En İyi GTA Ana Karakteri Niko Bellic'dir

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
360
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Annesi için döndüğü koca bir şehir karşısındaydı. Polisler tarafından en kral mobbingi gördü. Ballalar sokakta bisiklet bile sürdürmüyordu. Ağabeyi ve Cesar Vialpando hariç herkes onu sattı. Ama en sonunda herkesi kucağa aldı. Daha iyisi gelmedi gelmeyecek malesef.
Büyüdüğü mahalleyi bırakıp San Fierro'da araba çalıp elin Çinlisinin ayak işlerini yapan, Las Venturas'da kumarhane işleten, işi bitmiş bir rapçiye albüm yaptıran, kardeşini hapishanede yalnızlığa hükmeden bir adamdan çok daha iyileri var dostum. Sweet ağabey olmasa Grove Street Families yok olmuştu.(Sweet ağabey işlerden elini ayağını çekince yok oldu zaten.)

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
984
PG Nakit
325
Büyüdüğü mahalleyi bırakıp San Fierro'da araba çalıp elin Çinlisinin ayak işlerini yapan, Las Venturas'da kumarhane işleten, işi bitmiş bir rapçiye albüm yaptıran, kardeşini hapishanede yalnızlığa hükmeden bir adamdan çok daha iyileri var dostum. Sweet ağabey olmasa Grove Street Families yok olmuştu.(Sweet ağabey işlerden elini ayağını çekince yok oldu zaten.)

Zor zamanların zor çözümleri vardır. Hepsi gerekiyordu. Eğer her şey sarmal bir yapıdaysa CJ olmasa Sweet diye biri yoktu.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
340
Beğeni sayısı
611
PG Nakit
1,050
Kardeşini hapishanede yalnızlığa hükmeden mi? Adam kardeşini hapisten çıkarmak için uçak uçurmayı öğrenip gemiden savaş uçağı çaldı. CJ olmasa Sweet hapishanede yan hücredeki çocuk istismarcısı ve beyaz ırkçısı adamlar tarafından gebertilip giderdi.

Ayrıca Grove Street Families'in ben de ta.. CJ gelmiş malikanelerimiz mülklerimiz var çok para kazandık diyor bu Sweet çıkmış beni anamın evine götür diyor hay senin o hayatında mahallesinden çıkmamış vizyonsuzluğunu sokakta kendin gibi zenci ama mor giyen birini öldürünce adam mı oldun aferin.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
360
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga

@Danke Soru işareti girer ama bir yere de. 😛

Kendi yönettiği çetesinin başka bir kolu tarafından tuzağa düşürülmüş kardeşim ne var burada? Kardeşini aramayacak da kimi arayacak Ken Rosenborg'u mu? Adamın hapishanede çürük ıspanak yemekten bağırsakları bağlanmış CJ'in yok rap yapıyoruz yok yeni kıyafetler alalım demesi falan... Ağabeye söylenmez böyle sözler.

Kardeşini hapishanede yalnızlığa hükmeden mi? Adam kardeşini hapisten çıkarmak için uçak uçurmayı öğrenip gemiden savaş uçağı çaldı. CJ olmasa Sweet hapishanede yan hücredeki çocuk istismarcısı ve beyaz ırkçısı adamlar tarafından gebertilip giderdi.

Ayrıca Grove Street Families'in ben de ta.. CJ gelmiş malikanelerimiz mülklerimiz var çok para kazandık diyor bu Sweet çıkmış beni anamın evine götür diyor hay senin o hayatında mahallesinden çıkmamış vizyonsuzluğunu sokakta kendin gibi zenci ama mor giyen birini öldürünce adam mı oldun aferin.

Sweet ağabeyi hapishanede öldürmeye kimse yeltenemez. Anamın evi demesi ise tamamen ana ocağı özlemi... Hapishaneden yeni çıkmış adam en çok anasının evini özler.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
521
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
CJ cidden Sweet'in tutuklanmasından Mike Toreno ile tanışmasına kadar bomboş bir hayat geçirdi Cesar ile beraber keyfine baktı sonra Toreno, Sweet'i kurtarınca "bak ağabey neler neler yaptım ehehehe" ayağına yattı. CJ hiçbir zaman kendisini Grove Street'e ait hissetmedi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: