BAB EVRENİ Unlimited Crown Wrestling 2. Bölüm Yayında!

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
1
Ring savaş alanına döndü, bu Omega ile BD böyle dost olarak devam mı edecek hacı? MCMG için de maçlarını yaptılar bitti diye düşünüyordum, BCG'ye dişlerinden büyük rakipler geliyor. Shiozaki maç sonu kavgaya mahalleden abi getirecek adam gibi bir tavır takınmış, reDRagon'a çakabilir gibi geldiiiii. Aha! Yazıyı bitirdiğimiz anda yaşandı, fakat AXIZ ikilisi reDRagon'a ne kadar diş geçirebilir orası biraz şüpheli gibi geliyor. İnsan tag team turnuvasına AXIZ'i atar yaaaaaaaaaa. Gunns bu maçı bile hileyle hurdayla zar zor kazanıyorsa işleri zor gibi, fakat AXIZ turnuvada yoksa ve Gunns'ın önünde ReDragon engeli varsa AXIZ o maça karışır gibi geldi. 6v2 falan izleyeceğiz. Bu ne hacı Nexus mu geliyor? Lumis ile Dijak'a dediklerin düşündürdü, buna karşı çıkanın Trent Seven olması da şaşırttı. Ya Trent Seven'ı sağlam bir dayak ile pert edecekler, ya da kendilerine çekip terör estirecekler. Max Caster'ın kayfabe'in içinden geçmesi olmadı ama freestyle'lara iyi bir başlangıç yapmış. Acclaimed'da kolay rakibine aman vermemiş. Hacı maçı kazanmışsınız zaten niye adamları dövüyorsunuz? AXIZ'te yardıma gelirdi 6v2 finale çıkardınız. Adamlar büyük enayi çıktı, bunlar arenadan kovulduysa Jay White'ta şaklaban olacak, fakat bunlar tekrar arenaya girer gibime geliyor. ReDragon'da beleşten maça çıkacak abi yaaaaaaaa. Haydiiiiiii! Noluyor lan? Bak bunu hiç beklemiyordum, hele takım arkadaşları arenada kovulurken, max bunlar yine bir cinlik yapıp arenaya tekrar gelip kazandırtır falan diyordum. Bu fena ters köşeye yatırdı beni. Bu arada maçlar için de şunu söyleyeceğim, olmuş bitmiş bir olayı anlatıyormuş gibi değil de maçı halihazırda yaşanan bir olayı anlatıyormuş gibi yapsan daha güzel olur. Örn: Maçın sonlarında Jay White, Kenny Omega’yı crossface’e almıştır fakat Danielson koşarak Busaiku knee vurur ve pine gider yerine: Maçın sonlarında Jay White, Kenny Omega'yı Crossface'e alıyor fakat bu sırada Danielson koşarak Busaiku Knee vurarak pine gidiyor! olarak yazabilirsin.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Açılış segmentinde bütün main event kartları sunulmuş. Ben ileride Omega'dan bir ihanet vs bekliyorum. Shiozaki vs O'Reilly reelde olsa çok iyi olurdu. Maçı beğendim. O'Reilly'nin almasına şaşırmadım çünkü yükseleceği belli ve reDRagon etiketinden de Fish ile mevzusu ile birlikte çıkacaktır. Tag team kemerlerini ise MCMG alacak gibi duruyor. Fatu'nun Level 99 Boss gibi gelip çapulcuları ayıklaması müthiş :D Seven onun ve ekibinin ilk yemi olur. Caster'ın performansını sevdim. ABC biraz underrated kaldı ama bu takım divizyonunda normal. Şu an için takım divizyonu çok iyi gerçekten. White ise geçen haftadan bu yana olay bir isim ve kemeri alması şaşırtıcı olmadı kesinlikle beklediğim bir hamle idi. BC mevzuları iyi bir reign izletecektir. ABC'nin BC'ye dahil olup olmadığını anlamadım ama White onları da dahil ederse şirketi tam manasıyla domine eder.

White'ın bir süre rakipsiz kalması ve Omega-Bryan draması izlemek bu süreçte daha keyif verici olabilir hani şu an SD'de Knight-Orton-Styles izlediğimiz gibi.

Konular
10
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
0
Ring savaş alanına döndü, bu Omega ile BD böyle dost olarak devam mı edecek hacı? MCMG için de maçlarını yaptılar bitti diye düşünüyordum, BCG'ye dişlerinden büyük rakipler geliyor. Shiozaki maç sonu kavgaya mahalleden abi getirecek adam gibi bir tavır takınmış, reDRagon'a çakabilir gibi geldiiiii. Aha! Yazıyı bitirdiğimiz anda yaşandı, fakat AXIZ ikilisi reDRagon'a ne kadar diş geçirebilir orası biraz şüpheli gibi geliyor. İnsan tag team turnuvasına AXIZ'i atar yaaaaaaaaaa. Gunns bu maçı bile hileyle hurdayla zar zor kazanıyorsa işleri zor gibi, fakat AXIZ turnuvada yoksa ve Gunns'ın önünde ReDragon engeli varsa AXIZ o maça karışır gibi geldi. 6v2 falan izleyeceğiz. Bu ne hacı Nexus mu geliyor? Lumis ile Dijak'a dediklerin düşündürdü, buna karşı çıkanın Trent Seven olması da şaşırttı. Ya Trent Seven'ı sağlam bir dayak ile pert edecekler, ya da kendilerine çekip terör estirecekler. Max Caster'ın kayfabe'in içinden geçmesi olmadı ama freestyle'lara iyi bir başlangıç yapmış. Acclaimed'da kolay rakibine aman vermemiş. Hacı maçı kazanmışsınız zaten niye adamları dövüyorsunuz? AXIZ'te yardıma gelirdi 6v2 finale çıkardınız. Adamlar büyük enayi çıktı, bunlar arenadan kovulduysa Jay White'ta şaklaban olacak, fakat bunlar tekrar arenaya girer gibime geliyor. ReDragon'da beleşten maça çıkacak abi yaaaaaaaa. Haydiiiiiii! Noluyor lan? Bak bunu hiç beklemiyordum, hele takım arkadaşları arenada kovulurken, max bunlar yine bir cinlik yapıp arenaya tekrar gelip kazandırtır falan diyordum. Bu fena ters köşeye yatırdı beni. Bu arada maçlar için de şunu söyleyeceğim, olmuş bitmiş bir olayı anlatıyormuş gibi değil de maçı halihazırda yaşanan bir olayı anlatıyormuş gibi yapsan daha güzel olur. Örn: Maçın sonlarında Jay White, Kenny Omega’yı crossface’e almıştır fakat Danielson koşarak Busaiku knee vurur ve pine gider yerine: Maçın sonlarında Jay White, Kenny Omega'yı Crossface'e alıyor fakat bu sırada Danielson koşarak Busaiku Knee vurarak pine gidiyor! olarak yazabilirsin.
Şuan 2 aylık bir booking hazır. O yüzden olayların altında yatan sebepler yavaş yavaş ortaya çıkacak. Bu arada maç yazma konusunda haklısın. Eskiden kalma bir alışkanlık. Bundan sonra dediğin gibi yazacağım. Haftaya enteresan olaylar bizi bekliyor.

Konular
10
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
0
Açılış segmentinde bütün main event kartları sunulmuş. Ben ileride Omega'dan bir ihanet vs bekliyorum. Shiozaki vs O'Reilly reelde olsa çok iyi olurdu. Maçı beğendim. O'Reilly'nin almasına şaşırmadım çünkü yükseleceği belli ve reDRagon etiketinden de Fish ile mevzusu ile birlikte çıkacaktır. Tag team kemerlerini ise MCMG alacak gibi duruyor. Fatu'nun Level 99 Boss gibi gelip çapulcuları ayıklaması müthiş :D Seven onun ve ekibinin ilk yemi olur. Caster'ın performansını sevdim. ABC biraz underrated kaldı ama bu takım divizyonunda normal. Şu an için takım divizyonu çok iyi gerçekten. White ise geçen haftadan bu yana olay bir isim ve kemeri alması şaşırtıcı olmadı kesinlikle beklediğim bir hamle idi. BC mevzuları iyi bir reign izletecektir. ABC'nin BC'ye dahil olup olmadığını anlamadım ama White onları da dahil ederse şirketi tam manasıyla domine eder.

White'ın bir süre rakipsiz kalması ve Omega-Bryan draması izlemek bu süreçte daha keyif verici olabilir hani şu an SD'de Knight-Orton-Styles izlediğimiz gibi.
Şuana kadar Bab'larımda gördüğüm en iyi yorum. Gerçek zamanlı olmasa şuan 4. Haftayı paylaşmış olacaktım. Güzel şeyler göreceğiz. Özellikle Main Event potası hareketlenecek.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Jay White’ın promoya hakaretamiz laflarla girişme şekli patlattı aldjqşsjajdjwkdnwldnwlsj. Main event öncesi açılıştaki fragmanlı brawlları severiz, bu şovda da onlardan birisi yaşanmış. Oyyyyy beklenen maç gelmiş sonunda, ama O’Reilly kazanmış Fish nasiplenmiş galibiyetten dedemin hareketler feci eğlendirdi bizi. Buradan Fish heel turn kokuları alıyoruz feci bir şekilde, daha da iyi olur ya zaten ben O’Reilly’nin tekli ilerlemesi taraftarıyım. Derken bir takım daha oluşmuş, AXIZ’in yapabileceklerini merak ediyorum ama bu ekip de bence çok uzun ömürlü olmayacak. Turnuva maçlarını da Gunns, MCMG ve Acclaimed kazanır gibi. Finalde MCMG vs. reDRagon izleyeceğimizi düşünüyorum. Derken ilk tahminimiz tutmuş bile, gönülden GYV geçse bile senaryoların güncel durumu ibreyi Gunns’a çevirmişti. Beraber poligona giden tayfanın alakasızlık bağırttı puhahahahaahah. Fatu ve Gotch’un yeni ekip günün sonunda nasıl bir hal alacak çok merak ediyorum. Bence Seven zaten ekibe çoktan dahil oldu ve tüm bunlar bir planın parçasıymış gibi geldi bana. Aha 2/2 yapmışız Acclaimed da almış, Caster’ın freeye bayıldık. NEEEEEEE? Oğlum bu adamlar eşşek mi lan, daha az önce yendikleri adamlara arka alanda dayak atıp turnuvadan diskalifiye oldular, vallahi dünya böyle bir mallık görmedi. Neyse bizim işimize geldi ya, hem tahminler tuttu hem de gönlümüzden geçen takım tur atlamış oldu. Heh sonunda main event geldi çattı. BC Gold’un arenadan kovulması çok iyi, keyifli ve salçasız bir maç izleyeceğiz demektir bu. Oooooo maçın son bölümlerindeki sekanslar harika, White’ın galibiyeti mutlu etti bizi. BC Gold olmadan iki büyük ismi tek maçta yenebilmek büyük iş ve rüştünü ispatlayacak cinsten bir sonuç olmuş. Şirket tarihinin ilk şampiyonuna selam durmak hasıl oldu.🫡 Eline sağlık hoca, keyifli şovdu.

Konular
56
Beğeni sayısı
1,144
PG Nakit
730
Açılış epey hareketli olmuş, her telden adam var. Shiozaki kimdir tanımam etmem, O'Reilly'in kazanmasına sevindim ama Fish ile aralarındaki gerginlik hiç hoşuma gitmedi. Kısa zamanda bir ayrılık geliyor gibi o tarafa ama hayırlısı, ben bir süre daha TT izlemek isterdim onları. Benim takımlar turnuvasındaki favorim MCMG, onların alması için gerekli lobiyi yapmaya çalışacağız. Bu Fatu'ların ekip işleri epey karıştırabilir diye düşünüyorum, güzel de olur. İsimlerin Simon Gotch dahil neredeyse hepsi vazgeçilmiş isimler bana göre. Ne çıkacak oradan onu da merak ettik, ama bu The Gunns ekibinin turnuvadan atılması dahil her şey okları MCMG'e çıkartıyor gibi ya. Main-Event oldukça cesur bir tercih olmuş bana göre, Omega, Bryan ve White arasından White'i 3'e koyardım ben açıkçası. Diğer iki isimden birisi kazansa daha mutlu olurduk ama kısa sürede kaybetmesini bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok, ellerine sağlık hoca gayet güzel şov olmuş.

Click here to login using your socials account