Football Manager Tartışma Konusu

slade

unbesiegt
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Jinder Mahal
Favori Güreşçi
GUNTHER
Beyler elemana veriyorum bireysel antrenman iki kat hızda, bu özellik zaafı olmaktan çıktı diye mesaj geliyor. Ne yapmalıyım. Bir de genel antrenman düzeninden mutlu edemiyorum adamları oyuncuların statları düşmeye başlıyor oysa on numara program ayarlıyorum. Önerileriniz var mı siz nasıl ayarlıyorsuniz genel antrenmanları? Asistana vermek de çok ağır geliyor kondisyon sakatlık sıkıntıları gırla gidiyor.

Bir de agalar kariylerinizi atında okuyalım ben zevk alıyorum başka kariyerlere bakmaktan okumaktan. .d

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Beyler elemana veriyorum bireysel antrenman iki kat hızda, bu özellik zaafı olmaktan çıktı diye mesaj geliyor. Ne yapmalıyım. Bir de genel antrenman düzeninden mutlu edemiyorum adamları oyuncuların statları düşmeye başlıyor oysa on numara program ayarlıyorum. Önerileriniz var mı siz nasıl ayarlıyorsuniz genel antrenmanları? Asistana vermek de çok ağır geliyor kondisyon sakatlık sıkıntıları gırla gidiyor.
Özellik zaafı olmaktan çıktı demesine aldırma antrenmana devam et istediğin düzeye gelmezse, antrenörler bazen o konuda saçmalayabiliyor.

Genel antrenman konusunda da ilk sayfada bir mesaj yazmıştım. O konu bayağı skandal oldu oyun içinde. Sakatlık muhabbeti de yeni patchten sonra bayağı arttırılmış insanlar bayağı memnuniyetsiz o durumdan. Ne yaparsan yap sakatlık işinin önünü pek alamazsın maalesef, o yüzden genel antrenman programını direkt asistan menajere devret gitsin. En azından oyuncular memnuniyetsiz olmaz.

slade

unbesiegt
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Jinder Mahal
Favori Güreşçi
GUNTHER
Özellik zaafı olmaktan çıktı demesine aldırma antrenmana devam et istediğin düzeye gelmezse, antrenörler bazen o konuda saçmalayabiliyor.

Genel antrenman konusunda da ilk sayfada bir mesaj yazmıştım. O konu bayağı skandal oldu oyun içinde. Sakatlık muhabbeti de yeni patchten sonra bayağı arttırılmış insanlar bayağı memnuniyetsiz o durumdan. Ne yaparsan yap sakatlık işinin önünü pek alamazsın maalesef, o yüzden genel antrenman programını direkt asistan menajere devret gitsin. En azından oyuncular memnuniyetsiz olmaz.
Valla 22 oynuyorum hala da antrenmanın etkisi olmama muhabbeti yok sanırım orda.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Valla 22 oynuyorum hala da antrenmanın etkisi olmama muhabbeti yok sanırım orda.
Haaa 22’deyse bilemem, 22’de asistan menajere bırakınca ben o kadar sakatlık sıkıntısı yaşamıyordum. Belki bireysel antrenmanları iki kat yoğunlukla basmanın etkisi olabilir. Genç oyuncular dışında ters tepebiliyor çoğu oyuncuda iki kat yoğunluk.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
image.png

SANA BALLON DOR ALACAĞIZ SADIK KAL YETER

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
FM 22'de Rusya'dan transferim ve manevi evladım Vladislav Shitov Türkiye'de gereken günü tamamladı. Vatandaşlık oluyor mu diye bekledim, üstünden kaç gün, ay, yıl geçti. Olamadı. Bürokrasi işlemleri bekleniyor diyor. Rusya'yla arayı biz düzeltmemiş miydik, Putin'le kardeş değil miyiz? Bizim iş nasıl olmadı?Oyun gerçekçi değil maalesef.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: