PG.net Sohbet Konusu

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
725
Özel KOC031 jeti hazırlanmış, Sabiha Gökçen havalimanında bir karışıklık var, her an bilimsel bir pipebomb görebiliriz. -Yağız Sabuncuoğlu
Yanlış yapmışsın.

Özel KOC031 jeti hazırlanmış
Sabiha Gökçen havalimanında bir karışıklık var
her an bilimsel bir pipebomb görebiliriz
-
Yağız Sabuncuoğlu

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,706
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Baba bu saatte ne düğünü a.. ya. Mahalle düğünlerinin en sevmediğim yanı. Saat 11e gelirken bir açıldı müzik gibeyim ya.
Vallahi pandemiye kadar düğünlerde yemek dağıtma işi bana kaldı birkaç kere. Bir iki güzel oluyor ama her hafta sonu olunca bıkıyor insan.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,332
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Vallahi pandemiye kadar düğünlerde yemek dağıtma işi bana kaldı birkaç kere. Bir iki güzel oluyor ama her hafta sonu olunca bıkıyor insan.
Çocukken bayılırdım böyle ortamlara. Şimdi ise midemi bulandırıyor. Bu şekilde eğlence olgusuna karşı değilim. Millet eğlensin tabi de bu saatte başlamasın be abi.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,706
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Çocukken bayılırdım böyle ortamlara. Şimdi ise midemi bulandırıyor. Bu şekilde eğlence olgusuna karşı değilim. Millet eğlensin tabi de bu saatte başlamasın be abi.
Saati dışında bana sıkıntılı gelen şey çok sesli olması. Başım ağrıyor bütün gün ya. Hele konvoy bir geçiyorsa, o zaman yandın. Korna sesleri ve tabanca atışları bitmiyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: