PG.net Sohbet Konusu

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Mehmet Şimşek gelirken biz bas bas bağırdık bu adam alt tabakayı, işçiyi ezen politikalar izliyor diye. Nitekim öyle de oldu. Hem doları arttırdı hem de faizler yükseldi. 3 ay oldu ulan secim sonrası geçen süre. 3 ayda sen ateşi bile söndüremedin. Bir de muhalifler hala daha bunu savunuyor adam ABD'den geldi diye. Yazık yani ne diyeyim. El birliğiyle AKP yönetiminin tüm cefasını çekmeye itildik. Eskiden %48 destek veriyordu muhalefete. Şimdi o %48, AKP'lilerden çok saldırıyor muhalefete, o yüzden seçim kazanamayıp %52 mal abi diye ağlıyoruz. Ulan %48 kendi içinde bir birlik sağlasın zaten sonra seçim kazanırsın. Bu şartlarla Kılıçdaroğlu başkan iken seçime girse 0 abartı diyorum %15 alırdı. Karşı taraf liderini koruyor çünkü abi, bizde öyle bir şey yok.

Ekonomi konusu açılmış dün ondan bir şeyler yazayım dedim.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,334
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Mehmet Şimşek gelirken biz bas bas bağırdık bu adam alt tabakayı, işçiyi ezen politikalar izliyor diye. Nitekim öyle de oldu. Hem doları arttırdı hem de faizler yükseldi. 3 ay oldu ulan secim sonrası geçen süre. 3 ayda sen ateşi bile söndüremedin. Bir de muhalifler hala daha bunu savunuyor adam ABD'den geldi diye. Yazık yani ne diyeyim. El birliğiyle AKP yönetiminin tüm cefasını çekmeye itildik. Eskiden %48 destek veriyordu muhalefete. Şimdi o %48, AKP'lilerden çok saldırıyor muhalefete, o yüzden seçim kazanamayıp %52 mal abi diye ağlıyoruz. Ulan %48 kendi içinde bir birlik sağlasın zaten sonra seçim kazanırsın. Bu şartlarla Kılıçdaroğlu başkan iken seçime girse 0 abartı diyorum %15 alırdı. Karşı taraf liderini koruyor çünkü abi, bizde öyle bir şey yok.

Ekonomi konusu açılmış dün ondan bir şeyler yazayım dedim.
Şimşek böyle bir ortama geldiğine göre kim bilir ne sözler verdiler ama bunun acı faturası sandıkta çıkar. Yerel seçimlerde AKPli seçmen ayar vermeyi seviyor. Kendine yakın olabilecek İmamoğlu, Yavaş gibi adayları seçiyor. Muhalefet kendi içindeki kavgada olmasa bu yerel seçimlerde AKPnin gerçek anlamda bir hezimet uğrayacağını görebilirdik. En iyi ihtimalle güncel tabloyu korur muhalefet bu durumda.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Gece gece oturdum futbolcu hikayeleri izliyom. Ha futbolla öyle çok mu ilgiliyim? Türk futbolu dışında hayır. Çok mu iyi bilirim? Hell no. Ama HBF bana son yıllarda futbolu tekrar sevdiren kanal oldu sanırım.

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: