BAB EVRENİ Prestige Fight Wrestling

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
1
Her mevzuda işin sonu nasıl Ziggler vs Miz'e çıkıyor arkadaş çözemiyorum, muhtemelen burada da oraya gidecek bu iş.

Maryse gibi üsturuplu, evli barklı bir hanımefendinin de böyle kullanılmasına kırıldım açıkcası.
Tarihin en güzel kadınını ben de kullanmak istemezdim ama iki elin parmağını geçmeyecek kadar kadın alınabilince ve şirkette de Nic Nemeth gibi bir öğütücü olunca böyle oluyor.
Hassan & Daivari işinin nereye gideceğini merak ediyorum ama troll olaylarından ileriye gidemeyecekler gibi.
Bunu ben de merak ediyorum, nereye gideceğinden habersiz bir booking yapıyorum. PPV'ye kadar planım hazır fakat sonrasını ben de merak ediyorum.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
194
Beğeni sayısı
1,009
PG Nakit
380
1
Konsept olarak çok orjinal bir fikir var ortada btw. Bret Hart'un memleketinde bir şirket açması fikri hoş. Turnuva olayından pek hoşlanmıyorum ne yalan söyleyeyim ama şirketin başında kemerleri dağıtmanın daha kolay bir yolu yok sanırsam. Elindeki roster çok çeşitli her türlü maç çıkabilir, özellikle kadın rosterı bayağı sağlam. İlk şov için görüşüm segment yazarken karakterleri konuşturman bence daha içine çeker okuyanı böyle yüzeysel bir anlatımla hikayenin içine pek giremiyorum ben. TTC işini bilemiyorum da kadınlar da Jade Erkekler de ise Adam Copeland'in alacağını düşünüyorum (henüz diğer şovları okumadım okudukça bu yorumu güncelleyeceğim.)

#2 Miz'in etrafında dönen olaylar cidden güzel düşünülmüş, Ari ve Hassan'ı en verimli bu şekilde kullanabilirdin muhtemelen, terörist gimmicki vermediğin sürece. IC maçında Miz galibiyeti sonrasında Nic Nemeth ile bir feud bekliyorum. Bu feuda Ari ve Hassan'ın bol bol karışacağını Maryse'in de büyük etken olacağını düşünüyorum. Maçların kazananları beklediğim şekilde olmuş, Shyna vs Rhea işinde Rhea saflarındayız. Jericho da kemer için güçlü bir aday ama Copeland salmaz gibi. Eline sağlık. (Nic Nemeth, Adam Copeland falan nedir be kardeşim)

Son düzenleme:

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
1
Prestige Explosion #3
3 Ocak 2024
Montreal, Canada

Montreal Forum

Kameralarımız Montreal Forum'da açılıyor, ufak bir pyro gösterisinden sonra seyirciler gösteriliyor ve sonrasında 1 hafta öncesine gidiyoruz. Chris Jericho ile Nic Nemeth arasında geçen maçtan birkaç kesit gösteriliyor, sonrasında kameralarımız hastaneye dönüyor. Nic Nemeth maç sonrası kontrol amaçlı hastanede ve kameralar onu çekerken konuşmaya başlıyor. Nic Nemeth, şu anda kontrol amacıyla hastanede bulunduğunu söyledikten sonra biraz dert yakınıyor. Çünkü şu an onun evde Chris Jericho'yu yenerek turnuvada bir üst tura çıkmasını kutlaması gerekiyormuş, maça karışan Muhammad Hassan'ın kuyruk acısını anlıyormuş ama Mike Mizanin'i anlamıyormuş. Karısını ne olduğu belli olmayan iki Arap'tan kurtarmış fakat Mike ona saldırmış, onun yüzünden Nic Nemeth'in ilk PFW Şampiyonu olma hayallerini suya düşürmüş. Nic Nemeth ise buna yakın zamanda karşılık verecekmiş.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prestige Fight Wrestling Championship Tournament Semi Final Match
Adam Copeland vs. Hiroshi Tanahashi

İki veteran ismin karşılaşmasını izliyoruz, Adam Copeland Copecution + Sharpshooter kombosu ile Bret Hart'a selam yollamak isterken Tanahashi Rope Break ile izin vermiyor. İlerleyen dakikalarda Tanahashi'den de Dragon Suplex geliyor ama Copeland maçı bırakmıyor, Dragon Suplex sonrası maçı da eline alan Adam Copeland Spear ile kazanıyor.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kameralarımız Bret Hart'ın odasına dönüyor, Bret Hart birkaç dosyaya bakarken kapı çalıyor, içeri giren kişi Skye Blue oluyor. Bret Hart'ın beklemediği bir kişi olunca ona dikkat kesiliyor, Skye Blue ona Asuka'ya karşı olan maçını kaybettiğini fakat bunu telafi etmek ve kemer için bir şans daha almak istediğini söylüyor. Bret Hart ise bunun karşılığında 31 Ocak'ta olacak PPV için bir kemer maçı düzenlemek istediğini söylüyor, bu maça çıkacak kişinin ise haftaya yapılacak turnuvada finale kalamayan 8 kadın arasında yapılacak Battle Royal maçında belirleneceğini söylüyor. Skye Blue buna sevinirken kameralar ringe tekrar dönüyor.
Prestige Fight Tag Team Championship Tournament Semi Final Match
Lucha Brothers (Penta Oscuro & Rey Fenix) vs. Top Flight (Dante Martin & Darius Martin

İki takımın kıran kırana geçen maçında çok iyi sekanslar izliyoruz, Lucha Brothers rakiplerine karşı daha tecrübeli olmasının avantajını kullanmak istiyor ama Top Flight buna izin vermiyor. Hatta maçın belli kısımlarını Top Flight üstün götürüyor. Maçın sonlarında Darius Martin yerdeki Rey Fenix'e 450 Splash yapmak için en üst iplere çıkıyor fakat Rey Fenix bir anda toparlanıp rakibine Spanish Fly yapıyor ve maçı takımına kazandırıyor.
Açılış maçını kaybeden Hiroshi Tanahashi arka alanda suratı asık bir şekilde yürüyor, bu sırada önüne hiç beklenmedik bir anda Kuroshio Tokyo Japan çıkıyor. Hiroshi Tanahashi ne olduğuna anlam veremeden Kuroshio Tokyo Japan onu teselli ediyor ve bu şirkette yürüyecek daha çok yolu olduğunu söylüyor. Sonrasında ise bu yolu Tanahashi ile birlikte kendisinin de yürümek istediğini söylerek müvekkillik teklif ederek elini uzatıyor, Tanahashi ise elini sıkarken arenaya dönüyoruz.
Prestige Fight Wrestling Women's Championship Tournament Semi Final Match
Asuka vs. Jade Cargill

Maç Jade Cargill üstünlüğüyle geçse de Asuka'da kalitesini göstererek rakibinin altında kalmıyordu. Maçın ortalarında bir Hip Attack deneyen Asuka tuşu bulamadı. Maçın sonlarında ise Jade Cargill rakibinin işini Jaded ile bitirmek isterken Asuka bir anda rakibinin koluna yapışıp ona Asuka Lock bağlayarak galibiyeti alıyor.
Mikrofon Tony Schiavone'de, elinde mikrofon ile bekliyor. Yanında ise Big Bill var, Tony Schiavone sözü aldıktan sonra Big Bill'e bugün gerçekleşecek maç hakkındaki düşüncelerini soruyor. Big Bill ise kaslarını sıkarak gösteriyor, bunların anlamının anlaşılıp anlaşılmadığını soruyor, yaşlı ve sıska bir bunağın bu kaslar karşısında ne yapabileceğini soruyor. Sonrasında kimsenin söze girmesine fırsat vermeden hiçbir şey diyerek kendi kendini cevaplıyor. Tony Schiavone, maçı kazanırsa merdiven maçında ne yapabileceğini sorarken Big Bill, o maçta da merdiveni en iyi şekilde onun kaldırabileceğini o yüzden maçı kazanacağını söylüyor.
Intercontinental Championship Ladder Match Contendership Match
Austin Aries vs. Tomohiro Ishii

Maç biraz ağır geçiyor, Tomohiro Ishii yılların getirdiği Puroresu stilini konuştururken Austin Aries adeta mental olarak çökmüş durumda, fakat rakibi Ishii ona Lariat, Powerbomb, Ishii Driller gibi hareketleri aralıklar ile yapsa bile Austin Aries bitime hiç izin vermiyor ve Horns of Aries ile maçı çözüp merdiven maçına ismini yazdırıyor.
Arka alanda Muhammad Hassan ile Ari Daivari'yi görüyoruz, ikilinin yanında korumalar var ve korumalar onları direkt ringe götürmek için yardımcı oluyor. İkili ringe girdikten sonra Muhammad Hassan bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor, geçen hafta şirkette arka alan uzaklaştırması aldıklarını fakat yine de burada olduklarını söylüyor. Ari ile bir ideolojileri varmış ve bu ideolojiyi bu şirkete taşıyana kadar şirketteki hiç kimseye rahat yokmuş. Bunları söylerken arenadaki seyircilerden olumsuz reaksiyonlar ona artarak geliyor, Muhammad Hassan ise ilk kurbanının Daniel Garcia olduğunu söylüyor. Onun sürekli maçlarda dans ederek şaklabanlık yaptığını, bu hareketlerin bir erkeğe uymadığını söylüyor. Leading The Way duyuluyor, Daniel Garcia ağır hareketlerle ringe geliyor. Daniel Garcia'ya mikrofonu eline aldığı gibi bu ikiliye acıdığını söylüyor, kendilerini Arap'lara özendiren bu ikilinin 2024 yılında bir profesyonel güreş şirketinde işi yokmuş ve bunu kendileri de biliyormuş. Daniel Garcia bunları söyledikten sonra sadede gelerek ikiliye karşı haftaya kendi ve kendisinin çağıracağı bir arkadaşıyla maç teklif ediyor. Sonrasında da elini uzatıyor, Muhammad Hassan onun elini sıkarken Ari Daivari'den Superkick geliyor. Sonrasında Muhammad Hassan sıktığı eliyle onu çekip bir Clothesline vuruyor ve sonrasında Camel Clutch bağlıyor. Güvenlikler ayırmaya çalışırken reklamlara gidiyoruz.
Intercontinental Championship Ladder Match Contendership Match
Big Bill vs. Shelton Benjamin

Maç Big Bill üstünlüğüyle başlıyor fakat dakikalar ilerledikçe Shelton onu vur kaç taktiğiyle hırpalıyor. Maç tam Shelton'ın eline geçecekken Big Bill, Empire Elbow ile rakibini avlıyor ama Shelton maçın bitmesine izin vermiyor. Maçın kalanında Shelton Benjamin üstün oluyor ve Paydirt ile maçı kazanıp adını merdiven maçına yazdırıyor.
Kameralar arka alana dönüyor, geçen hafta ana olayda herkesten dayak yiyen Nic Nemeth arenaya giriş yapıyor. Soyunma odasına girecekken Maryse onu durduruyor. Geçen hafta yaşananlar dolayısıyla ondan özür diliyor, Nic Nemeth'in kendisini kurtardığını, Maryse'in de bunun karşılığında bir iyilik yapması gerekirken Mike yüzünden kötülük yaptığını söylüyor. Nic Nemeth, Maryse'in omzunu severek onu teselli ediyor, buna gerek olmadığını ve Mike'ın düzenlediği saldırıda zaten onun suçlu olmadığını bildiğini söylerken Mike Mizanin oraya geliyor. Maryse'e hala Nic Nemeth ile konuştuğu için bağırırken Nic Nemeth bir anda Superkick'i patlatıyor. Nic Nemeth sinirli bir şekilde soyunma odasına giderken Maryse, kocasını kontrol ediyor.
Prestige Fight Tag Team Championship Tournament Semi Final Match
3D (Bully Ray & D-Von w/Stacy Keibler) vs. Hardy Boyz (Jeff Hardy & Matt Hardy w/Lita)

Nostaljik bu eşleşmede adeta 25 sene öncesine gidiyoruz. Maçın ortalarında ringin dışında Stacy Keibler ile Lita tartışmaya tutuluyor. Bununla birlikte D-Von'da ringin dışına inip ikilinin arasında nolduğunu çözmeye çalışırken Jeff Hardy en üst iplerden Moonsault ile üçlünün üstüne atlıyor ve dörtlü bir anda yere kapaklanıyor. Bu sırada ringteki Matt Hardy bir Twist of Fate ile işi bitirmek isterken Bully Ray rakibini iplere ittiriyor ve geri dönünce Bully Bomb ile yere seriyor. Tuşa giden Bully Ray'i durduran Jeff Hardy oluyor. Tuşu bozan Jeff Hardy ringte abisiyle birlikte Bully Ray'e karşı savaşırken D-Von ring dışında ayaklanınca ona Suicide Dive ile uçuyor. Ringte uzun süre 2'ye 1 durumda kalan Bully Ray'de Matt Hardy'e diş geçiremeyince Matt Hardy bir Twist of Fate ile işi bitiriyor.
Arka alanda Men Of The Year'ın soyunma odasına girdiğimiz gözüküyor, içeride Christopher Daniels, Ethan Page, Frankie Kazarian ve Scorpio Sky var. Dörtlü içkilerini yudumlarken şirket hakkında konuşmayı ihmal etmiyorlar, bu sırada Ethan Page kapının hemen üstünde bir kamera buluyor ve onları çektiğini farkediyor. Ethan Page masadan kalkarak kamerayı yerinden sökerek çalışıp çalışmadığını kontrol edip kapatıyor ve bir anda ekran kapanıyor.
Prestige Fight Wrestling Championship Tournament Semi Final Match
Chris Jericho vs. Rob Van Dam

İkili ilerleyen yaşlarına rağmen ringte bize bir resital izletiyorlar. Nostaljik eşleşmede ikili karşılıklı sekanslarla maçı eşit götürüyor. Rob Van Dam, fırsatını bulduğu anda bir Five Star Frog Splash yapmak isterken Jericho bunu Codebreaker ile karşılıyor. Seyirciler şaşkınlıkla buna bakarken Chris Jericho finale çıkışını kutluyor.
Renee Paquette'nin yanında Harley Cameron var. Şirketle sözleşme imzalamasına rağmen 2 hafta boyunca TV ekranında bile gözükmeyen Harley'i ilk kez görüyoruz. Renee Paquette'nin söze girmesine gerek kalmadan Harley Cameron konuşmaya başlıyor. Şu ana kadar şirkette maça çıkma şansı, turnuvaya katılma şansı, hatta bir ekran süresi bile bulamadığından dolayı yakınıyor. Sonrasında da onun için artık bu karanlık günlerin bittiğini, Battle Royal maçıyla ilk maçına çıkacağını söylüyor.
Prestige Fight Wrestling Women's Championship Tournament Semi Final Match
Rhea Ripley vs. Shayna Baszler

Prestige Fight Wrestling'in 3 haftalık tarihinde ilk kez ana olayda bir kadın maçı görüyoruz. İki kadın aralarındaki rekabeti bu şirkete de taşıyıp ölümüne mücadele ediyorlar. Shayna Baszler, Gutwrench Suplex + Kimura Lock kombosu yapıyor, herkes maçın erken bitip bitmeyeceğini düşünürken Rhea Ripley sınırlarını zorlayarak Rope Break ile maçta kalıyor. Maçın ilerleyen dakikalarında Shayna Baszler, Kirifuda Clutch için rakibini yakalamak isterken rakibine yakalanıyor ve Rhea Ripley'den Riptide geliyor. Tuşa giden Rhea Ripley yine tuşu bulamıyor ve şaşkınlıkla kameralara bakıyor. Rhea Ripley arkası dönük bir şekilde kameralara bakarken Shayna Baszler rakibi onu farkedemeden ayaklanıyor ve Rhea Ripley ayaklandığında Kirifuda Clutch! Rhea Ripley'nin yapacak hiçbir şeyi kalmıyor, Shayna Baszler rakibini en beklenmedik anında gafil avlıyor ve maçı kazanıyor. Ana olayda Rhea Ripley'i deviren Shayna Baszler bütün seyircileri şokta bırakırken şov sonlanıyor.​

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Nemeth ve Miz hikayesi şirketin ilk hikayelerinden birisi ve takip etmesi keyifli. Edge vs Tana, Tokyo Dome maçı olurdu aga. Skye Blue segmentlerinde lütfen gif koyalım. Skye Blue'yu daha önemli aksiyonlarda bekliyoruz. TF vs LB maçı ne spotfest olmuştur aga ya. Olması gerektiği gibi LB kazanmış maçı. Tana'ya da bir hikaye yazılıyor bakalım. Bu adam face devam etmeli ama ya heellik hiç yakışmaz. Asuka vs Jade Cargill de kalın bir maç. Big Bill'i görmek iyi oldu. Şovlarda farklı farklı isimleri görmek iyi olacaktır her zaman için. Aries mental çöküşteyken lariat, powerbomb gibi hareketlerden kurtulması bana biraz over geldi. O maç Ishii'nin hakkıydı bana kalırsa. Hassan muazzam erkek be Daniel Garcia kekosuna iyi had bildirmiş. Shelton merdiven maçı için kazanmıştır diye tahmin ediyorum ama keşke Big Bill'i yenerek kazanmasaydı. Big Bill bence değerlendirilmesi gereken birisi. Nemeth ise ırz düşmanlığı yapacak gibi duruyor. Hardyz vs Lucha Bros güzel eşleşme oldu. Jericho vs RVD ise beni 10 sene öncesine götürdü. Hani RVD'nin WWE'ye geri döndüğü seneye. RVD vs Jericho varken main event odur abi ya da Edge vs Tana da olabilirdi. ME seçimi bence doğru olmamış. Ki Rhea, Shayna'dan daha üstün bir yıldız onun kaybetmesi de kötü karar olmuş. Rhea bende olsa direkt kemeri ona verir 1 sene tutardım çok net.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
1
Nemeth ve Miz hikayesi şirketin ilk hikayelerinden birisi ve takip etmesi keyifli. Edge vs Tana, Tokyo Dome maçı olurdu aga. Skye Blue segmentlerinde lütfen gif koyalım. Skye Blue'yu daha önemli aksiyonlarda bekliyoruz. TF vs LB maçı ne spotfest olmuştur aga ya. Olması gerektiği gibi LB kazanmış maçı. Tana'ya da bir hikaye yazılıyor bakalım. Bu adam face devam etmeli ama ya heellik hiç yakışmaz. Asuka vs Jade Cargill de kalın bir maç. Big Bill'i görmek iyi oldu. Şovlarda farklı farklı isimleri görmek iyi olacaktır her zaman için. Aries mental çöküşteyken lariat, powerbomb gibi hareketlerden kurtulması bana biraz over geldi. O maç Ishii'nin hakkıydı bana kalırsa. Hassan muazzam erkek be Daniel Garcia kekosuna iyi had bildirmiş. Shelton merdiven maçı için kazanmıştır diye tahmin ediyorum ama keşke Big Bill'i yenerek kazanmasaydı. Big Bill bence değerlendirilmesi gereken birisi. Nemeth ise ırz düşmanlığı yapacak gibi duruyor. Hardyz vs Lucha Bros güzel eşleşme oldu. Jericho vs RVD ise beni 10 sene öncesine götürdü. Hani RVD'nin WWE'ye geri döndüğü seneye. RVD vs Jericho varken main event odur abi ya da Edge vs Tana da olabilirdi. ME seçimi bence doğru olmamış. Ki Rhea, Shayna'dan daha üstün bir yıldız onun kaybetmesi de kötü karar olmuş. Rhea bende olsa direkt kemeri ona verir 1 sene tutardım çok net.
Bütün segmentlere resim falan koymaya çalışıyorum fakat bu şov biraz aceleye geldiği için hiçbirine görsel ekleyemedim. Hatta en sona ana olay olarak merdiven maçındaki adamların birbirlerine sallamasını koyacaktım fakat ondan da vazgeçtim. Big Bill için bence de talihsiz bir eşleşme oldu, fakat yine de bir şeyler planladım. Eline sağlık.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Bütün segmentlere resim falan koymaya çalışıyorum fakat bu şov biraz aceleye geldiği için hiçbirine görsel ekleyemedim. Hatta en sona ana olay olarak merdiven maçındaki adamların birbirlerine sallamasını koyacaktım fakat ondan da vazgeçtim. Big Bill için bence de talihsiz bir eşleşme oldu, fakat yine de bir şeyler planladım. Eline sağlık.

Bence Tolga şöyle yap. Öncelikle PPV maç kartını ve hikayelerini belirle. Sonrasında ise PPV'ye giden yoldaki haftalık şovlarının taslaklarını hazırla. En sonunda da onları yaz böylesi daha kolay olur.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Nemeth inanılmaz bi cendere içinde sopa yemiş halde buldu kendini, karı uğruna kim vurduya gitti cidden. Kadınlara karşı Seyfo Dayı gibi oluyoruz şöyle işlerden dolayı, ama Nemeth’teki de uçkur şimdi… Neyse geçmiş olsun diyelim. Copeland vs. Tana ne iyi eşleşmeymiş lan, veteran oğlu veteran bir eşleşme cidden. Copeland galibiyeti güzel olmuş, Tana’nın bu yenilgiden sonraki toparlanma rotasını merak ediyoruz. Skye Blue istediğini almış ama bu BR kurtlar sofrası olacaktır bir tık, galibiyeti elde etmek hayli zor görünüyor kendisi için. Lucha Bros galibiyetinden memnunuz, vanilla midget takım sevmeyiz zira. Tana hemen yolunu çizmeye başlamış, kendisini bir menajerle izlemek farklı olacak. Asuka galibiyeti üzdü bir çıtır, Cargill kazansa daha mutlu olurduk. Merdiven maçı için iddialı bir Big Bill var ama cüsseli olmak bu tip maçlarda her zaman dezavantajdır, bakacaz durumlara. Austin Aries ağabeyin hala kafaya atmama işine şaşkınız, ama bu galibiyetten itibaren yükseliş devam ederse baba için hayat yeniden başlayacaktır. Yaaaaaa bu teröristler devam mı edecek böyle milleti kafasına göre haşlamaya, bir feudda Daniel Garcia tutacağım hayatta aklıma gelmezdi, haftaya partnerinin kim olacağını merak ediyorum. Aha SHELTON BENJAMIN AĞABEYYYYYY, balığı baştan kokutmuş. Ortada bir merdiven maçı varsa Benjamin talibi değil sahibidir, şahane bir galibiyet. Maryse’den fenasal bir Eyşanlık yolda gibi, bu senaryo her geçen şov daha da merak ettiriyor kendini. 3D vs. Hardy Boyz mu, sene sanki 2001… Çok tatlı bir nostalji olmuş, ama tinerci & psikolojik deli kardeşlerin kazanmasını istemezdim ya, 3D safındaydık bu maçta. Bir insan neden şu ekibin konuşmalarını merak eder ki, Allah iş güç nasip etsin diyoruz. Sırf şu işsiz kim diye düşündüğüm için bile merak ettim MOTY tayfanın konuşmaları çekime alan/ları. Harley Cameron tam bir npc vibeı verdi bize, ama burada iyi planlar yapılacak gibi, Tolga sarışın sever… Main evente kadın koyma işi bizi pek sarmıyor ama böyle bir maçı da neden main evente koydun diyemedim o ayrı konu, Shayna klasik ani galibiyetlerinden birini almış. Rhea’nın böyle sert bir yenilgiden sonra nasıl toparlanacağını merak ediyorum. İlk 2 hafta sende de benim gibi kaotik geçmişti, bu hafta biraz nefeslenme şovu olmuş, keyif aldım yine okurken. Eline sağlık.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
1
Nemeth inanılmaz bi cendere içinde sopa yemiş halde buldu kendini, karı uğruna kim vurduya gitti cidden. Kadınlara karşı Seyfo Dayı gibi oluyoruz şöyle işlerden dolayı, ama Nemeth’teki de uçkur şimdi… Neyse geçmiş olsun diyelim. Copeland vs. Tana ne iyi eşleşmeymiş lan, veteran oğlu veteran bir eşleşme cidden. Copeland galibiyeti güzel olmuş, Tana’nın bu yenilgiden sonraki toparlanma rotasını merak ediyoruz. Skye Blue istediğini almış ama bu BR kurtlar sofrası olacaktır bir tık, galibiyeti elde etmek hayli zor görünüyor kendisi için. Lucha Bros galibiyetinden memnunuz, vanilla midget takım sevmeyiz zira. Tana hemen yolunu çizmeye başlamış, kendisini bir menajerle izlemek farklı olacak. Asuka galibiyeti üzdü bir çıtır, Cargill kazansa daha mutlu olurduk. Merdiven maçı için iddialı bir Big Bill var ama cüsseli olmak bu tip maçlarda her zaman dezavantajdır, bakacaz durumlara. Austin Aries ağabeyin hala kafaya atmama işine şaşkınız, ama bu galibiyetten itibaren yükseliş devam ederse baba için hayat yeniden başlayacaktır. Yaaaaaa bu teröristler devam mı edecek böyle milleti kafasına göre haşlamaya, bir feudda Daniel Garcia tutacağım hayatta aklıma gelmezdi, haftaya partnerinin kim olacağını merak ediyorum. Aha SHELTON BENJAMIN AĞABEYYYYYY, balığı baştan kokutmuş. Ortada bir merdiven maçı varsa Benjamin talibi değil sahibidir, şahane bir galibiyet. Maryse’den fenasal bir Eyşanlık yolda gibi, bu senaryo her geçen şov daha da merak ettiriyor kendini. 3D vs. Hardy Boyz mu, sene sanki 2001… Çok tatlı bir nostalji olmuş, ama tinerci & psikolojik deli kardeşlerin kazanmasını istemezdim ya, 3D safındaydık bu maçta. Bir insan neden şu ekibin konuşmalarını merak eder ki, Allah iş güç nasip etsin diyoruz. Sırf şu işsiz kim diye düşündüğüm için bile merak ettim MOTY tayfanın konuşmaları çekime alan/ları. Harley Cameron tam bir npc vibeı verdi bize, ama burada iyi planlar yapılacak gibi, Tolga sarışın sever… Main evente kadın koyma işi bizi pek sarmıyor ama böyle bir maçı da neden main evente koydun diyemedim o ayrı konu, Shayna klasik ani galibiyetlerinden birini almış. Rhea’nın böyle sert bir yenilgiden sonra nasıl toparlanacağını merak ediyorum. İlk 2 hafta sende de benim gibi kaotik geçmişti, bu hafta biraz nefeslenme şovu olmuş, keyif aldım yine okurken. Eline sağlık.
Harley Cameron tespitine öldük yaaaaa. Bu arada MOTY tayfanın konuşmayı duyamadığı intihar eden var yaaaaaaaa, @Nature Boy . Adam maçı MOTY yerine Lucha Bros'a verdik diye trip attı. Benim de aklıma Daniel Garcia'nın olduğu bir feud izleyeceğin gelmezdi deriz, ilklerin şirketi PFW. Yorum için eline sağlık.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Harley Cameron tespitine öldük yaaaaa. Bu arada MOTY tayfanın konuşmayı duyamadığı intihar eden var yaaaaaaaa, @Nature Boy . Adam maçı MOTY yerine Lucha Bros'a verdik diye trip attı. Benim de aklıma Daniel Garcia'nın olduğu bir feud izleyeceğin gelmezdi deriz, ilklerin şirketi PFW. Yorum için eline sağlık.
Zaten sanal para işleri olmasaydı Taylan’dan maksimum porno editörü olurdu, bir kere de şaşırtsın şu çocuk ya.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
1
Prestige Explosion #4: Start The Count

Prestige Fight Wrestling Championship Match
Adam Copeland vs. Chris Jericho

Prestige Fight Tag Team Championship Match
Hardy Boyz (Jeff Hardy & Matt Hardy w/Lita) vs. Lucha Brothers (Penta Oscuro & Rey Fenix)

Prestige Fight Wrestling Women's Championship Match
Asuka vs. Shayna Baszler

Intercontinental Championship Ladder Match
Austin Aries vs. Bobby Roode vs. Davey Boy Smith Jr. vs. KENTA vs. Konosuke Takeshita vs. Nic Nemeth vs. Shelton Benjamin vs. Mike Mizanin

Tag Team Match
Ari Daivari & Muhammad Hassan vs. Daniel Garcia & ???

8-Women Battle Royal Match For Prestige Fight Wrestling Women's Championship Contendership
Beth Phoenix vs. Harley Cameron vs. IYO SKY vs. Jade Cargill vs. Maryse Mizanin vs. Natalya vs. Rhea Ripley vs. Skye Blue

Click here to login using your socials account