PG.net Sohbet Konusu

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
8. sınıfta bizim köyde yeterince çocuk olmamasından o zamandan git gele başladık, lise de öyle geçti. Ama vallahi üstüne üniversite bitirdim artık, eskide kaldı bayağı.
Annemin köyde de hiç çocuk yoktu, 3 ay kalmıştım yazın ve hayatımın en sıkıcı birkaç yazından biriydi. Tüm gün annem ve teyzemleydim ve yapacak hiçbir şey yoktu.

Onun dışında 6 yaşından bu yana şehirdeyiz ya. Ama çok özlüyorum babamın köyünü. O sıralar öyle fastfood falan bilmezdik aga, gider komşunun bahçesinden yeşil soğan çalar ekmeğin arasına çökelikle beraber yerdik.

Köy iyidir.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,705
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Annemin köyde de hiç çocuk yoktu, 3 ay kalmıştım yazın ve hayatımın en sıkıcı birkaç yazından biriydi. Tüm gün annem ve teyzemleydim ve yapacak hiçbir şey yoktu.

Onun dışında 6 yaşından bu yana şehirdeyiz ya. Ama çok özlüyorum babamın köyünü. O sıralar öyle fastfood falan bilmezdik aga, gider komşunun bahçesinden yeşil soğan çalar ekmeğin arasına çökelikle beraber yerdik.

Köy iyidir.
Ben şehirde yaşamaya çalıştım bir süre ama kalabalık fobim var. Bursa'ya gittiğimde bile çok sıkışıyorum. Doğduğumdan beri köyde olduğum için herhalde, alışamadık dışarı.

Tarla yaşamının bir şeyi de organik olmasına alışıyorsun ya. Ben küçüklüğümden beri kendi tarlamızdan yedim ne yediysem. Annem her yemeği zeytin yağı ile yaptı, diğer yağları yiyemiyorum. Vallahi nasıl bırakacağım onu düşünüyorum.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,332
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Ben şehirde yaşamaya çalıştım bir süre ama kalabalık fobim var. Bursa'ya gittiğimde bile çok sıkışıyorum. Doğduğumdan beri köyde olduğum için herhalde, alışamadık dışarı.

Tarla yaşamının bir şeyi de organik olmasına alışıyorsun ya. Ben küçüklüğümden beri kendi tarlamızdan yedim ne yediysem. Annem her yemeği zeytin yağı ile yaptı, diğer yağları yiyemiyorum. Vallahi nasıl bırakacağım onu düşünüyorum.
Yeşil zeytin.. Yeşil zeytinsiz kahvaltı yapamam usta...

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker

Organik beslenmeye çok fena özeniyorum. IBS hastası olduğumdan şart bana, ama burada satılan her şey paketli olduğundan ne yesem dokunuyor.

Taşrada geçen slice of life serileri olur ya senin hayatını öyle canlandırdım gözümde şu an kardesim. shshshshs

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,705
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Yeşil zeytin.. Yeşil zeytinsiz kahvaltı yapamam usta...
Zeytin acayip bir bağımlılık ya. Ben bazen sırf atıştırmalık olsun diye yiyorum zeytini. Hazırı hiçbir şeye benzemiyor.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,705
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Organik beslenmeye çok fena özeniyorum. IBS hastası olduğumdan şart bana, ama burada satılan her şey paketli olduğundan ne yesem dokunuyor.

Taşrada geçen slice of life serileri olur ya senin hayatını öyle canlandırdım gözümde şu an kardesim. shshshshs
Slice of life tarzına benziyor aslında bir tık. Hatta böyle etkileyebileceğim bir şehirli kız olsa romcom bile olur.

Vallahi ben bir sene üni için dışarıda kaldım, yemin ediyorum yemek yiyesim gelmiyordu. Özellikle kahvaltıda kendi sebzelerin olmayınca hiç tadı yok. Keşke mümkün olsa da herkes deneyebilse.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: