RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟏𝟖 "𝘏𝘰𝘥𝘰𝘳"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,305
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Bıraktığımız yerden bi yorumlayalım.
Ospreay'i tekrar ringde görmek güzel oldu. Ayrıca oynadığı takdirde yüksek beklenti yaratması çok olası olan Thomas Fish de nihayet geldi.
Alberto El Patron hikayesi de film tadında olmuş. Mayhem'in desteği ve akabinde Yota'nın belirleyici rol oynaması şahsımı şaşırtan detaylar oldu. AOP'u ve Batista'yı ekarte eden El Patron, gurulu bir kaybeden olarak kemere veda etti. Ama bu otorite işi yakın zamanda büyük patlar. Harika bir build-up var şimdiden ve hikayenin çok sayıda güreşçiyi içerebilme potansiyeli, yaşanacak olayları daha heyecanlı hale getiriyor. Barış'ı da ayrıca şampiyonluğu için tebrik ediyorum. Ekibin eline sağlık.

Black Widow

ultrAslan
Konular
800
Beğeni sayısı
914
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Patron muhteşem bir ceza verdi Alberto'ya. Bakalım bu beladan kurtulabilecek mi?

Ciampa'nın kazanmasını beklerdim ama Bron Breakker'da hak etti tebrikler.

Olm cidden Alberto'nun başı belada bakalım nasıl girecek merakla okumaya devam.

İlk ciddi maçım yenilsem de muhteşem geçti. Jey Uso ile işimiz bitmedi bu iş burada bitmedi ama bana denk bir güreşçiyle karşılaştığım için mutluyum.

Alberto çıldırmış durumda ve herşeyini veriyor. Bakalım o maça çıkabilecek mi? Bir özür dileseydi bunlar olmazdı.

The Sex fena çarpıldı. Kdklclfjfşf Rakipleri çok sağlam. Bu Feudu kesinlikle takip edeceğim.

Olm kafa atmak nedir lan yuh. Bu adam maça gelse bile kazanması imkansız ya!

Will Ospreay'i kemerden uzaklaştırmak çok zor olacak. Tebrikler.

Olm çok üzüldüm lan cidden çok uğraştı keşke özür dileseydi kemer de gitti. Humberto'ya tebrikler derken şov muazzamdı patron cidden çok keyif aldım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: