BAB Be a Booker Genel Sohbet Konusu

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Ben bir BaB açmak istiyorum da konusunu bulamıyorum. Mesela aklımda AEW'nun başlangıcı vs. de var ama başka şirketlerden transfer nasıl yaopacağımı vs. bilmiyorum. O yüzden aklımda hala bir şey yok. Belki birkaç kişi daha olursa evren açabiliriz.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Kafamda çok yaratıcı bir fikir var. Hazır BaB forumu aktifken bu hafta falan başlamak istiyorum Allah'ın izniyle. Bayağı orijinal bir fikir olacak bu sanırım daha önce olmadıysa.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,427
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Beni de dürtüklemeye başladı Be a Booker perileri, kaç yıl oldu bir şeyler yazmayalı buralarda… Ama tam karar veremiyorum. Sizce ortaya karışık kendi rosterımı oluşturup sıfırdan bir şirket mi kurayım yoksa WWE’nin bookingini günümüzden ya da belirli bir dönemden devralmalı bir BaB mı olsun?

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Beni de dürtüklemeye başladı Be a Booker perileri, kaç yıl oldu bir şeyler yazmayalı buralarda… Ama tam karar veremiyorum. Sizce ortaya karışık kendi rosterımı oluşturup sıfırdan bir şirket mi kurayım yoksa WWE’nin bookingini günümüzden ya da belirli bir dönemden devralmalı bir BaB mı olsun?
Proje 1985, şeklinde bir bab evreni patlar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: