BAB Be a Booker Genel Sohbet Konusu

Emrevitus

🔥 The Boss 🔥
Konular
978
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Bu son açtığım çok içime sindi kadrolar az biliyorum ama onlara sonradan adam da ekleyeceğim. Promk falan baya akar. İçimdeki hikaye yazma aşkınj buraya aktarıyoruz. Kimsenin takip etmemesi benim için iyi zaten kasmadan kafama göre yazar geçerim.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Önceki BaB'da 2 bölüm yazmıştım fakat bu sefer sıfırdan yapacağım. onda da Biraz detaylı yazıyordum.. Hatta örnek atabilirim sana istersen.
Şov örneğine baktım.

Gerek kadrodaki isimler, gerek yazış şeklin World of Sports kafasında. Hardcore tandanslı adamlardan, entertainerlardan uzak durmak lazım mümkün mertebe. Verdiğin listede bu profile uygun bir tek Regal var.

Tavsiye olarak isimler yerine profillere odaklanmanı öneririm.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
42
Beğeni sayısı
625
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Şov örneğine baktım.

Gerek kadrodaki isimler, gerek yazış şeklin World of Sports kafasında. Hardcore tandanslı adamlardan, entertainerlardan uzak durmak lazım mümkün mertebe. Verdiğin listede bu profile uygun bir tek Regal var.

Tavsiye olarak isimler yerine profillere odaklanmanı öneririm.

Valla seçimleri yaptık bile kral. Birde dediğim gibi yazım şeklini biraz değiştireceğim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,572
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
EWR'de yaptığım şovları keyfi paylaşacağım bi BAB açasım var. EWR'da Backyard company olarak başlayıp global şirket olma serüveni her zaman sarmıştır bakalım uzun süre sonra yine aynı etkiyi yapacak mı?
Özlemişiz bu adamdan BAB okumayı, bekliyoruz merakla.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: