RPG Hayali Podcast #1 w/ Broken Dreams & jaques & keka

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
177
Beğeni sayısı
1,397
PG Nakit
0

@Heartbroken Kid'in bu konuda son derece başarılı şekilde yaptığı işi gördük. Orada konuk olan ilk iki forum üyesine sık sık RPG ile ilgili sorular geldiğini de. Biz de RPG'nin başlaması üzerine tam olarak yarım yıl geçtiği ve "kışın oyun biter" algısının tamamen yıkıldığı, oyunun prime dönemini yaşadığımız bir süre zarfındayken PURE'da yaptığımız gibi bir podcast çıkarmak istedik. Bu podcastte @Broken Dreams moderatör olarak aramızda bulunacak. @jaques her RPG'de olduğu gibi burada da sükse yaratmış oyunculardan biri olarak bizimle sohbet edecek. Bununla birlikte oyunun başladığı ilk şov hariç en başından beri yazar ekibinde olan ve çoğu senaryoya, karaktere hakim bir yazar olarak @keka'da şeffaf şekilde aramızda olacak. Sorum jaques'e ...., sorum keka'ya ..... gibisinden sorunuzu istediğiniz kişiye sorabilirsiniz. Broken Dreams moderatör olarak aramızda olsa da ona da sorabilmekte özgürsünüz.

Soru soran oyuncularımızdan birini, ikinci bölümde konuk almak istiyoruz. Her oyuncumuzun olabildiğince katılımını ve soru sormasını bekliyoruz. Ve ek olarak bir duyuru yapayım, yakın zamanda bir Slammy Awards 2023 şovu gerçekleştireceğiz. Bu podcast, şovun ve katılım anketinin duyurulmasından sonra gerçekleşeceği için o konuda da sorularınıza açığız.

Arkadaşlar belirtme ihtiyacı duydum, yazar olarak da programda biri olduğu için gerek karakterinizle gerek senaryonuzla gerek ekiple ilgili her şeyi sorabilirsiniz. Zaten kimlik ifşası biraz da bu program içindi. Ses değiştirme falan işine girmek biraz psikopatlık olurdu.​

Son düzenleme:

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Öncelikle konsepti çok beğendim bu işin devamını diliyorum.

Erkin'i ve ekibi öncelikle RPG için tebrik ediyorum çünkü bu zamana kadar beklediğimden daha iyi bir işleyiş ve iş çıktı.

İlk sorularımızı @keka ya soralım.
1. Ayrı ayrı hem yazar olarak hem oyuncu olarak yaptığından en çok pişmanlık duyduğu iş?
2. Oynamaktan en çok zevk aldığı karakter?
3. Emekliliği ne zaman düşünüyorsun sen de bizim gibi çocuklarımızı bekleyecek misin?
4. House of Truth özlendi mi?
5. RPG Mount Rushmore'unda kimler var?

Şimdiki sorularım @jaques için gelsin.
1. Benim hakkımda ne düş? Şaka şaka böyle bir soru yok.
Gerçek 1. sorum oynamış olduğu karakterler arasında birini silmek zorunda kalsan neyi silersin?
2. Oynarken yarım kaldığını düşündüğü bir karakter oldu mu?
3. Sen de House of Truth'u özledin mi?
4. Senin RPG Mount Rushmore'unda kimler var?
5. Hangi güreşçiyi oynarak emekli olmak istersin?

Moderatörümüzü @Broken Dreams ide tek bırakmayalım ona da sorular soralım.

1. Facebook RPGleri mi forum RPGleri mi?
2. Oynamak isteyip de oynayamadığın güreşçi kim var?
3. Senin RPG Mount Rushmore'unda kimler var?
4. En son hangi karakteri oynayarak emekli olmak istersin?
5. Oynamaktan en çok pişmanlık duyduğun karakter hangisi?

Çok bile sordum güzel bir içerik çıkacağına eminim.

Son düzenleme:

Heartbroken Kid

real lies
Konular
192
Beğeni sayısı
1,009
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Ben de tam diyordum Eremnur'dan sonra keka ile Broken Dreams'i denkleştirebilir miym diye, adamlar kendi programlarını yaptı. Elinize, ağzınıza sağlık şimdiden.

-> keka
O kadar uğraşıp (5dk) custom titantron yaptım, neden kullanılmıyor solo maçlarımda?

-> keka
Sex'e TTC verilmesi neden bu kadar uzun sürdü, şirketin başından beri en iyi takımız bence. Çok geçe kaldı kemerler, bunun sebebi nedir?

-> keka
Breaking Bad'in Double or Nothing'e dönmesinin arkasında bir plan iptali var sanki. Varsa nedir dosto?

-> keka
Gece rüyasında Garza's vs. The SEX maçı bookluyor mu?

-> aelci
Çöl senaryosu işlenirken El Jefe'nin kendisi çıkacağını biliyor muydu?

-> aelci
Vizeler ne zaman bitenzi?

-> aelci
Humberto'ya yaptığı ayıptan sonra iki yakasının bir araya gelmemesi hakkında ne düşünüyor?

-> soylemez
intihar için en etkili ilaçlar.

Son düzenleme:
Konular
849
Beğeni sayısı
1,249
PG Nakit
1,690
Favori Güreşçi
Jey Uso & Shawn Michaels
Normal programdaki hakkımda ne düşünüyor sorusunu değiştirip bu sefer yeni aldığımız karakter hakkında ne düşündüklerini soralım.

RPG'nin bu kadar gideceğini düşünüyorlar mıydı yoksa 2-3 ay sürüp kapanma geleceğini mi düşünüyorlardı?

Hepinizin şu ana kadar oynamayı en çok sevdiği karakterler kimlerdir?

Punk City

Elite
Konular
137
Beğeni sayısı
260
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
BU NE KANKA YA KAFAYI YERSİN

ben hem @Broken Dreams , @jaques hem de @keka ya soracağım... teker teker cevaplarsanız ölmezsiniz aga yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

AGALAR RENE DUPREE GERİ GELMELİ Mİ?
YANINDA MADONNA OLMALI MI?
SİZCE RPG MUHABBETİNDE YAŞIN ÖNEMİ VAR MI?
SİZLER YAŞADIKÇA DEVAM EDER Mİ?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: