Çeviri w/ sad edit | "𝐵𝑢 𝑏𝑖𝑟 𝑣𝑒𝑑𝑎 𝑑𝑒𝑔̆𝑖𝑙" - Wes Lee

keka

🍓
Konular
33
Beğeni sayısı
840
PG Nakit
225

Wes Lee: "Biliyorsunuz, Deadline'a dört gün kaldı. Total Mortage Arena'nın her bir karesinde Dominik Mysterio'yu karım yapmak güzel olabilirdi. O bir, iki, üçü duymayı, sonrasında Alicia'nın güzel ve meleklere özgü sesiyle yeni NXT Kuzey Amerika Şampiyonu, Wes Lee diye bağırmasını... Ama ne yazık ki, bunlar olmayacak. Bunu hissetmek değil, biliyorum. Erkek erkeğe, teke tek açıldığımızda Dominik Mysterio batı yakasının kralının yüreğiyle baş edemez. Aynı yürek, ortaya çıkabilecek her koşulda, her rakibi yener. Hepinizin her bir hafta alkışlayıp desteklediği, bana yapabileceğimi hayal dahi edemeyeceğim şeyleri yapma gücünü veren aynı yürek. Ama bu... Şu anda bir işe yaramayacak. Bacaklarımı hissettirmiyor. Şu anda burada durup sizinle konuşurken yaşadığım dayanılmaz acıyı ortadan kaldırmayacak. Bunun için gereken şey ameliyat ve zaman. Beni bir daha ne zaman göreceğinizden emin değilim. Ama küllerimden doğup bu NXT ringine ayak basmış en büyük şampiyonlardan biri olduğum gibi, bunu başaran en iyilerden biri olarak mirasımı daha da sağlamlaştırmak için geri döneceğim. Şimdi... Bu bir veda değil. Benim için her şey bitti demek hiç doğru olmaz. Şimdilik... Sonra görüşürüz demek daha iyidir."

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Forum tarihinin en iyi konusu. Başa sabitlenmeli Wes Lee geri dönene kadar. Allah çarpsın gözler dolu okuduk, edite bak.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: