PG.net Sohbet Konusu

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
535
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Çok şükür mutluyuz be herşeye rağmen.... Depreme rağmen hala mutluyuz... 🥰🥰🥰
Reis senin deprem avatarı mevzunda adamla düz geçtik birbirimize bu konu altında, sen kurtlar vadisi şarkısı atıyordun tartışma esnasında. Prim niyetin varsa ayıp ediyorsun yoksa çoğunluk gibi içinde yaşa acını derim.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
824
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Reis senin deprem avatarı mevzunda adamla düz geçtik birbirimize bu konu altında, sen kurtlar vadisi şarkısı atıyordun tartışma esnasında. Prim niyetin varsa ayıp ediyorsun yoksa çoğunluk gibi içinde yaşa acını derim.
Ne diyon reis ne primi yahu ben Hatay'da yaşadım o depremi ona istinaden bir günlüğüne çektim o avatarı kimseye zararımız olmamış o profilden avanta yapacak ne olabilir ki anlamadım. Ayrıca ister içimde ister dışımda yaşarım bu beni ilgilendirir tanıdığım çoğu kişiyi kaybettim aynı sülaleden 100'den fazla kaybımız var (Anne tarafından) onları da anmak için yaptık ve bunun için kimseye hesap vermek zorunda değilim. Sizin kavganıza beni neden göstermeyin lütfen.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Ayrıca ister içimde ister dışımda yaşarım bu beni ilgilendirir tanıdığım çoğu kişiyi kaybettim aynı sülaleden 100'den fazla kaybımız var (Anne tarafından) onları da anmak için yaptık ve bunun için kimseye hesap vermek zorunda değilim.
Şu felaketten ailemden ve arkadaşlarımdan kimsenin burnunun bile kanamamasına hala inanamıyorum. Cidden bu duruma düşüren müteahhitlerin Allah belasını versin.
Yazdığın şeyleri süzgeçten geçir sonra birini seç.

+ olarak Hatay'ın tek zarar görmemiş ilçesinde yaşayıp yaşadığın yerden yıkık şehir diye bahsederek lafa girme. Muhtemelen Antakya'ya ayak dahi basmadın. Ben Antakya'dan çıktım ve rahatlıkla yazıyorum ki sen burada fazlasıyla prim yapıyorsun, gerek yok.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
@Black Widow kardeşim ben Hataylı bir depremzede olarak senin bu konuşmalarından rahatsızım. Niyetini bilmiyorum ama dışardan hiç iyi gözükmüyor. Senin forum ortamlarındaki tarzını da ekleyince üstüne daha da beter hale geliyor. Acın kaybın varsa dilediğin gibi yaşa ama depremi diline pelesenk edip, her fırsatta depremzedeyim diyip bir de üstüne avatar nick6 falan çekmek ve böylesine büyük bir cehennem üzerinden pollyannacılık yapmak orada kabusu yaşamış insanlara çok ters geliyor haberin olsun.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
824
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
@Black Widow kardeşim ben Hataylı bir depremzede olarak senin bu konuşmalarından rahatsızım. Niyetini bilmiyorum ama dışardan hiç iyi gözükmüyor. Senin forum ortamlarındaki tarzını da ekleyince üstüne daha da beter hale geliyor. Acın kaybın varsa dilediğin gibi yaşa ama depremi diline pelesenk edip, her fırsatta depremzedeyim diyip bir de üstüne avatar nick6 falan çekmek ve böylesine büyük bir cehennem üzerinden pollyannacılık yapmak orada kabusu yaşamış insanlara çok ters geliyor haberin olsun.
Eyvallah kardeşim kusura bakma. Rahatsız ettiğimi bilemedim daha dikkatli davranırım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: