PG.net Sohbet Konusu

Punk City

kralkaya
Konular
409
Beğeni sayısı
333
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
@Black Widow kardeşim ben Hataylı bir depremzede olarak senin bu konuşmalarından rahatsızım. Niyetini bilmiyorum ama dışardan hiç iyi gözükmüyor. Senin forum ortamlarındaki tarzını da ekleyince üstüne daha da beter hale geliyor. Acın kaybın varsa dilediğin gibi yaşa ama depremi diline pelesenk edip, her fırsatta depremzedeyim diyip bir de üstüne avatar nick6 falan çekmek ve böylesine büyük bir cehennem üzerinden pollyannacılık yapmak orada kabusu yaşamış insanlara çok ters geliyor haberin olsun.
Yazdığın şeyleri süzgeçten geçir sonra birini seç.

+ olarak Hatay'ın tek zarar görmemiş ilçesinde yaşayıp yaşadığın yerden yıkık şehir diye bahsederek lafa girme. Muhtemelen Antakya'ya ayak dahi basmadın. Ben Antakya'dan çıktım ve rahatlıkla yazıyorum ki sen burada fazlasıyla prim yapıyorsun, gerek yok.
Oğlum o gün forumca ikiniz için seferber olmuştuk hatırlatmayın kötü oldum lan. :( İkinizden wp'tan mesaj gelince çok sevindiğimi hatırlıyorum.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
173
Beğeni sayısı
2,233
PG Nakit
990
1
Oğlum o gün forumca ikiniz için seferber olmuştuk hatırlatmayın kötü oldum lan. :( İkinizden wp'tan mesaj gelince çok sevindiğimi hatırlıyorum.
Allah bir benzerini bir daha hiçbirimize yaşatmasın. Gecenin bir saatinde telefonla uyandırıldık akrabalar tarafından. Ondan sonra da yatamadık. İnsanlar dışarıdayken sıcak yatağında uyku uyumaktan utanıyordu insan.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: