PG.net Sohbet Konusu

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,748
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
186375975d1a26c6510a318f6f1defb4.jpg

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,748
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Normalde bunu yazmayacaktım ama üyelerimizin haberi olsun diye belirtmek istedim. Yaşadığım sıkıntılar ve malum birkaç sebepten dolayı bir süre buralarda eskisi kadar olamayacağım. Arada tabii ki uğrayacağım ama şu süreçte artık çok zor görünüyor. Şu aralar hayat ne kadar boktan gitse bile bugün Wyatt sayesinde bir kez daha anladık bu forumun değerini… Acıyı da mutluluğu da birlikte yaşıyoruz.İyi ki varsınız pg.com üyeleri iyi ki burayı açmışız. Hepinizi çok seviyoruz <3

Son düzenleme:

Gloom

showstopper
Konular
2,086
Beğeni sayısı
1,620
PG Nakit
385
1
Normalde bunu yazmayacaktım ama üyelerimizin haberi olsun diye belirtmek istedim. Yaşadığım sıkıntılar ve malum bir kaç sebepten dolayı bir süre buralarda eskisi kadar olamayacağım. Arada tabii ki uğrayacağım ama şu süreçte artık çok zor görünüyor. Şu aralar hayat ne kadar boktan gitse bile bugün Wyatt sayesinde bir kez daha anladık bu forumun değerini… Acıyı da mutluluğu da birlikte yaşıyoruz.İyi ki varsınız pg.com üyeleri iyi ki burayı açmışız. Hepinizi çok seviyoruz <3
Yeni değil, bir süredir eski keyfin yok herhalde zaten. Umarım bir süre dinlenip daha iyi hissedersin kardeşim. ReQuem’siz forum yetim kalmış çocuğa döner.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,748
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Yeni değil, bir süredir eski keyfin yok herhalde zaten. Umarım bir süre dinlenip daha iyi hissedersin kardeşim. ReQuem’siz forum yetim kalmış çocuğa döner.
Öyle maalesef öyle. Her kötü şeyin üst üste gelme gibi kötü bir huyu vardır. Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için, iyi ki varsın.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
708
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Normalde bunu yazmayacaktım ama üyelerimizin haberi olsun diye belirtmek istedim. Yaşadığım sıkıntılar ve malum birkaç sebepten dolayı bir süre buralarda eskisi kadar olamayacağım. Arada tabii ki uğrayacağım ama şu süreçte artık çok zor görünüyor. Şu aralar hayat ne kadar boktan gitse bile bugün Wyatt sayesinde bir kez daha anladık bu forumun değerini… Acıyı da mutluluğu da birlikte yaşıyoruz.İyi ki varsınız pg.com üyeleri iyi ki burayı açmışız. Hepinizi çok seviyoruz <3
Babam benim her zaman buradayız discord'dan da yazabilirsin, senin o neşeli halini görmek bizleri de yükselten duygulardandı. Kendine çok iyi bak, buraları boşlama, her şey güzel olacak canım kardeşim benim. ❤️

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,748
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Babam benim her zaman buradayız discord'dan da yazabilirsin, senin o neşeli halini görmek bizleri de yükselten duygulardandı. Kendine çok iyi bak, buraları boşlama, her şey güzel olacak canım kardeşim benim. ❤️
Babam umarım öyle olur her şeye rağmen güçlü kalmaya çalışıyorum inan ki ama cidden artık çok zorlanmaya başladım. Düşüncelerin göz doldurdu ve bu forumu tekrar iyi ki açtık dedim. İyi ki varsın kardeşim benim. <3

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0

Noldu lan yardım edilebilecek bir şeyler varsa söyle bana.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: