PG.net Sohbet Konusu

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
204
Beğeni sayısı
1,131
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Vallahi "sen bu kadar Bray Wyatt seviyor muydun" diye sorabilirsiniz ama ben hala kendime gelebilmiş değilim arkadaşlar. Bugün izin günüm olsaydı ne yapardım o boşlukta bilmiyorum. İnanın foruma bile giresim gelmiyor Wyatt konuları karşıma çıkacak diye. Oğlum çok üzgünüm lan, içime öküz oturdu, çok üzgünüm. RPG PPV'yi var, gram takip edesim gelmiyor. Biz böyle hislerle doluyken ailesini/güreşçi arkadaşlarını düşünemiyorum. Ölümden daha gerçek, daha ciddi bir şey yok şu hayatta. Seviyorum hepinizi, sağlıkla kalın.

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
Normalde bunu yazmayacaktım ama üyelerimizin haberi olsun diye belirtmek istedim. Yaşadığım sıkıntılar ve malum birkaç sebepten dolayı bir süre buralarda eskisi kadar olamayacağım. Arada tabii ki uğrayacağım ama şu süreçte artık çok zor görünüyor. Şu aralar hayat ne kadar boktan gitse bile bugün Wyatt sayesinde bir kez daha anladık bu forumun değerini… Acıyı da mutluluğu da birlikte yaşıyoruz.İyi ki varsınız pg.com üyeleri iyi ki burayı açmışız. Hepinizi çok seviyoruz <3

Bana diyordun ama senin keyfin daha bozukmuş üstad..

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
Dediğim gibi toparlamaya çalışıyordum ama toparlamaya izin vermeden kötü şeylerin hepsi üst üste geldi. Seni anladığımız saatlerdeyiz dost.

Ben daha iyiyim. Askerden dönüş sonrası biraz adaptasyon sıkıntısı yaşadım ama normale döndüm. Umarım sen de sıkıntıları çözüp düzlüğe çıkarsın.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: