PG.net Sohbet Konusu

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Harika bir inceleme yapmış gerçekten Tunca'nın kardeşi. Oray Bey ve ikiz kardeşi Koray Bey'in psikolojisini daha net anlamamız için ikilinin Servet babanın yanında kaldığı dönemlerin flashbackini görmemiz lazım.

Akıl hastanesi teorisi çok yaş bence.

Tunca özellikle gizem yaratıyor falan bence çok farklı bir şey çıkacak. Her halükarda serinin hastayız. Yine de Dursun&Veysel evreni> Oray Bey evreni diyoruz. 😔
Dursun ve Veysel evreni de lore olarak iyi ama benim favorim Oray Bey. Ama bence en büyük gizem Fahri Abi. Hem Avengers ve JL üyelerini yetiştiriyor hem de Star Wars evrenine gidip orada da kuşağını çözüyor. Evrenler arası dolandırıcı öğretmen. Tunca harbi çok büyük adam.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Dursun ve Veysel evreni de lore olarak iyi ama benim favorim Oray Bey. Ama bence en büyük gizem Fahri Abi. Hem Avengers ve JL üyelerini yetiştiriyor hem de Star Wars evrenine gidip orada da kuşağını çözüyor. Evrenler arası dolandırıcı öğretmen. Tunca harbi çok büyük adam.
Tunca abi hem içerik üreticisi olarak hem de insan olarak çok iyi birisi. Normalde hiçbir kanala vs yorum yapmam ama arada Tunca'ya yapıyorum. Keşke HKD'e daha çok içerik gelse. Ama adam da haklı maddi getirisi olmadığı için motive olamıyordur. Bir şekilde devam ettireceğini söylemişti ama kanalı.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Tunca abi hem içerik üreticisi olarak hem de insan olarak çok iyi birisi. Normalde hiçbir kanala vs yorum yapmam ama arada Tunca'ya yapıyorum. Keşke HKD'e daha çok içerik gelse. Ama adam da haklı maddi getirisi olmadığı için motive olamıyordur. Bir şekilde devam ettireceğini söylemişti ama kanalı.
İnanılmaz uğraş istiyor ya. Hikayesi, kayıtları, editleri vs. derken aşırı zaman alıyordur. Haklı doğal olarak sık sık yapmamakta.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
TEW 2016'ya 2023 Datası olmadığı için 2004 Datası indirdim. Oyuna yeniden alışabilirsem bir Be a Booker patlar gibi.
Senin TEW temalı Be a Bookerların baya özlenmişti, merakla bekliyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: