RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟏𝟖 "𝘏𝘰𝘥𝘰𝘳"

PGW: Son Eklenen Parta Git

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,675
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Tek kişilik Bang Bang Gang'den gangbang yiyeceksiniz diye yorumladım.

Takipteyiz şovda, sahalara döndük.
Valla geçen hafta 3'e 2 triple penetration yedik. Bu hafta da double penetration'u kaldıramaz bu yürek. Debut mebut demeyeceğiz vuracağız kırbacı kusura bakma kral.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Tommaso Ciampa vs. Bron Breakker - PURE CHAMPIONSHIP: Kemer el değiştirecek gibi geliyor bana ama bakalım.
The Sex vs. Bullet Club Gold : KOYAR GEÇERİZ SIKINTI YOK GEÇEN HAFTANIN TELAFİSİ ŞART
Will Ospreay, PGW Championship için Open Challenge yapıyor! : Askere gitmeden son bi kerane yapayım demiş çiftçinin dostu ospreay.
HOLD THE DOOR: BU NE AG?

Şov başlığını da Hodor=Otis karakterlerinin benzeşmesinden niyese Otis'le alakalı bir şey gibi anladım ben ama belki de alakasızdır. Elite'in bitmesine az kaldı diye tahmin ediyorum. Yandan seçtiğim karakterlerin aşırı pasif kalması kötü oldu. Bu haftaki k.gösterisini de ona binaen açmıştık senaryoya yedirerek.

Edit: Bir araştırdım Hodor ne demekmiş diye. Ulan var ya imge seksinden güzeli yok.
KANKA GAME OF THRONES DA İZLERSİN AMA YA SEKS SAHNELERİ İÇİN

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,304
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Valla geçen hafta 3'e 2 triple penetration yedik. Bu hafta da double penetration'u kaldıramaz bu yürek. Debut mebut demeyeceğiz vuracağız kırbacı kusura bakma kral.
Şimdiden eline sağlık Özer'cim olur da bir feud çıkarsa.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,675
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
KANKA GAME OF THRONES DA İZLERSİN AMA YA SEKS SAHNELERİ İÇİN
Kanka izledim de Hodor'un açılımının ne olduğunu bilmiyordum. Seks sahnesi izlemek istesem Val Venis def. Wes Lee maçları izlerim, sağol. ;););)

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
177
Beğeni sayısı
2,246
PG Nakit
990
1
Elimde pazara kadar okumam gereken 3 kitap, çalışıp üzerine paper yazmam gereken bir makale ve çevirisine başlamam gereken bir başka kitap var. Daha şirket için hazırlamam gereken içerikleri, çalışmam gereken dersleri saymıyorum.

Bu süreçte canlı şov takibi için elimdeki işlerden bazılarını savsaklamam gerekiyor. Bu yüzden ekibin anlayışına sığınıyorum. Canlı şov takibinde buraya vakfettiğim sürede yoğunluktan kaynaklanan işlerimi halledip; şovu bittikten sonra yarım saat, 40 dakikada okuyup her zaman yaptığım detaylı yorumları yapmaya devam edeceğim.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: