RPG Hayali Podcast #1 w/ Broken Dreams & jaques & keka

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Ağzınıza sağlık, o Chairman’in de ağız dolar da. Çok keyifli olmuş, güncel sorularla daha da güzel ve keyifli olur.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,840
PG Nakit
865
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Baştan sona dinledik. Keyifli sohbet olmuş. RPG'ye yeni yüzlerin pek girmemesi konusu benim adıma önemli. DC'de bir kere biri beni rpg grubuna almıştı. Hakikaten çok oynayan var bu oyunu aslında ama platformlar farklı olduğundan denk gelemiyoruz. Bu veletleri ivedilikle buraya çekmek lazım. Hikaye odaklı çocuklar kalacaktır. Kadronun dar olması kekanın dediği gibi bence de daha avantajlı bir durum ama ayda 1-2 yeni çarın gelmesi de kadroyu tazeler. Farklılık katar. Ağzınıza sağlık.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
45
Beğeni sayısı
592
PG Nakit
200
gtw.png

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Baştan sona dinledik. Keyifli sohbet olmuş. RPG'ye yeni yüzlerin pek girmemesi konusu benim adıma önemli. DC'de bir kere biri beni rpg grubuna almıştı. Hakikaten çok oynayan var bu oyunu aslında ama platformlar farklı olduğundan denk gelemiyoruz. Bu veletleri ivedilikle buraya çekmek lazım. Hikaye odaklı çocuklar kalacaktır. Kadronun dar olması kekanın dediği gibi bence de daha avantajlı bir durum ama ayda 1-2 yeni çarın gelmesi de kadroyu tazeler. Farklılık katar. Ağzınıza sağlık.
Hepsi toxic abi vallaha. Burada olgun karaktere sahip birkaç kişi var onlar yetiyor bence buraya.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: