış izle. Bir de kalkıp benim konuşmama utanmadan AKP ağzı ithamında bulunuyorsun, bre edepsiz!

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: