PG.net Sohbet Konusu

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,081
Beğeni sayısı
1,604
PG Nakit
385
1
Aga sen gurme adamsın bunu sevmen lazımdı ya. Animated Series bitsin hemen Batman Beyond izlicem. Bu arada dediğin şey benim dizilerde en çok sevdiğim olay Behzat Ç'de de aynı sistem vardı. Her bölüm başka olay olması dizinin en çok saran olayı bence.
Evet ama şu fark var ya, Behzat Ç’de her bölümde işlenen farklı hikayeler yeri geliyor büyük bir ana hikayeye hizmet ediyor. Animated Series’de öyle oluyor mu emin olamadım. Beyond baya güzel bu arada. Ben de baştan alabilirim.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Evet ama şu fark var ya, Behzat Ç’de her bölümde işlenen farklı hikayeler yeri geliyor büyük bir ana hikayeye hizmet ediyor. Animated Series’de öyle oluyor mu emin olamadım. Beyond baya güzel bu arada. Ben de baştan alabilirim.
Evet bir yerden sonra bağlanıyor. Her bölüm farklı ama bir yerden sonra tamamen tek çizgiye dönüyor. Ciddili çok büyük dizi ya.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,712
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bağlanıyor. Dc nin çoğu animated serisi böyle ufak detaylar bırakıyor. Bunlar ileride daha büyük eventlerde önümüze çıkıyor. İlk Batman serisinden JLA: Unlimited'a kadar bütün serilerde oluyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: