Shawn Mı Yoksa Bret Mi?

Hangisi Daha İyi?

• Shawn Michaels

Oy: 10 58.8%
  • Bret Hart

Oy: 7 41.2%

• Kullanılan toplam oy
    17

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Shawn Michaels. Çünkü izlerken bana daha çok zevk veriyor. Bret Hart'dan iyi olduğunu yazmaya çalışırsam @Nature Boy uzun uzun gelecek şimdi. O yüzden sadece HBK diyip kaçalım.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,086
Beğeni sayısı
1,620
PG Nakit
385
1
Biri Shawn Micheals'ın kişiliğini güreşinden ayrımamız gerekir demiş, ne kişiliği? Forza Bret The Hitman Hart.
Benim o adam! Dahil etmemiz gerektiğini kabul ediyorum ama bunu dahil ettiğimizde de karşı taraf paso kişilik konuşmaya başlıyor. Yani bu tartışmalarda Bret'i öne koyan kimseyle sıkıntım yok zaten benim. Bunu yapmak için Shawn'ı absürt derecede dibe sokmaya gerek yok.

NoOne

Rafine Düşünceler Merkezi
Konular
0
Beğeni sayısı
37
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Sting
Benim o adam! Dahil etmemiz gerektiğini kabul ediyorum ama bunu dahil ettiğimizde de karşı taraf paso kişilik konuşmaya başlıyor. Yani bu tartışmalarda Bret'i öne koyan kimseyle sıkıntım yok zaten benim. Bunu yapmak için Shawn'ı absürt derecede dibe sokmaya gerek yok.
Shawn Micheals adam mıdır sizce?

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Shawn Michaels. Çünkü izlerken bana daha çok zevk veriyor. Bret Hart'dan iyi olduğunu yazmaya çalışırsam @Nature Boy uzun uzun gelecek şimdi. O yüzden sadece HBK diyip kaçalım.
Çocukken Bret’i izleyebilseydin sana Bret daha fazla zevk verirdi. Birbirimizi tanıyoruz, nostalji namına burada forumun büyük çoğunluğu.
Seninle anlaşamadığımız iki konu var: Shawn Michaels ve Brian Kendrick.

NoOne

Rafine Düşünceler Merkezi
Konular
0
Beğeni sayısı
37
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Sting
Çocukken Bret’i izleyebilseydin sana Bret daha fazla zevk verirdi. Birbirimizi tanıyoruz, nostalji namına burada forumun büyük çoğunluğu.

Seninle anlaşamadığımız iki konu var: Shawn Michaels ve Brian Kendrick.
Brian Kendrick adamdır hoca.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: